Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 390
ogółem: 1 474 720

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

GWIAZDKA 2010
Ładowanie...

LINKI

* POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ -  oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

* LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ - oficjalna strona Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.
* LUBUSKIE KOLEGIUM SĘDZIÓW- obsady sędziowskie na poszczególne kolejki od III ligi do klasy "B"
*
PODKOLEGIUM SĘDZIÓW ŻARY - to i owo z podwórka sędziów Podokręgu LZPN Żary
 

 

                       

LUBUSKIE KLUBY PIŁKARSKIE
 

                      

II LIGA ZACHODNIA

III LIGA DOLNOŚLĄSKO – LUBUSKA

IV LIGA LUBUSKA

 

 LECHIA Z. GÓRA (oficjalna)

 LECHIA Z. GÓRA (nieoficjalna)

 ILANKA RZEPIN

 PROMIEŃ ŻARY

 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

 SROTAVIA SZPROTAWA

 PIAST KARNIN

 POGOŃ ŚWIEBODZIN

 CZARNI WITNICA (oficjalna)

 CZARNI WITNICA 
(nieoficjalna)

 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 ODRA BYTOM ODRZ.

 BŁĘKITNI LUBNO

 VITROSILICON IŁOWA

 KORONA KOŻUCHÓW

 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 DĄB PRZYBYSZÓW

 STILON GORZÓW WLKP.

 POLONIA SŁUBICE

 TĘCZA KROSNO ODRZ.

 ARKA NOWA SÓL (oficjalna)

 ARKA NOWA SÓL 
(nieoficjalna) 

 LUBUSZANIN DREZDENKO

 FORMACJA PORT 2000 MOSTKI

 PIAST CZERWIEŃSK

 ŁKS ŁĘKNICA

KLASA OKRĘGOWA
ZIELONA GÓRA

KLASA OKRĘGOWA
GORZÓW WIELKOPOLSKI

KLASA „A” GRUPA I
ZIELONA GÓRA

 strona klasy "O"

  LECHIA II ZIELONA GÓRA

BŁĘKITNI TOPORÓW

 SYRENA ZBĄSZYNEK

 SYRENA ZBĄSZYNEK
(seniorzy)

 BUDOWLANI LUBSKO

 START PŁOTY (oficjalna)

 START PŁOTY (nieoficjalna)

 CARINA GUBIN

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

ZJEDNOCZENI LUBRZA

MODRZEW MODRZYCA

 AMATOR BOBROWNIKI

 POGOŃ KRZESZYCE

SHR WOJCIESZYCE

POLONIA LIPKI WIELKIE

LZS BOBRÓWKO

STAL SULĘCIN

 RÓŻA RÓŻANKI

TOROMA TORZYM

ODRA GÓRZYCA

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

WARTA SŁOŃSK

 MEPROZET STARE KUROWO

 POGOŃ
SKWIERZYNA
 (oficjalna)

 POGOŃ SKWIERZYNA (nieoficjalna)

GKS BLEDZEW

WARTA GORZÓW
WIELKOPOLSKI
(oficjalna)

 WARTA GORZÓW
WIELKOPOLSKI
(nieoficjalna)

ISKRA JANCZEWO

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP.

ZRYW RZECZYCA

BŁĘKITNI OŁOBOK

 ZORZA MOSTKI

SPARTAK BUDACHÓW

 KLON BABIMOST

ZENIT MYSZĘCIN

SOKÓŁ KALSK

MEWA CIGACICE

 BIZON WILKOWO

 MEDYK CIBÓRZ

KRUSZYWO RADUSZEC
STARY

 POGOŃ WĘŻYSKA

 - BŁYSKAWICA LUBINICKO

 WOGA CHOCIULE

 RYWAL STARGARD
GUBIŃSKI

KLASA „A” GRUPA II
ZIELONA GÓRA

KLASA „A” GRUPA III ZIELONA GÓRA

KLASA „B” GRUPA I
ŻARY

 KP ŚWIDNICA

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

MIESZKO KONOTOP

PIAST TRZEBIECHÓW

 CZARNI RUDNO

CZARNI JELENIN

 TS PRZYLEP

 ORZEŁ SZLICHTINGOWA

GKS SIEDLISKO

ODRA KLENICA

DRZONKOWIANKA RACULA

 ODRA NIETKÓW

 CARGOVIA KARGOWA

 DĄB II PRZYBYSZÓW

KSF ZIELONA GÓRA

 MKS NOWE MIASTECZKO

 strona klasy "A"

HAMAR GÓRZYN

SPARTA MIERKÓW

 DELTA SIENIAWA ŻARSKA

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

ISKRA MAŁOMICE

 STAL JASIEŃ

TRAPER CHICHY

NYSA TRZEBIEL

NYSA PRZEWÓZ

 UNIA ŻARY KUNICE

 TUPLICZANKA TUPLICE

 BESKID BOŻNÓW

 BUDOWLANI GOZDNICA

 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻ.

FADOM NOWOGRÓD
BOBRZAŃSKI

 KS TOMASZOWO

PIAST LUBANICE

ISKRA JABŁONIEC

 GRANICA ŻARKI WIELKIE

 BUDOWLANI II LUBSKO

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

HURAGAN LUBOMYŚL 
admin_mrozek

 HURAGAN LUBOMYŚL
admin_ufo

 ŁKS II ŁĘKNICA

NYSA BRODY

ZIELON DROŻKÓW

 ZORZA KADŁUBIA

ZIELONI ZŁOTNIK

 FAX BIENIÓW

 MOTOR KOŁO

 MIROSTOWICZANKA
MIROSTOWICE DOLNE

WKS ŁAZ

 SPARTA GRABIK

 

KLASA „B” GRUPA II
ŻAGAŃ

KLASA „B” GRUPA
KROSNO ODRZAŃSKIE

TERENOWA LIGA JUNIORÓW

SPARTA MIODNICA

 PIAST WICHÓW

ZORZA BRZEŹNICA

POGROM POŻARÓW

 RAPTUS DZIKOWICE

KWISA TRZEBÓW

CZARNI CHOTKÓW (oficjalna)

 CZARNI CHOTKÓW (nieofic.)

 PŁOMIEŃ CZERNA

 VICTORIA SIECIEBORZYCE

 ISKRA WYMIARKI

UKS WITKÓW

 CZARNI PRZYBYMIERZ

 UKS CZARNI ŻAGAŃ

 CZARNI ŻAGAŃ (oficjalna)

 CZARNI ŻAGAŃ (nieoficjalna)

- CZARNI CZARNOWO

- ŻENISZ ŻENICHÓW

- PŁOMIEŃ CHLEBOWO

- ENERGETYK DYCHÓW

- ODRA RĄPICE

- ODRA RADNICA

- PERŁA II CYBINKA

- BÓBR BOBROWICE

- POLESIE BIAŁKÓW

- PIASZNO BORKÓW

- NAFTA RYBAKI

 STAL JASIEŃ

 SPARTA MIERKÓW

 NYSA BRODY

 SPARTA GRABIK

 ISKRA JABŁONIEC

 UNIA ŻARY KUNICE

 PIAST LUBANICE

 NYSA PRZEWÓZ

 NYSA TRZEBIEL

 

 

TERENOWA LIGA TRAMPKARZY

 

 

 STAL JASIEŃ

 ŁKS ŁĘKNICA

 FAX BIENIÓW

 HAMAR GÓRZYN

 TUPLICZANKA TUPLICE

 ŁUŻYCZANKA LIPINKI
ŁUŻYCKIE

 

zgłoś niedziałający link / zgłoś link

 

 

 

 

 

 

 

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku