dzisiaj: 186, wczoraj: 130
ogółem: 2 301 884
statystyki szczegółowe
Rozgrywki turniejowe Podokręgu LZPN Żary na sezon 2015 / 2016 r. „ Jesień ”
Liga Orlików /E1-E2/ Rocznik 2005 – 2007
Grupa I
Nr |
Organizator turnieju |
Termin |
Godz. |
|
|||
I. |
UKS Promień I Żary |
05 września |
12.00 |
II. |
UKS Promień II Żary |
12 września |
12.30 |
III. |
ŁKS Łęknica |
19 września |
11.00 |
IV. |
UKS Promień I Żary |
27 września |
11.00 |
V. |
ŁKS Łęknica |
03 października |
11.00 |
VI. |
UKS Promień II Żary |
11 października |
11.00 |
Tabele
Nazwa Klubu |
I Turniej |
Po turnieju |
Miejsce |
||
Punkty |
Bramki |
Punkty |
Bramki |
||
UKS Promień I Żary |
6 |
16-0 |
6 |
16-0 |
I |
UKS Promień II Żary |
1 |
1-9 |
1 |
1-9 |
II-III |
ŁKS Łęknica |
1 |
1-9 |
1 |
1-9 |
II-III |
|
18:18 |
|
18:18 |
|
|
Nazwa Klubu |
II Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
UKS Promień I Żary |
6 |
20-2 |
12 |
36-2 |
I |
UKS Promień II Żary |
3 |
9-13 |
4 |
10-22 |
II |
ŁKS Łęknica |
0 |
4-18 |
1 |
5-27 |
III |
|
33:33 |
|
51:51 |
|
|
Nazwa Klubu |
III Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
UKS Promień I Żary |
6 |
10-3 |
18 |
46-5 |
I |
UKS Promień II Żary |
1 |
4-8 |
5 |
14-30 |
II |
ŁKS Łęknica |
1 |
5-8 |
2 |
10-35 |
III |
|
|
|
|
70:70 |
|
Nazwa Klubu |
IV Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
UKS Promień I Żary |
6 |
19-2 |
24 |
65-7 |
I |
UKS Promień II Żary |
3 |
4-11 |
8 |
18-41 |
II |
ŁKS Łęknica |
0 |
0-10 |
2 |
10-45 |
III |
|
|
23:23 |
|
93:93 |
|
Nazwa Klubu |
V Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
UKS Promień I Żary |
6 |
15-0 |
30 |
80-7 |
I |
UKS Promień II Żary |
0 |
1-15 |
8 |
19-56 |
II |
ŁKS Łęknica |
3 |
3-4 |
5 |
13-49 |
III |
|
|
19:19 |
|
112:112 |
|
Nazwa Klubu |
VI Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
UKS Promień I Żary |
6 |
23-2 |
36 |
103-9 |
I |
UKS Promień II Żary |
1 |
4-14 |
9 |
23-70 |
II |
ŁKS Łęknica |
1 |
2-13 |
6 |
15-62 |
III |
|
|
29:29 |
|
141:141 |
|
Grupa II
Nr |
Organizator turnieju |
Termin |
Godz. |
|
|||
I. |
UKS Victoria Jasień |
06 września |
10.00 |
II. |
Budowlani Lubsko |
13 września |
11.00 |
III. |
Błękitni Olbrachtów (1 boisko) |
20 września |
11.00 |
IV. |
UKS Victoria II Jasień |
26 września |
10.00 |
V. |
UKS Victoria Jasień |
04 października |
13.00 |
VI. |
Budowlani Lubsko |
11 października |
11.00 |
VII. |
Błękitni Olbrachtów (1 boisko) |
18 października |
11.00 |
VIII. |
UKS Victoria II Jasień |
25 października |
13.00 |
Tabele
Nazwa Klubu |
I Turniej |
Po turnieju |
Miejsce |
||
Punkty |
Bramki |
Punkty |
Bramki |
||
Błękitni Olbrachtów |
1 |
0-9 |
1 |
0-9 |
IV |
Budowlani Lubsko |
7 |
7-1 |
7 |
7-1 |
II |
UKS Victoria Jasień |
7 |
12-2 |
7 |
12-2 |
I |
UKS Victoria II Jasień |
1 |
1-8 |
1 |
1-8 |
IV |
|
|
20:20 |
|
20:20 |
|
Nazwa Klubu |
II Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
3 |
6-10 |
4 |
6-19 |
III |
Budowlani Lubsko |
6 |
8-5 |
13 |
15-6 |
II |
UKS Victoria Jasień |
9 |
16-1 |
16 |
28-3 |
I |
UKS Victoria II Jasień |
0 |
2-16 |
1 |
3-24 |
IV |
|
|
32:32 |
|
52:52 |
|
Nazwa Klubu |
III Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
4 |
2-6 |
8 |
8-25 |
III |
Budowlani Lubsko |
4 |
4-4 |
17 |
19-10 |
II |
UKS Victoria Jasień |
7 |
13-1 |
23 |
41-4 |
I |
UKS Victoria II Jasień |
1 |
3-11 |
2 |
6-35 |
IV |
|
|
22:22 |
|
74:74 |
|
Nazwa Klubu |
IV Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
3 |
3-8 |
11 |
11-33 |
III |
Budowlani Lubsko |
0 |
0-9 |
17 |
19-19 |
II |
UKS Victoria Jasień |
9 |
20-2 |
32 |
61-6 |
I |
UKS Victoria II Jasień |
6 |
5-9 |
8 |
11-44 |
IV |
|
|
28:28 |
|
102:102 |
|
Nazwa Klubu |
V Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
3 |
3-10 |
14 |
14-43 |
III |
Budowlani Lubsko |
0 |
2-6 |
17 |
21-25 |
II |
UKS Victoria Jasień |
9 |
22-3 |
41 |
83-9 |
I |
UKS Victoria II Jasień |
6 |
3-11 |
14 |
14-55 |
IV |
|
|
30:30 |
|
132:132 |
|
Nazwa Klubu |
VI Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
3 |
4-12 |
17 |
18-55 |
III |
Budowlani Lubsko |
3 |
5-4 |
20 |
26-29 |
II |
UKS Victoria Jasień |
9 |
15-1 |
50 |
98-10 |
I |
UKS Victoria II Jasień |
3 |
3-10 |
17 |
17-65 |
IV |
|
|
27:27 |
|
159:159 |
|
Nazwa Klubu |
VII Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
6 |
7-4 |
23 |
25-59 |
II |
Budowlani Lubsko |
1 |
0-5 |
21 |
26-34 |
III |
UKS Victoria Jasień |
9 |
12-3 |
59 |
110-13 |
I |
UKS Victoria II Jasień |
1 |
1-8 |
18 |
18-73 |
IV |
|
20:20 |
|
|
179:179 |
|
Nazwa Klubu |
VIII Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
0 |
1-6 |
23 |
26-65 |
|
Budowlani Lubsko |
6 |
4-7 |
27 |
30-41 |
|
UKS Victoria Jasień |
9 |
15-1 |
68 |
125-14 |
|
UKS Victoria II Jasień |
3 |
4-10 |
21 |
22-83 |
|
Rozgrywki turniejowe Podokręgu LZPN Żary na sezon 2015 / 2016 r. „ Jesień ”
Liga Żaków /F1-F2/ Rocznik 2007 – 2009 (ukończone 7 lat)
Terminarz Turniejów „Żaków”
Grupa I
Nr |
Organizator turnieju |
Termin |
Godz. |
|
|||
I. |
UKS Promień I Żary |
30 sierpnia |
11.00 |
II. |
Delta Sieniawa Żarska |
06 września |
12.30 |
III. |
Delta II Sieniawa Żarska |
13 września |
11.00 |
IV. |
Budowlani Lubsko |
20 września |
11.00 |
V. |
UKS Promień II Żary |
27 września |
13.00 |
VI. |
Delta Sieniawa Żarska |
04 października |
13.00 |
VII. |
UKS Promień I Żary |
11 października |
13.00 |
VIII. |
Budowlani Lubsko |
18 października |
13.00 |
IX. |
Delta II Sieniawa Żarska |
25 października |
11.00 |
X. |
UKS Promień II Żary |
31 października |
12.30 |
Tabele
Nazwa Klubu |
I Turniej |
Po turnieju |
Miejsce |
||
Punkty |
Bramki |
Punkty |
Bramki |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
3 |
3-22 |
3 |
3-22 |
IV |
Delta II Sieniawa Żarska |
0 |
0-12 |
0 |
0-12 |
V |
Budowlani Lubsko |
6 |
9-6 |
6 |
9-6 |
III |
UKS Promień I Żary |
12 |
15-1 |
12 |
15-1 |
I |
UKS Promień II Żary |
9 |
17-3 |
9 |
17-3 |
II |
|
|
44:44 |
|
44:44 |
|
Nazwa Klubu |
II Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
0 |
0-12 |
3 |
3-34 |
V |
Delta II Sieniawa Żarska |
3 |
3-13 |
3 |
3-25 |
IV |
Budowlani Lubsko |
7 |
9-2 |
13 |
18-8 |
III |
UKS Promień I Żary |
7 |
10-3 |
19 |
25-4 |
II |
UKS Promień II Żary |
12 |
9-1 |
21 |
26-4 |
I |
|
31:31 |
75:75 |
|
||
Nazwa Klubu |
III Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
0 |
0-12 |
3 |
3-46 |
V |
Delta II Sieniawa Żarska |
3 |
4-23 |
6 |
7-48 |
IV |
Budowlani Lubsko |
8 |
14-3 |
21 |
32-11 |
III |
UKS Promień I Żary |
10 |
14-2 |
29 |
39-6 |
I |
UKS Promień II Żary |
7 |
13-5 |
28 |
39-9 |
II |
|
|
45:45 |
|
120:120 |
|
Nazwa Klubu |
IV Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
3 |
5-18 |
6 |
8-64 |
V |
Delta II Sieniawa Żarska |
0 |
0-12 |
6 |
7-60 |
IV |
Budowlani Lubsko |
6 |
11-10 |
27 |
43-21 |
III |
UKS Promień I Żary |
12 |
20-2 |
41 |
59-8 |
I |
UKS Promień II Żary |
9 |
13-7 |
37 |
52-16 |
II |
|
|
49:49 |
|
169:169 |
|
Nazwa Klubu |
V Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
3 |
7-14 |
6 |
15-78 |
IV |
Delta II Sieniawa Żarska |
0 |
0-32 |
6 |
7-92 |
V |
Budowlani Lubsko |
6 |
12-7 |
33 |
55-28 |
III |
UKS Promień I Żary |
12 |
21-0 |
53 |
80-8 |
I |
UKS Promień II Żary |
9 |
17-4 |
46 |
69-20 |
II |
Nazwa Klubu |
VI Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
3 |
3-15 |
9 |
18-93 |
IV |
Delta II Sieniawa Żarska |
0 |
0-23 |
6 |
7-115 |
V |
Budowlani Lubsko |
6 |
14-4 |
39 |
69-32 |
III |
UKS Promień I Żary |
12 |
14-1 |
65 |
94-9 |
I |
UKS Promień II Żary |
9 |
15-3 |
55 |
84-23 |
II |
|
|
46:46 |
|
272:272 |
|
Nazwa Klubu |
VII Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
3 |
3-31 |
12 |
21-124 |
IV |
Delta II Sieniawa Żarska |
0 |
0-12 |
6 |
7-127 |
V |
Budowlani Lubsko |
9 |
17-7 |
48 |
86-39 |
III |
UKS Promień I Żary |
12 |
22-2 |
77 |
116-11 |
I |
UKS Promień II Żary |
6 |
17-7 |
61 |
101-30 |
II |
|
|
59:59 |
|
331:331 |
|
Nazwa Klubu |
VIII Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
0 |
0-12 |
12 |
21-136 |
IV |
Delta II Sieniawa Żarska |
3 |
3-24 |
9 |
10-151 |
V |
Budowlani Lubsko |
7 |
12-4 |
55 |
98-43 |
III |
UKS Promień I Żary |
8 |
13-2 |
85 |
129-13 |
I |
UKS Promień II Żary |
10 |
15-1 |
71 |
116-31 |
II |
|
|
43:43 |
|
374:374 |
|
Nazwa Klubu |
IX Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
1 |
3-28 |
13 |
24-164 |
IV |
Delta II Sieniawa Żarska |
1 |
5-32 |
10 |
15-183 |
V |
Budowlani Lubsko |
6 |
14-7 |
61 |
112-50 |
III |
UKS Promień I Żary |
12 |
22-2 |
97 |
151-15 |
I |
UKS Promień II Żary |
9 |
29-4 |
80 |
145-35 |
II |
|
|
73:73 |
|
447:447 |
|
Nazwa Klubu |
X Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Delta I Sieniawa Żarska |
3 |
6-21 |
16 |
30-185 |
IV |
Delta II Sieniawa Żarska |
0 |
2-32 |
10 |
17-215 |
V |
Budowlani Lubsko |
6 |
14-6 |
67 |
126-56 |
III |
UKS Promień I Żary |
12 |
18-0 |
109 |
169-15 |
I |
UKS Promień II Żary |
9 |
21-2 |
89 |
166-37 |
II |
|
|
61:61 |
|
508:508 |
|
Grupa II
Nr |
Organizator turnieju |
Termin |
Godz. |
|
|
|
|
I. |
Błękitni Olbrachtów (1 boisko) |
05 września |
10.00 |
II. |
ŁKS Łęknica |
13 września |
11.00 |
III. |
UKS Victoria Jasień |
20 września |
11.00 |
IV. |
Fundacja Młody Talent Żary (Syrena) |
26 września |
14.30 |
V. |
Błękitni Olbrachtów (1 boisko) |
03 października |
10.00 |
VI. |
ŁKS Łęknica |
10 października |
11.00 |
VII. |
UKS Victoria Jasień |
17 października |
11.00 |
VIII. |
Fundacja Młody Talent Żary (Syrena) |
24 października |
14.00 |
Tabele
Nazwa Klubu |
I Turniej |
Po turnieju |
Miejsce |
||
Punkty |
Bramki |
Punkty |
Bramki |
||
Błękitni Olbrachtów |
7 |
6-3 |
7 |
6-3 |
I |
Fundacja Młody Talent Żary |
5 |
8-4 |
5 |
8-4 |
II |
ŁKS Łęknica |
0 |
6-14 |
0 |
6-14 |
III |
UKS Victoria Jasień |
3 |
9-8 |
3 |
9-8 |
IV |
|
|
29:29 |
|
29:29 |
|
Nazwa Klubu |
II Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
6 |
4-3 |
13 |
10-6 |
I |
Fundacja Młody Talent Żary |
0 |
1-5 |
5 |
9-9 |
III |
ŁKS Łęknica |
3 |
5-8 |
3 |
11-22 |
IV |
UKS Victoria Jasień |
9 |
9-3 |
12 |
18-11 |
II |
|
|
19:19 |
|
48:48 |
|
Nazwa Klubu |
III Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
3 |
7-6 |
16 |
17-12 |
II |
Fundacja Młody Talent Żary |
7 |
6-4 |
12 |
15-13 |
III |
ŁKS Łęknica |
1 |
3-7 |
4 |
14-29 |
IV |
UKS Victoria Jasień |
6 |
6-5 |
18 |
24-16 |
I |
|
|
22:22 |
|
70:70 |
|
Nazwa Klubu |
IV Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
7 |
10-3 |
23 |
27-15 |
I |
Fundacja Młody Talent Żary |
6 |
10-5 |
18 |
25-18 |
II |
ŁKS Łęknica |
4 |
4-8 |
8 |
18-37 |
IV |
UKS Victoria Jasień |
0 |
6-14 |
18 |
30-30 |
III |
|
|
30:30 |
|
100:100 |
|
Nazwa Klubu |
V Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
1 |
2-8 |
24 |
29-23 |
II |
Fundacja Młody Talent Żary |
7 |
10-5 |
25 |
35-23 |
I |
ŁKS Łęknica |
6 |
9-7 |
14 |
27-44 |
IV |
UKS Victoria Jasień |
2 |
7-8 |
20 |
37-38 |
III |
|
|
28:28 |
|
128:128 |
|
Nazwa Klubu |
VI Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
7 |
10-5 |
31 |
39-28 |
II |
Fundacja Młody Talent Żary |
7 |
9-4 |
32 |
44-27 |
I |
ŁKS Łęknica |
3 |
7-8 |
17 |
34-52 |
IV |
UKS Victoria Jasień |
0 |
3-12 |
20 |
40-50 |
III |
|
|
29:29 |
|
157:157 |
|
Nazwa Klubu |
VII Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
9 |
12-2 |
40 |
51-30 |
I |
Fundacja Młody Talent Żary |
6 |
5-3 |
38 |
49-30 |
II |
ŁKS Łęknica |
1 |
4-9 |
18 |
38-61 |
IV |
UKS Victoria Jasień |
1 |
3-10 |
21 |
43-60 |
III |
|
24:24 |
|
|
181:181 |
|
Nazwa Klubu |
VIII Turniej |
Po turniejach |
Miejsce |
||
Błękitni Olbrachtów |
6 |
7-5 |
46 |
58-35 |
I |
Fundacja Młody Talent Żary |
6 |
7-4 |
44 |
56-34 |
II |
ŁKS Łęknica |
3 |
5-6 |
21 |
43-67 |
IV |
UKS Victoria Jasień |
3 |
6-10 |
24 |
49-70 |
III |
|
|
25:25 |
|
206:206 |
|
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|