Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 448
ogółem: 1 534 079

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

GWIAZDKA 2010
Ładowanie...

NADAWANIE LICENCJI

 

 

       LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ  W ZIELONEJ GÓRZE

                  KOMISJA Ds. LICENCJI KLUBOWYCH

           ul. Ptasia 2a.      65-514  Zielona Góra 6 skr. poczt. 7

                                      tel./ fax. 68 452 82 00, 452 82 02, fax. 68                                                                           www.lzpn.org.pl                          e-mail: henrykmisiak@lzpn.org.pl

                                                                                                                                                                Zielona Góra 25.04.2013r

L.Dz. KL-02/13

 

KOMUNIKAT Nr 02/13

KOMISJI Ds. LICENCJI KLUBOWYCH LUBUSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

W ZIELONEJ GÓRZE

z dnia 25 kwiecień 2013 roku

 

Kluby Sportowe

Lubuskiego ZPN - III, IV liga, Klasa Okręgowa, Klasa A, B, C.

oraz kluby posiadające wyłącznie drużyny młodzieżowe.

 

                W związku ze zbliżającym się okresem nadawania licencji uprawniających do występowania Klubów w określonych ligach / klasach rozgrywkowych, w sezonie 2013/2014 Komisja ds. Licencji Klubowych Lubuskiego ZPN informuje, że niżej wymienione kluby zobowiązane są złożyć wnioski licencyjne zgodnie z ustalonymi terminami (patrz Komunikat nr 1). Wnioski licencyjne na poszczególną klasę rozgrywkową znajdują się na stronie internetowej Lubuskiego ZPN pod zakładką „Komisja ds. Licencji Klubowych”. Nadmienia się również, że od sezonu 2013/2014 wprowadza się nową procedurę licencyjną zgodnie z Uchwałą nr X/224 dla klubów III ligi i nr X/225 dla klubów IV ligi i niższych klas rozgrywkowych Zarządu PZPN. Uchwały do wglądu na stronie internetowej Lubuskiego ZPN i tak:

  • Kluby III i IV ligi składają wniosek licencyjny na jeden sezon rozgrywkowy,
  • Kluby Klasy Okręgowej, A, B, C oraz kluby posiadające wyłącznie drużyny młodzieżowe na dwa sezony rozgrywkowe z zastrzeżeniem § 25. (Komisja określa ważność przyznanej licencji w przypadku nie spełnienia dwóch wymogów licencyjnych).
  • W przypadku awansu drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej, drużyna musi uzyskać licencję na grę w wyższej klasie rozgrywkowej natomiast w przypadku spadku drużyny do niższej klasy rozgrywkowej licencja zachowuje swoją ważność.
  • Opłata za udzielenie licencji dla klubów III ligi - wynosi 500, 00 zł.
  • Opłata za udzielenie licencji dla pozostałych klubów wynosi:

1) 300, 00zł - w przypadku klubów IV ligi,

2) 200, 00zł - w przypadku klubów pozostałych klas rozgrywkowych (Kl. Okr, A, B, C).

KLUBY III Ligi

  1. MKS POGOŃ Świebodzin
  2. STELMET UKP Zielona Góra

KLUBY IV ligi

  1. KS POLONIA Słubice
  2. KS BŁĘKITNI Lubno
  3. MKS ARKA Nowa Sól
  4. KS STILON Gorzów Wlkp.
  5. KS SPÓJNIA Ośno Lubuskie
  6. KS VITROSILICON -INTRA Iłowa
  7. KS ODRA Bytom Odrzański

KLASA OKRĘGOWA

  1. KS ZENIT Ługów
  2. KS START-ARTEK Płoty
  3. KS TRAMP-KARP Osiecznica
  4. KS ZJEDNOCZENI Lubrza
  5. KS MODRZEW Modrzyca
  6. KS BUDOWLANI Lubsko
  7. KS GARBARNIA Leszno Górne
  8. KS BŁĘKITNI Toporów

KLASA „A” Gr I.

  1. KS SOKÓŁ Kalsk
  2. KS ZORZA Mostki
  3. KS BIZON Wilkowo
  4. KS RYWAL Stargard Gubiński
  5. KS ZRYW Rzeczyca
  6. KS BŁĘKITNI Ołobok
  7. KS MEDYK Cibórz
  8. KS ZENIT Myszęcin

KLASA „A” Gr II.

  1. KS ORZEŁ Szlichtyngowa
  2. GKS Siedlisko
  3. KS BŁĘKITNI Lubięcin
  4. KS PIAST-PARKOVIA Trzebiechów
  5. SS DRZONKOWIANKA Racula
  6. KS CZARNI Jelenin
  7. KS Świdnica

KLASA „A” Gr III.

  1. KS ORZEŁ Konin Żagański
  2. KS ŁUŻYCZANKA Lipinki Łużyckie
  3. KS DELTA Sieniawa Żarska
  4. KP Tomaszowo
  5. KS ISKRA Małomice
  6. KS TRAPER Chichy
  7. KS NYSA Przewóz

KLASA „B”

Podokręg Zielona Góra

  1. KS LECH Sulechów
  2. LKS IKAR Zawada
  3. LKS KIJOWIANKA Kije
  4. LKS ZORZA Ochla
  5. LZS SPARTA Łężyca
  6. LZS TĘCZA Brody
  7. TKKF CHYNOWIANKA
  8. LZS ZAWISZA Radwanów
  9. LZS ZNICZ Leśniów Wielki
  10. LZS ZIELONI Nowogród Bob.

Podokręg Krosno Odrzańskie

  1. LZS ODRA Rąpice
  2. LZS ŻENISZ Żenichów
  3. KS ENERGETYK Dychów
  4. LKS PŁOMIEŃ Chlebowo
  5. LKS PIASZNO Bronków
  6. KS NAFTA Rybaki
  7. KS POLESIE Białków
  8. KS SOLARIS Drzeńsk Wielki

Podokręg Nowa Sól

  1. KS POGOŃ Wschowa
  2. KS SPARTA Sława
  3. KS IKAR Krzepielów
  4. KS ZORZA Nowe Żabno
  5. LZS POLONIA Kiełcz
  6. LZS TRASH-ATTACK Lipiny
  7. KS POGOŃ Przyborów
  8. KS GROM Zamysłów

Podokręg Żagań

  1. KS SPARTA Miodnica
  2. KS CZARNI Przybymierz
  3. KS KWISA Trzebów
  4. KS PIAST Wichów
  5. KS PŁOMIEŃ Czerna
  6. UKS Witków
  7. KS ZORZA Brzeźnica
  8. KS ISKRA Wymiarki
  9. KS POGROM Pożarów
  10. KS RAPTUS Dzikowice
  11. KS CZARNI Chotków
  12. KS VICTORIA Siecieborzyce

Podokręg Żary

  1. KS GRANICA Żarki Wielkie
  2. KS PIAST Lubanice
  3. KS ISKRA Jabłoniec
  4. KS ZIELONI Drożków
  5. KS NYSA Brody
  6. LZS MOTOR Koło
  7. KS BŁĘKITNI Olbrachtów
  8. KS SPARTA Grabik

Podokręg Świebodzin

  1. KS JEDNOŚĆ Podmokle
  2. KS LUBUSZE Rusinów
  3. KS VICTORIA Szczaniec
  4. KS GROM Skąpe
  5. KS Chrobry Brójce
  6. KS ISKRA Łagów Lubuski
  7. KS BRUNATNI Sieniawa
  8. KS SOKÓŁ Rozłogi
  9. KS SPARTA Nietkowice
  10. KS METEOR Jordanowo

KLASA „C”

  1. LZS ZNICZ Kosieczyn

Drużyny Młodzieżowe

  1. SKP Kisielin
  2. UKS PROMIEŃ Żary
  3. KS SPARTAKUS Zielona Góra
  4. UKS SOKÓŁ Ciosaniec
  5. UKS SOKÓŁ Bobrowice
  6. UKS DĄBRÓWKA Kargowa
  7. UKS JUNIOR Zbąszynek
  8. UKS Międzylesie
  9. MUKS 11 Zielona Góra
  10. MKP Gorzów Wlkp.
  11. MKP KS KOMETA Buków
  12. LZS BŁĘKITNI Kotowice
  13. LZS ZIELONI Łagów

 

                                                                           Przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych

                                                                          Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze

                                                                                   Henryk Misiak

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku