ŁĘKNICA CUP 2010

WRĘCZENIE NAGRÓD I PODZIĘKOWAŃ

• autor: moderator, 2011-06-26 21:26

W dniu 25.06.2011 r na stadionie miejskim w Łęknicy odbył się festyn rodzinny „Jesteśmy z Tobą”. Impreza została zorganizowana na pomoc zawodnikowi ŁKS Łęknica panu Tadeuszowi Lenardowi.

Przed rozpoczęciem meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami „ŁKS” ŁĘKNICA - „RESZTA ŚWIATA” Przewodniczący Podokręgu LZPN w Żarach Krzysztof Kujawski, Sekretarz Komisji Gier i Ewidencji Daniel Kuczak i Przedstawiciel Podkolegium Sędziów Jan Budowski wręczyli:

1. Pan Jan Bieniasz otrzymał „Złotą Odznakę” LZPN w Zielonej Górze , Dyplom – podziękowanie oraz Encyklopedię piłkarską.

2. Pan Robert Onichimowski otrzymał „Złotą Odznakę” LZPN w Zielonej Górze oraz Dyplom – Podziękowanie.

3. Pan Janusz Begier otrzymał „Srebrną Odznakę” LZPN w Zielonej Górze , Dyplom – podziękowanie oraz Encyklopedię piłkarską.

4. Pan Grzegorz Kowalczyk otrzymał „Srebrną Odznakę” LZPN w Zielonej Górze , Dyplom – podziękowanie oraz Encyklopedię piłkarską.

5. Pan Tadeusz Lenard otrzymał „Srebrną Odznakę” LZPN w Zielonej Górze , Dyplom – podziękowanie oraz Encyklopedię piłkarska.

6.Kapitanowi drużyny „ŁKS” – Łęknica – Terenowej Klasy Juniorów Młodszych za zajęcie I miejsca w tej klasie rozgrywkowej sezonu 2010/2011 Przewodniczący Podokręgu LZPN w Żarach Krzysztof Kujawski i Sekretarz Komisji Gier i Ewidencji Daniel Kuczak wręczyli „Puchar” i Dyplom.