dzisiaj: 193, wczoraj: 343
ogółem: 2 302 234
statystyki szczegółowe
Drużyna z Żar zaprezentowała się w ogólnopolskim turnieju "Amber Cup 2012", jaki rozgrywany jest w dniach 6-7 stycznia w hali "Gryfia" w Słupsku.
W dniu wczorajszym (6.01) rozegrano eliminacje do turnieju głównego (7.01), w którym wystartowały 24 zespoły z całego kraju, w tym reprezentująca Żary, drużyna Prant-Mundial Żary. Podopiecznym Radomira Roztockiego nie udało się wyjść z grupy, notując jeden remis i cztery porażki.
Zwycięzca turnieju eliminacyjnego wystąpi w turnieju głównym z udziałem wielu gwiazd piłki nożnej i show biznesu.
Poniżej wyniki eliminacji. Więcej szczegółów odnośnie turnieju głównego na stronie www.ambercup.pl. Transmisja na żywo w Orange Sport w sobotę od 13.05.
Hurtap Łęczyca - Copacabana Gdańsk 2:1
Kluge, Jesionowski - Musik
Sandra Spa Karpacz - Kartel Chłopy Koszalin 0:1
Dondera
B72 Przewóz Studzienice - Mundial Żary 1:1
Śmiechowski - Gawron
Hurtap Łęczyca - Sandra Spa Karpacz 1:1
Pytlowski - Bińczyk
Copacabana Gdańsk - B72 Przewóz Studzienice 4:0
Klimowicz, Depta, Musik, Kowalski
Kartel Chłopy Koszalin - Mundial Żary 1:0
Felisiak
Hurtap Łęczyca - B72 Przewóz Studzienice 3:0
Rolnik, Pytlowski, samobójcza
Sandra Spa Karpacz - Mundial Żary 2:1
Bińczyk, Pietrzykowski - Roztocki
Kartel Chłopy Koszalin - Copacabana Gdańsk 1:2
Stańczyk - Kowalski 2
Hurtap Łęczyca - Mundial Żary 1:0
Jesionowski
B72 Przewóz Studzienice - Kartel Chłopy Koszalin 0:3
Wawerczak, Dondera, Chyła
Copacabana Gdańsk - Sandra Spa Karpacz 2:0
Klimowicz, Musik
Hurtap Łęczyca - Kartel Chłopy Koszalin 2:4
Pytlowski, Rolnik - Chyła 2, Rakowski 2
Sandra Spa Karpacz - B72 Przewóz Studzienice 0:0
Copacabana Gdańsk - Mundial Żary 1:0
Depta
Forcars Słupsk - Sport Pub Rapid Lublin 1:1
Jaskólski - Gromba
Desperdados Ustka - Pogórze Gdynia 1:1
Mytych - Kurdziel
Jaguar Drago Gdańsk - Doram Design Słupsk 1:0
Kuźniarski
Forcars Słupsk - Desperdados Ustka 3:1
Patyk 2, Jarosiewicz - Budziński
Sport Pub Rapid Lublin - Jaguar Drago Gdańsk 1:1
Walukiewicz - Nowak
Pogórze Gdynia - Doram Design Słupsk 2:2
Kurdziel, Kurdybelski - Piekarski, Mokwa
Forcars Słupsk - Jaguar Drago Gdańsk 0:3
Kuźniarski, Sobczyk, Skibiński
Desperdados Ustka - Doram Design Słupsk 0:3
Mokwa 2, Staruszewski
Pogórze Gdynia - Sport Pub Rapid Lublin 0:0
Forcars Słupsk - Doram Design Słupsk 1:0
Wólczyński
Jaguar Drago Gdańsk - Pogórze Gdynia 0:1
Kultys
Sport Pub Rapid Lublin - Desperdados Ustka 1:0
Gromba
Forcars Słupsk - Pogórze Gdynia 2:1
Solczak, Jaskólski - Kultys
Desperdados Ustka - Jaguar Drago Gdańsk 1:4
Iwański - Skibiński 2, Sobczak, Kupniewski
Sport Pub Rapid Lublin - Doram Design Słupsk 4:1
Gromba 2, Puszka 2 - Mokwa
Blue Moon Szczecin - Baltica Sport Gdańsk 1:2
Kondraciuk - Chuchla, Baran
Tedex WRC Słupsk - Sztorm Chłopy Koszalin 1:1
Podlasiak - Nowacki
Bar pod Dzikiem Sławno - Scania Słupsk 0:1
Prusik
Blue Moon Szczecin - Tedex WRC Słupsk 2:0
Chwastek 2
Baltica Sport Gdańsk - Bar pod Dzikiem Sławno 4:0
Chuchla 2, Prószyński, Winiarski
Sztorm Chłopy Koszalin - Scania Słupsk 3:0
Morawski, Olechnowicz, Kołodziejski
Blue Moon Szczecin - Bar pod Dzikiem Sławno 1:0
Chwastek
Tedex WRC Słupsk - Scania Słupsk 3:0
Rudzik, Majewski, Cyrankowski
Sztorm Chłopy Koszalin - Baltica Sport Gdańsk 2:1
Stańczyk, Morawski - Brzezicki
Blue Moon Szczecin - Scania Słupsk 4:2
Ława, Stępień, Chwastek, Żebrowski - Wrzeszczykowski, Świątek
Bar pod Dzikiem Sławno - Sztorm Chłopy Koszalin 0:6
Morawski 3, D.Miętek 2, Stańczyk
Baltica Sport Gdańsk - Tedex WRC Słupsk 2:1
Chuchla, Winiarski - Kubicki
Blue Moon Szczecin - Sztorm Chłopy Koszalin 2:0
Wydmuszek, samobójcza
Tedex WRC Słupsk - Bar pod Dzikiem Sławno 2:2
Rudzik, Cyrankowski - Walczak 2
Baltica Sport Gdańsk - Scania Słupsk 4:0
Borkowski 2, Rusinek, Winiarski
Hemako Sztutowo - Wodomex Bojano Gdańsk 0:0
Sport Style Mikołajki - Dach-Bud Balexmetal Malbork 0:3
Wilk, Zielonka, Hrynowiecki
Danbud Darłowo - Karol Pęplino 2:2
Długoszek, samobójcza - Podedworny 2
Hemako Sztutowo - Sport Style Mikołajki 3:1
Olszewski, Górniewicz, Smarż - Krupiński
Wodomex Bojano Gdańsk - Danbud Darłowo 2:1
M.Krajnik, Dempc - Zawada
Dach-Bud Balexmetal Malbork - Karol Pęplino 1:1
Marcinkowski - K.Petrus
Hemako Sztutowo - Danbud Darłowo 3:0
Friszkemut, Piechnik, Olszewski
Sport Style Mikołajki - Karol Pęplino 0:1
Podedworny
Dach-Bud Balexmetal Malbork - Wodomex Bojano Gdańsk 2:0
Zielonka, Hrynowiecki
Hemako Sztutowo - Karol Pęplino 0:0
Danbud Darłowo - Dach-Bud Balexmetal Malbork 1:1
Ryfa - Hrynowiecki
Wodomex Bojano Gdańsk - Sport Style Mikołajki 1:1
Sulewski - Marcinkiewicz
Hemako Sztutowo - Dach-Bud Balexmetal Malbork 1:2
Piechnik - Wilk, Zielonka
Sport Style Mikołajki - Danbud Darłowo 0:1
Długoszek
Wodomex Bojano Gdańsk - Karol Pęplino 2:3
Patelczyk, Norzyński - S.Kądziela, D.Mikołajczyk, A.Sokołowski
Jaguar Drago Gdańsk - Blue Moon Szczecin 0:3
Biliński 2, Ława
Copacabana Gdańsk - Karol Pęplino 0:0 karne 2:3
karne: Kowalski, Klimowicz (Żuk nie strzelił) - K.Petrus, Wypych, Rzadkiewicz
Baltica Sport Gdańsk - Forcars Słupsk 1:2
Borkowski - Jarosiewicz, Jaskólski
Dach-Bud Balexmetal Malbork - Kartel Chłopy Koszalin 1:1 karne 3:2
D.Szuprytowski - Pelikan
karne: Wilk, Marcinkowski, Lepczak (Zielonka i Buć nie strzelili) - D.Chyła, M.Chyła (Rakowski, Dondera i Kaźmierczak nie strzelili)
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|