dzisiaj: 307, wczoraj: 343
ogółem: 2 302 348
statystyki szczegółowe
Do rozegrania pozostała już tylko jedna kolejka w zielonogórskiej klasie "A" . Wiadomo już, że do zdegradowanego Motoru Koło po XXIX serii gier dołączyli piłkarze Fax-u Bieniów, którzy ulegli w ostatnim spotkaniu na własnym boisku Nysie Przewóz aż 1:6. Fax spada zatem obok Motoru do żarskiej klasy "B" po sześciu latach gry na poziomie "A" Klasy.
Zapowiedź 30 kolejki 07.06.2012
07 czerwca, 17:00 Sparta Mierków - Fax Bieniów
07 czerwca, 17:00 Nysa Przewóz - Stal Jasień
07 czerwca, 17:00 Relaks Grabice - Delta Sieniawa Żarska
07 czerwca, 17:00 Czarni Przybymierz - Motor Koło
07 czerwca, 17:00 Hamar Górzyn - KP Tomaszowo
07 czerwca, 17:00 Alfa Jaromirowice - Traper Chichy
07 czerwca, 17:00 Rywal Stargard Gubiński - Iskra Małomice
07 czerwca, 17:00 Nysa Trzebiel - Orzeł Konin Żagański
Klasa A 2011/2012, grupa: Zielona Góra III | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | |||||||
1. | Alfa Jaromirowice | 29 | 65 | 19 | 8 | 2 | 104-34 | 14 | 0 | 0 | 66-11 | 5 | 8 | 2 | 38-23 | ||||||
2. | Relaks Grabice | 29 | 56 | 17 | 5 | 7 | 86-62 | 9 | 3 | 2 | 48-24 | 8 | 2 | 5 | 38-38 | ||||||
3. | Sparta Mierków | 29 | 52 | 16 | 4 | 9 | 62-47 | 9 | 3 | 2 | 34-16 | 7 | 1 | 7 | 28-31 | ||||||
4. | Rywal Stargard Gubiński | 29 | 48 | 15 | 3 | 11 | 71-55 | 9 | 3 | 2 | 38-15 | 6 | 0 | 9 | 33-40 | ||||||
5. | Stal Jasień | 29 | 47 | 14 | 5 | 10 | 71-56 | 9 | 3 | 3 | 45-24 | 5 | 2 | 7 | 26-32 | ||||||
6. | Delta Sieniawa Żarska | 29 | 46 | 14 | 4 | 11 | 67-58 | 10 | 3 | 2 | 43-21 | 4 | 1 | 9 | 24-37 | ||||||
7. | Iskra Małomice | 29 | 44 | 13 | 5 | 11 | 63-57 | 7 | 3 | 5 | 38-26 | 6 | 2 | 6 | 25-31 | ||||||
8. | Traper Chichy | 29 | 42 | 12 | 6 | 11 | 65-61 | 7 | 2 | 6 | 40-36 | 5 | 4 | 5 | 25-25 | ||||||
9. | Nysa Trzebiel | 29 | 39 | 12 | 3 | 14 | 43-70 | 6 | 1 | 7 | 21-26 | 6 | 2 | 7 | 22-44 | ||||||
10. | Hamar Górzyn | 29 | 38 | 11 | 5 | 13 | 57-46 | 6 | 2 | 6 | 39-23 | 5 | 3 | 7 | 18-23 | ||||||
11. | Orzeł Konin Żagański | 29 | 37 | 10 | 7 | 12 | 64-66 | 7 | 5 | 3 | 40-24 | 3 | 2 | 9 | 24-42 | ||||||
12. | Nysa Przewóz | 29 | 35 | 10 | 5 | 14 | 54-73 | 7 | 1 | 6 | 32-25 | 3 | 4 | 8 | 22-48 | ||||||
13. | KP Tomaszowo | 29 | 31 | 9 | 4 | 16 | 51-62 | 5 | 3 | 7 | 27-30 | 4 | 1 | 9 | 24-32 | ||||||
14. | Fax Bieniów | 29 | 29 | 9 | 2 | 18 | 45-81 | 6 | 0 | 9 | 29-42 | 3 | 2 | 9 | 16-39 | ||||||
15. | Czarni Przybymierz | 29 | 27 | 8 | 3 | 18 | 36-72 | 4 | 3 | 7 | 16-20 | 4 | 0 | 11 | 20-52 | ||||||
16. | Motor Koło | 29 | 24 | 7 | 3 | 19 | 40-79 | 4 | 1 | 10 | 22-38 | 3 | 2 | 9 | 18-41 |
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|