dzisiaj: 77, wczoraj: 270
ogółem: 2 306 334
statystyki szczegółowe
Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze zawiadamia, że w II rundzie Lubuskiego Pucharu Polski sezonu 2012/2013 spotkają się n/w zespoły:
1. SPARTA Miodnica - Korona Kożuchów
2. Iskra Małomice - GARBARNIA Leszno Górne
3. KSF Zielona Góra - BŁĘKITNI Toporów
4. SPARTA Łężyca - ZJEDNOCZENI Lubrza
5. MEDYK II Cibórz - UKP II Zielona Góra
6. SANTOS Świebodzin - PIAST Czerwieńsk
7. MIESZKO Konotop - MODRZEW Modrzyca
8. GKS Siedlisko - DĄB Przybyszów
9. ŁUŻYCZANKA Lipinki Łuż. - ŁKS Łęknica
10. RELAX Grabice - TĘCZA Krosno Odrzańskie
11. CARINA Gubin - VITROSILICON-INTRA Iłowa
12. SYRENA Zbąszynek - FORMACJA-PORT 2000 Mostki
13. ORZEŁ Szlichtyngowa - KORONA Wschowa
14. CARGOVIA Kargowa - ZENIT Ługów
15. HAMAR Górzyn - TRAMP Osiecznica
16. BUDOWLANI Lubsko - WOLNY LOS
W/w mecze odbędą się dnia 26 września 2012 r. o godz. 16.00
W I rundzie Lubuskiego Pucharu Polski sezonu 2012/2013 spotkały się n/w zespoły:
2. BUDOWLANI Gozdnica - GARBARNIA Leszno Górne 1:3
3. KSF Zielona Góra - START Płoty 3:0
4. SPARTA Łężyca - ODRA Nietków 4:2
5. MEDYK II Cibórz - SOKÓŁ Kalsk 5:4 p.d. 2:2
6. BŁYSKAWICA Lubunicko - SANTOS Świebodzin 1:5
7. THRASH-ATTACK Lipiny - MODRZEW Modrzyca 1:6
8. ZORZA Nowe Żabno - GKS Siedlisko 2:3
9. CZARNI Czarnowo - SPARTAK Budachów
10. PERŁA II Cybinka - TRAMP Osiecznica 3:4
11. TS Przylep - UKP Zielona Góra 0:8
12. ZENIT Myszęcin - ZJEDNOCZENI Lubrza 0:3 vo
13. RYWAL Stargard Gub. - RELAX Grabice 1:5
14. ZORZA Mostki - ZENIT Ługów przełożony
15. ODRA Klenica - KORONA Wschowa 2:3
16. MIESZKO Konotop - AMATOR Bobrowniki 8:2
17. SOKÓŁ Dąbrówka - SYRENA Zbąszynek 0:3 vo
18. HAMAR Górzyn - ALFA Jaromirowice 3:0 vo
19. SPARTA Mierków - CARINA Gubin 0:2
20. STAL Jasień - BUDOWLANI Lubsko 1:4
21. ZRYW Rzeczyca - BŁĘKITNI Toporów 0:3 vo
22. CARGOVIA Kargowa - ARKA Nowa Sól 2:1
23. MEWA Cigacice - PIAST Czerwieńsk 1:3
24. NYSA Przewóz - ŁKS Łęknica 0:3 vo
25. NYSA Trzebiel - KORONA Kożuchów 0:2
26. PIAST-PARKOVIA Trzebiechów - DĄB Przybyszów 0:1
27. BŁĘKITNI Lubięcin - FORMACJA-PORT 2000 Mostki 0:3 vo
28. CZARNI Jelenin - TĘCZA Krosno Odrzańskie 0:3 vo
29. DELTA Sieniawa Żarska - VITROSILICON-INTRA Iłowa 1:3
30. ORZEŁ Szlichtyngowa - ODRA Bytom Odrzański 6:4 p.d. 4:4
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|