IV TURNIEJ ŻAKÓW

PIŁKA NOŻNA BEZ WYNIKÓW NIE MA SENSU !

• autor: ozpn_zary, 2009-04-19 22:51

Wyników dzisiaj długo nie poznaliśmy.

Szanowni Panowie sędziowie mimo próśb , pism , monitów - w dalszym ciągu zapominają lub nie chcą  podawać wyników prowadzonych zawodów do strony internetowej Podokręgu licznie odwiedzanej przez działaczy , zawodników, kibiców.
Wynik podany w czwartek w porze nocnej nikogo nie zaskakuje , bo kibice znają go z poczty pantoflowej lub przestają interesować się meczami , strona traci oglądalność a w Gazecie Lubuskiej , Regionalnej czy na znanym portalu 90minut.pl także nie zobaczymy wyników  prowadzonych rozgrywek przez Podokręg.

Zadzwonienie do 13 sędziów głównych w każdej kolejce przekracza możliwości finansowe prowadzącego stronę , tym samym cała działalność traci sens , operowanie w internecie w godzinach od 20.00 - 23.00 jest mocno utrudnione z powodu przeciążenia łączy. Podanie rezultatu  zaraz po zawodach powoduje że , wyniki wpisywane są jeszcze przed "szczytem w internecie"  , a można zrobić to: osobiście sms-em , zlecić czynność asystentowi czy gospodarzowi spotkania najlepiej razem z otrzymaniem gratyfikacji za prowadzone spotkanie.
 Ogólnie rzecz biorąc podanie wyniku traktować jako podziękowanie za obsadę w zawodach.

W kolejce 17 i 10 obowiązku podania wyniku do sekretarza / 662 611 601/ nie dopełnili n/w koledzy:
Bett , Mierzwiak T. , Siera , Tomaszewski , Aniśkiewicz , Kapera , Paluch , Kuś , Maćko.

Od kolejki XVIII i XI - brak wyniku z meczu oznacza wstrzymanie obsady na okres dwóch kolejek a następnie obsadę tylko w meczach młodzieżowych w roli asystenta.