SZKOLENIE SĘDZIÓW PODOKRĘGU (15.05.2009)

KOMUNIKATY KLUBÓW

• autor: th, 2009-05-02 14:27

W związku z dużą oglądalnością strony , szybką aktualizacją danych i dobrą komunikacją z sędziami i Klubami dział  który jest w dalszym ciągu w budowie - KLUBY PODOKRĘGU - rozwinięty został o zakładkę z nazwą - KOMUNIKATY KLUBÓW - w której będzie można na adres: wkslaz@o2.pl zgłaszać sprawy dotyczące wyłącznie danego Klubu a wykraczające np. poza teren jego działalności lub dotyczące większej ilości zainteresowanych.
W pierwszej kolejności do administratora strony zgłosił się przedstawiciel A - klasowego WKS Łaz .

Wiejski Klub Sportowy Łaz ogłasza nabór piłkarzy do drużyny młodzieżowej na sezon 2009/2010 urodzonych w latach 1994 i młodszych w  celu stworzenia drużyny juniorów lub trampkarzy w zależności od liczby zgłoszeń.

Najchętniej widziani będą młodzi adepci sztuki piłkarskiej z miejscowości : Łaz , Olbrachtów , Mirostowice Dolne , Mirostowice Górne , Stawnik i innych.

Zapisy do sekcji piłkarskiej odbywały się będą od 12.05.2009 r. na boisku WKS Łaz we wtorki i piątki od. godz.18.00 . Treningi rozpoczną się po zapisie wystarczającej ilości zawodników do stworzenia drużyny , kandydaci oprócz znajomości swoich danych winni mieć numer dowodu osobistego prawnego opiekuna.

Zapisy będzie przyjmował prezes WKS Łaz - Tadeusz Horożaniecki.