IV TURNIEJ ŻAKÓW

W ODPOWIEDZI BOISKOWYM „ZADYMIARZOM”

• autor: th, 2009-05-07 22:29

W związku z ostatnią kolejką rozgrywek seniorów i młodzieży piłkarskiej w dniu 07.05.2009 r. na posiedzeniu Komisji Dyscypliny oraz Komisji Gier i Ewidencji podjęto następujące decyzje :

1. Klub Granica Żarki Wielkie został ukarany kwotą 300,00 zł za samowolne zejście drużyny z boiska przed zakończeniem zawodów w meczu Terenowej Klasy Juniorów Młodszych pomiędzy Hamarem Górzyn a Granicą Żarki Wielkie.

2. W związku z tym wydarzeniem Komisja Gier i Ewidencji zweryfikowała wynik zawodów pomiędzy w/w drużynami jako v.o 3-0 na korzyść Hamaru Górzyn.

3.Za brak zabezpieczenia zawodów i porządku w czasie i po w/w meczu Klub Hamar Górzyn został ukarany karą w wysokości 100 zł.

4. Zawodnicy Granicy Żarki Wielkie za wysoce nie sportowe , grubiańskie ordynarne zachowanie się w czasie meczu oraz krytykowanie decyzji sędziego , obrażanie miejscowych kibiców przy użyciu słów uznawanych za obraźliwe i wulgarne zostali ukarani :

• Prześlicz Grzegorz - zakaz gry w czterech meczach / kara biegnie od 3.05 do 31.05 /
  • Chojnacki Adam - zakaz gry w trzech meczach / kara biegnie od 3.05 do 25.05 /

5. Ostatnią konsekwencją powyższego meczu jest zamiana żółtej kartki otrzymanej w 67 minucie przez zawodnika Hamaru Górzyn – Radosława Dąbrowskiego na kartkę czerwoną wraz z dyskwalifikacją jednego meczu za faul taktyczny. Zamiana kary wynikła z błędnej interpretacji sędziego spotkania za powyższe wykroczenie.

6. W klasie “B” Klub Piast Lubanice otrzymał karę 100,00 zł za publiczne podważanie decyzji sędziego w czasie zawodów oraz używanie słów wulgarnych przez trenera drużyny w meczu Piast Lubanice – ŁKS II Łęknica.

autor: ~KIEROWNIK HAMARU 2009-05-07 23:09:45

avatar KIEDY  TO  DECYZJE SEDZIEGO ZMIENIA SIE PRZ ZIELONYM STOLIKU . JAKI TO BYL FAUL TAKTYCZNY , NIE ZGADZAM SIE Z TA DECYZJA . TO JEST SKANDAL.