Egzamin z kursu unifikacyjno-szkoleniowego dla sędziów Żarskiego Podokręgu (14-03-2009)

ZMIANY , KOMUNIAKTY

• autor: th, 2009-05-17 11:54

Zarząd Podokręgu LZPN w Żarach przypomina wszystkim Klubom i sędziom , że wszelkie zmiany terminów zawodów , obsady jak również inne sprawy są zamieszczane na stronie internetowej żarskiego  Podokręgu http://ozpnzary.futbolowo.pl/ozpnzary/  i żadne pisma w tych kwestiach nie będą wysłane. Wyjątek mogą stanowić sprawy Komisji Dyscypliny do których zainteresowane strony będą chciały wnieść środki odwoławcze do wyższych instancji.

ZMIANY  WPROWADZONE W TERMINACH PÓŹNIEJSZYCH NIŻ PRZESŁANE DO KLUBÓW TERMINARZE ZAZNACZONE SĄ KOLOREM CZERWONYM , W WYPADKU KONIECZNOŚCI DALSZYCH ZMIAN TEJ SAMEJ KWESTII ZMIANA ZAZNACZONA BĘDZIE KOLOREM ZIELONYM.

1. Zmiany w terminarzach

Terenowa Klasa Juniorów Młodszych

- Tupliczanka Tuplice - Nysa Trzebiel z dnia 24.05.2009 r. godz. 15.00 na dzień 11.06.2009 r. godz.17.00 (czwartek)

- Sparta Mierków - Nysa Przewóz z dnia 06.06.2009 r. godz. 11.00 na dzień 07.06.2009 r,. godz. 11.00

Dodatkowo przypomina się że, każda zmiana terminarza musi być przeprowadzona najmniej 21 dni przed planowym terminem oraz za pisemną zgodą obu zainteresowanych Klubów.

2. Stawiennictwo na Komisję Dyscypliny.

Komisja Dyscypliny Podokręgu LZPN w Żarach prosi p przybycie w dniu 21.05.2009 r. godz. 15.30   (czwartek) przedstawicieli Klubów :

A. OSK Partner Złotnik :

- Daniel Kuczak

- Robert Teplaków

Stawiennictwo związane jest ze skandalicznym zachowaniem się bramkarza zespołu po zawodach w stosunku do sędziów spotkania.

B. Iskra jabłoniec :

- Kierownik drużyny Iskra Jabłoniec

- Patryk Michajluk  -  za wysoce naganne i niesportowe zachowanie się wobec sędziów zawodów.

3. Weryfikacja wyniku

W związku z nieodbytymi zawodami o mistrzostwo Terenowej Klasy Juniorów Młodszych pomiędzy Unią Kunice Żary a Nysą Trzebiel Komisja Gier i Ewidencji w dniu 21.05.2009 r. (czwartek) dokona weryfikacji wyniku spotkania.

4. Wstrzymanie obsady

W związku z nieusprawiedliwioną nieobecnością sędziów na szkoleniu w dniu 14.05.2009 r. Zarząd Podkolegium Sędziów LZPN w Żarach wstrzymał obsadę na dzień 30-31.05.2009 r. n/w kol.:

- Adam Aniśkiewicz

- Piotr Kuś