SZKOLENIE - LUBSKO (28-11-2009)

KOMUNIKATY KOMISJI Z DNIA 27.09.2009

• autor: th, 2009-08-28 17:10

Pracowały Komisje w związku z rozegaranymi 2 i 3 kolejką Klasy "B".   W wyniku zdarzeń postanowiono:

1. W związku z wykluczeniem z gry zawodnika KS Budowlani Lubsko Marcina Piecha i rozpoczętym postępowaniem dyscyplinarnym wzywa się w/w piłkarza na posiedzenie Zarządu w dniu 03.09.209 r. o godz. 16.00 celem złożenia wyjaśnień.
  2. Wykaz drużyn które nie dostarczyły list uprawnień zawodników do rozgrywek klasy „B” na sezon 2009/2010 : - Budowlani II Lubsko , - Błękitni Olbrachtów , - ŁKS II Łęknica , - OSK Partner Złotnik
  3.  Z polecenia Przewodniczącego Zarządu wzywa się do stawiennictwa w siedzibie Podokręgu w dniu 03.09.2009 r. godz. 15.30 sędziego – asystenta kol. Kwiecińskiego Andrzeja zawodów  Nysa Przewóz – Iskra Jabłoniec z dnia 23.08. oraz  zawodnika Iskry Jabłoniec – Kubiaka Łukasza.
  4. Wyjaśniona została sprawa opłaty kary za zawodnika Nysy Brody – Szczygłowskiego Damiana      w sezonie 2008/2009. Opłatę uiszczono przelewem bezpośrednio na konto LZPN w Zielonej Górze na co Klub nie posiada pokwitowania , wpłaty dokonano bezosobowo , wpłynęła po terminie meczu  w którym zawodnik wystąpił. Klub nie powiadomił organu prowadzącego rozgrywki /Podokręgu /  o dokonanej  wpłacie /§ 62 Regulaminu rozgrywek/ , przez co wykonano niepotrzebnie kilkanaście telefonów , wysłano kilka listów , zangażowanych zostało kilkanaście osób w poszukiwanie przelewu w tym  Wiceprezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Trochę profesjonalizmu Panowie Działacze Klubu, w wyższych ligach nikt nie będzie wam szukał przelewu.