dzisiaj: 378, wczoraj: 343
ogółem: 2 302 419
statystyki szczegółowe
KOMUNIKAT OBSADY Nr 11 na dzień 3/4.10.2009 r.
Ewentualne urlopowania przyjmowane są do 1.10.2009 godz.16.30 , po tym terminie zmiany w obsadzie będą skutkować zawieszeniem na następną kolejkę.
Komunikat obsady nr 11/2009 zawodów mistrzowskich LZPN Podokręgu Żary 03/04.10. 2009
Gospodarze |
Goście |
Data , godzina |
Sędzia Główny |
Asystent I |
Asystent II |
KLASA „B” | ||
Zorza Kadłubia |
Tupliczanka Tuplice |
04.10. g. 15.00 |
Maj M. |
Budowski |
Mierzwiak F. |
Nysa Trzebiel |
Hamar Górzyn |
04.10. g. 15.00 |
Witkowski |
Chruściński |
Łuczak |
Motor Koło |
Iskra Jabłoniec |
03.10. g. 15.00 |
Kwieciński |
Gembala |
Siera |
Huragan Lubomyśl |
Zieloni Drożków |
04.10. g. 15.00 |
Aniśkiewicz |
Migas |
Gembala |
Błękitni Olbrachtów |
Nysa Brody |
04.10. g. 15.00 |
Homeniuk |
Jeremicz |
Mierzwiak T. |
ŁKS II Łęknica |
Nysa Przewóz |
04.10. g. 15.00 |
Pas |
Musielak |
Maćko |
Nobiles Olszyniec |
Delta Sieniawa II Ż. |
03.10. g. 15.00 |
Kuś |
Bett |
Migas |
BudowlaniII Lubsko |
OSK Złotnik |
04.10. g. 15.00 |
Siera |
Potaszyński |
Kowalski |
Energetyk Dychów |
Odra Radnica |
04.10. g. 15.00 |
Horożaniecki |
Kuczak |
Kwieciński |
Terenowa Klasa Juniorów Młodszych | ||
Hamar Górzyn |
Granica Żarki W. |
03.10. g. 11.00 |
Łuczak |
Witkowski |
Mierzwiak F. |
Sparta Grabik |
Fax Bieniów |
03.10. g. 11.00 |
Zaleszczak J. |
Łuczak |
Goszcz |
ŁKS II Łęknica |
Budowlani Gozdnica |
04.10. g. 13.00 |
Musielak |
Maćko |
Pas |
Stal Jasień |
Łużyczanka Lipinki |
04.10. g. 11.00 |
Zaleszczak W. |
Tomaszewski |
Droszczak |
Sparta Mierków |
Unia Kunice Żary |
03.10. g. 11.00 |
Tomaszewski |
Kowalski |
Potaszyński |
Nysa Przewóz |
Tupliczanka Tuplice |
03.10. g. 11.00 |
Budowski |
Zaleszczak W. |
Droszczak |
Terenowa Klasa Trampkarzy Starszych | ||
ŁKS II Łęknica |
UKS Promień Żary |
04.10. g. 11.00 |
Maćko BRAK WYNIKU |
Pas BRAK WYNIKU |
Musielak BRAK WYNIKU |
Stal Jasień |
Sparta Grabik |
04.10. g. 13.00 |
Tomaszewski |
Zaleszczak W. |
Droszczak |
Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych – KS LZPN ZIELONA GÓRA | ||
UKS Promień Żary |
Budowlani Lubsko |
03.10. g. 11.00 |
Chruściński |
Horożaniecki |
|
Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych- KS LZPN ZIELONA GÓRA | ||
UKS Promień Żary |
Budowlani Lubsko |
03.10. g. 12.30 |
Horożaniecki |
Chruściński |
|
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|