IV TURNIEJ ŻAKÓW

KOMUNIKATY KOMISJI PODOKRĘGU Z DNIA 15.10.2009 r.

• autor: th, 2009-10-16 01:02

Na zawodach o mistrzostwo klasy „B” w dniu 14.10.2009 r. pomiędzy drużynami : Nysa Brody – ŁKS II Łęknica sędzia główny tego spotkania Kol. Mieczysław Witkowski  - prowadził 750 zawody.

Komunikat specjalny  Zarządu Podkolegium Sędziów LZPN w Żarach

Podkolegium Sędziów LZPN w Żarach uprzejmie informuje , ze na zawodach o mistrzostwo klasy „B” w dniu 14.10.2009 r. pomiędzy drużynami : Nysa Brody – ŁKS II Łęknica sędzia główny tego spotkania Kol. Mieczysław Witkowski  - prowadził 750 zawody.

Sędziowie, którzy nie opłacili składki członkowskiej na KFD w Zielonej Górze za 2009 r. są zobowiązani jej uregulowania w wysokości 50 zł do dnia 31.10.2009 r. na nr konta Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze na konto nr 08 1020 5402 0000 0702 0216 3061 PKO BP S.A. lub do kasy LZPN.

Do zapłaty zobligowanych jest 17 Kolegów , imienny wykaz do wglądu w Podokręgu , nie dotrzymanie w/w terminu będzie skutkowało wstrzymaniem obsady na zawody aż do skreślenia z listy sędziów włącznie.

1.  Referent Obsady dokonał zmian w Komunikacie nr 13/09 . Zmiany zaznaczono kolorem czerwonym i obowiązują od 15.10.

2. Komisja Dyscypliny  Podokręgu LZPN W Żarach uprzejmie zawiadamia że, na posiedzeniu w dniu 8.10.2009 r .podjęto decyzje :

A.  W meczu Motor Koło – Iskra Jabłoniec ,  w drużynie Iskra Jabłoniec wystąpił nieuprawniony zawodnik - Rożek Mateusz z tytułu  nieopłaconej 3. żk. w kwocie 25,00 zł . Dodatkowo w tym meczu otrzymał czerwoną kartkę z karą finansową 35,00 zł i następną dyskwalifikacją w ilości 3 kolejnych meczy – czas biegu kary do 25.10.2009 r..

Komisja Gier i Ewidencji postanawia odstąpić od ukarania walkowerem drużyny Iskry Jabłoniec i utrzymać w mocy wynik uzyskany  na boisku tj. 6:1 dla drużyny Motor Koło.

Komisja Dyscypliny z uwagi na udział w tej sprawie działaczy / niewłaściwe prowadzenie ewidencji kartek/ , postanawia ukarać naganą    kierownika drużyny  za dopuszczenie do gry nieuprawnionego zawodnika.

B.       Wezwać na posiedzenie Komisji Dyscypliny zawodników którzy  w kolejce X. w dniach 10 -11.10 w klasie „B” otrzymali czerwone kartki:

Zbierzak Tomasz , Roślicki  Wojciech – Tupliczanka Tuplice -  g.15.30

Jurec Przemysław  -  Huragan Lubomyśl              - g.15.30

Femlak Robert  -  Zieloni Drożków  - g. 15.45

Gordziejewicz Wojciech – Błękitni Olbrachtów -  g. 15.45

Termin stawiennictwa w/w piłkarzy na posiedzenie Komisji Dyscypliny w siedzibie Podokręgu LZPN w Żarach –  22.10.2009 r.

C.       Wezwać na posiedzenie Komisji Dyscypliny zawodników Iskry Jabłoniec  - Muchajer Marek i Michajluk Patryk oraz sędziego głównego spotkania Motor Koło – Iskra Jabłoniec – kol. Kwiecińskiego Andrzeja , w związku z wydarzeniami w dn. 3.10.2009 r.

Termin stawiennictwa w/w  na posiedzenie Komisji Dyscypliny w siedzibie Podokręgu LZPN w Żarach – 22.10. g.16.00

3.       Komisja Gier i Ewidencji na prośbę zainteresowanych Klubów dokonała zmian w terminarzach . Zawody winny być rozegrane w n/w terminach :

w Terenowej Klasie Juniorów Młodszych

Granica Żarki Wielkie   - Sparta  Grabik    21.10.  godz.  15.30         / zmiana gospodarza /

Stal Jasień – Sparta Grabik      11.11.   godz. 11.00    / zmiana gospodarza /

w Terenowej Klasie Trampkarzy Starszych

ŁKS Łęknica  -  Vitrosilicon Iłowa   18.10.  godz. 11.00

Vitrosilicon Iłowa   -  Stal Jasień     25.10.  godz. 13.00    / niedziela /

4. Komisja Gier i Ewidencji stwierdza :

brak uprawnień n/w zawodników:

-         Garbacz Damian , Dobrzański Patryk / Sparta Grabik / ;

-          Hes Sebastian / Sparta Mierków/

Udział tych zawodników w meczach bez dostarczenia uprawnień skutkował będzie walkowerami w meczach w których występowali.

zweryfikowano zawody w Terenowej Klasie Juniorów Młodszych pomiędzy Unią Żary Kunice i Nysą Przewóz  w dn. 10.09.2009 r. jako  walkower 3 : 0 dla Unii Kunice . Komisja odstąpiła od nałożenia kary dyscyplinarnej po otrzymaniu stosownego usprawiedliwienia  od KS Nysa Przewóz.

5. Stwierdza się dokonanie wpłaty kary finansowej w kwocie 100,00 zł przez Klub  Budowlani Gozdnica do LZPN Zielona Góra.

6. Finaliści Pucharu Polski  Podokręgu zakończyli swój udział w II rundzie rozgrywek wojewódzkich uzyskując wyniki:

Huragan Lubomyśl - Sparta Mierków    1: 4

OSK Partner Złotnik - Fax Bieniów        1: 12