dzisiaj: 84, wczoraj: 270
ogółem: 2 306 341
statystyki szczegółowe
Komunikat obsady nr 14/ 2009 zawodów mistrzowskich LZPN Podokręgu Żary 24/25.10.2009 r
Urlopowania i zmiany w obsadzie do czwartku godz. 16.30
Zarząd Podokręgu zobowiązuje wszystkich sędziów do sprawdzania we własnym zakresie terminu i godziny rozpoczęcia zawodów , na które są delegowani.
Gospodarze |
Goście |
Data , godzina |
Sędzia Główny |
Asystent I |
Asystent II |
| ||
KLASA „A” | ||
Fax Bieniów |
Delta Sieniawa Ż. |
25.10.. g. 15.00 |
Kwieciński |
Maj M. |
Aniśkiewicz |
KLASA „B” | ||
Tupliczanka Tuplice |
Delta II Sieniawa Ż. |
24.10. g. 14.00 |
Zabojszczyk |
Chruścinski |
Gembala |
Nysa Przewóz |
Budowlani II Lubsko |
25.10. g. 14.00 |
Budowski |
Horozaniecki |
Migas |
Nysa Brody |
OSK Partner Złotnik |
25.10. g. 14.00 |
Kapera |
Łuczak |
Homeniuk |
Zieloni Drozków |
Nobiles Olszyniec |
25.10. g. 14.00 |
Pas |
Kowalski |
Tomaszewski |
Iskra Jabłoniec |
ŁKS II łęknica |
25.10. g. 14.00 |
Gałązka |
Kuczak |
Jeremicz |
Hamar Górzyn |
Błękitni Olbrachtów |
25.10. g. 14.00 |
Bett |
Siera |
Kuś |
Nysa Trzebiel |
Motor Koło |
24.10. g. 15.00 |
Grzegorzak |
Skobel |
Kosiński |
Zorza Kadłubia |
Huragan Lubomyśl |
25.10. g. 14.00 |
Maćko |
Musielak |
Potaszyński |
| ||
Odra Radnica |
Sparta Drzeniów |
25..10. g. 14.00 |
Mierzwiak T. |
Mierzwiak F. |
Witkowski |
Terenowa Klasa Juniorów Młodszych | ||
Granica Żarki Wielkie |
Unia Kunice-Żary |
28.10. g. 15.30 |
Musielak |
Maćko |
Gałązka |
Tupliczanka Tuplice |
Łuzyczanka Lipinki Ł. |
24.10. g. 12.00 |
Chruściński |
Zabojszczyk |
Gembala |
Nysa Przewóz |
Budowlani Gozdnica |
25.10. g. 12.00 |
Horożaniecki |
Budowski |
Migas |
Vitrosilicon Iłowa |
Sparta Mierków |
24.10. g. 13.00 |
Maj M. |
Budowski |
Homeniuk |
Fax Bieniów |
Stal Jasień |
24.10. g. 11.00 |
Aniskiewicz |
Mierzwiak F. |
Horożaniecki |
Hamar Górzyn |
ŁKS Łeknica |
24.10. g. 12.00 |
Zaleszczak W. |
Zaleszczak J. |
Droszczak |
| ||
Terenowa Klasa Trampkarzy Starszych | ||
Sparta Grabik |
UKS Promień Żary |
24.10. g. 11.00 |
Kowalski |
Kapera |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
Stal Jasień |
25.10. g. 13.00 |
Zaleszczak J. |
Chruściński |
- |
Lubuska Liga Juniorów Starszych | ||
Czarni Żagań |
UKP Zielona Góra |
25.10. g. 11.00 |
Grześkowiak |
Zabojszczyk |
Wrona |
| ||
Lubuska Liga Juniorów Młodszych | ||
Czarni Żagań |
UKP Zielona Góra |
25.10. g. 13.00 |
Wrona |
Grześkowiak |
Zabojszczyk |
| ||
Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych – KS LZPN ZIELONA GÓRA | ||
Budowlani Lubsko |
UKP I Zielona Góra |
|
Witkowski |
Potaszyński |
- |
UKS Promień Żary |
Arka Nowa Sól |
|
Kuczak |
Budowski |
- |
| ||
Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych- KS LZPN ZIELONA GÓRA | ||
Budowlani Lubsko |
UKP I Zielona Góra |
24.10. g. 13.30 |
Potaszyński |
Witkowski |
- |
UKS Promień Żary |
Arka Nowa Sól |
|
Budowski |
Kuczak |
- |
Terenowa Klasa Trampkarzy Młodszych Żagań | ||
WKS Łaz |
Garbarnia Leszno G. |
|
Goszcz |
- |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
Unia Kunice-Żary |
25.10. g. 14.30 |
Chruściński |
Zaleszczak J. |
- |
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|