PRZEDSEZONOWE SPOTKANIE DZIAŁACZY W SIEDZIBIE PODOKRĘGU

KOMUNIKAT 12.11

• autor: th, 2009-11-12 20:27

Na jednym z ostatnich posiedzeń Komisji weryfikowano 13 kolejkę rozgrywek mistrzowskich Podokręgu.

Mecz TKJM NYSA PRZEWÓZ - HAMAR GÓRZYN zostaje ODWOŁANY i będzie rozegrany w innym terminie.

Zakończyli rywalizację trampkarze starsi - w przedostatniej kolejce Vitrosilicon Iłowa pokonał UKS Promień Żary i to on zdobył mistrzostwo Jesieni - 2009

Komisja Dyscypliny  Podokręgu LZPN W Żarach  uprzejmie zawiadamia że, na posiedzeniu w dniu 12.11.2009 r. podjęto decyzje :

. Zawodnik występujący w Klasie „B”  który w kolejce z dnia 25.10.2009 r. otrzymał  czerwoną kartkę  - Dołęgiewicz Michał / Nysa Brody / - za wysoce niesportowe  zachowanie się do zawodnika drużyny przeciwnej - ukarany został karą dyskwalifikacji 3 meczy . Bieg kary liczy się od 26.10 do 15.11.2009 r. Kara finansowa wynosi - 35,00 zł  wpłata do 19.11.2009 r.

• na posiedzenie Zarządu Podkolegium Sędziów w dniu 19.10.2009 r o godz.15.15 zostali zaproszeni sędziowie : kol.  Maćko Mariusz i  Mierzwiak Tomasz celem dodatkowego wyjaśnienia zdarzeń jakie miały miejsce na zawodach o mistrzostwo klasy „B" z dnia 11.11  pomiędzy  drużynami: Motor Koło  - Huragan Lubomyśl.

• na dzień 19.11.2009 r. godz. 15.30 Komisja Dyscypliny  Podokręgu LZPN W Żarach  wzywa :

- zawodnika - Zając Dariusz / Huragan Lubomyśl / za otrzymanie czerwonej kartki w meczu Motor Koło  - Huragan Lubomyśl.

- trenera drużyny juniorów młodszych Nysy Przewóz – Pana Jacka Lisieckiego ;

- kierownika drużyny  juniorów młodszych Fax-u Bieniów – Pana Wojciecha Kochanowskiego ;

- zawodników drużyny  juniorów młodszych Fax-u Bieniów – Łukasza Cybulskiego , Mateusza Kozubskiego , Damiana Zielińskiego , Mateusza Sakutę.

7. Zarząd Podokręgu zobowiązuje wszystkich sędziów do sprawdzenia we własnym zakresie terminu i godziny rozpoczęcia zawodów , na które są delegowani.