dzisiaj: 242, wczoraj: 343
ogółem: 2 302 283
statystyki szczegółowe
W dniu 4.01.2010 r. odbyło się pierwsze w nowym roku posiedzenie Zarządu Podokręgu LZPN w Żarach .
1. Rozdysponowano zaproszenia na obchody 60-lecia Piłkarstwa Lubuskiego.
2. Podjęto decyzje personalne zmian składów Komisji.
4. Dokonano korekt wydatków finansowych na rok 2010.
1. Zaproszenia na na obchody 60-lecia Piłkarstwa Lubuskiego otrzymali:
- poza limitem : kol. Issel /Promień Żary/ , Migas ;
- kol. Więckowicz , Horożaniecki T. , Kuźmiak , Zaleszczak W. ;
- kol. Rzepka , Michajluk Z. , Kulczyk , Bugajak , Nowak.
2. Z dniem 4.01.2010 r. obowiązki Kierownika Dyscypliny Podokręgu LZPN w Żarach pełnił będzie kol. Andrzej Majorczyk.
Obowiązki Sekretarza Komisji Dyscypliny przejmie dodatkowo kol. Więckowicz Jerzy.
Nastąpi także zmiana Sekretarza Komisji Gier i Ewidencji , nazwisko zostanie podane w poźniejszym terminie.
3. Przedstawiono rozliczenie wydatków za 2009 r. , dokonano korekt w preliminarzu na 2010 r. , termin posiedzenia Komisji Rewizyjnej za rok 2009 podany zostanie w terminie późniejszym.
4. Przedstawiono propozycje terminarzy rozgrywek seniorów i młodzieżowych „Wiosna” w związku z czym Kluby winne wykonać poniższe czynności:
Prezesi Klubów do 25.01.2010 winni terminarze klas które ich dotyczą przesłać emailem na adres : wkslaz@o2.pl z wpisanymi datami zawodów /sobota –niedziela/ jako gospodarze zawodów uwzględniając fakt, że trzy mecze klasy „B” każdej kolejki będą rozgrywane w sobotę. Można też wnioskować o zmianę godziny zawodów związaną z własnymi zamierzeniami.
Po tym terminie Kluby które nie nadeślą swoich propozycji będą miały ustalone terminy przez Kierownika Gier i Ewidencji.
Mecze z jedną datą są terminami obligatoryjnymi i nie podlegają zmianie.
Kluby otrzymają ostateczne terminarze na spotkaniu organizacyjno informacyjnym w drugiej dekadzie lutego 2010 w siedzibie Podokręgu.
Klasa „B” PODOKRĘG LZPN Żary SEZON 2009/2010 „Wiosna”
Kolejka |
XVI |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Nysa Brody |
6/7.03 |
13.00 |
Nysa Przewóz |
- |
Zieloni Drożków |
6/7.03 |
13.00 |
Iskra Jabłoniec |
- |
Delta II Sieniawa |
6/7.03 |
13.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
Hamar Górzyn |
6/7.03 |
13.00 |
OSK Partner Złotnik |
- |
Zorza Kadłubia |
6/7.03 |
13.00 |
Nobiles Olszyniec |
- |
Nysa Trzebiel |
6/7.03 |
13.00 |
ŁKS II Łęknica |
- |
Motor Koło |
6/7.03 |
13.00 |
Błękitni Olbrachtów |
- |
Huragan Lubomyśl |
6/7.03 |
13.00 |
Kolejka |
XVII |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Błękitni Olbrachtów |
13/14.03 |
13.00 |
Huragan Lubomyśl |
- |
ŁKS II Łęknica |
13/14.03 |
13.00 |
Motor Koło |
- |
Nobiles Olszyniec |
13/14.03 |
13.00 |
Nysa Trzebiel |
- |
OSK Partner Złotnik |
13/14.03 |
13.00 |
Zorza Kadłubia |
- |
Budowlani II Lubsko |
13/14.03 |
13.00 |
Hamar Górzyn |
- |
Delta II Sieniawa |
13/14.03 |
13.00 |
Iskra Jabłoniec |
- |
Nysa Przewóz |
13/14.03 |
13.00 |
Zieloni Drożków |
- |
Nysa Brody |
13/14.03 |
13.00 |
Kolejka |
XVIII |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Zieloni Drożków |
20/21.03 |
13.00 |
Nysa Brody |
- |
Iskra Jabłoniec |
20/21.03 |
13.00 |
Nysa Przewóz |
- |
Hamar Górzyn |
20/21.03 |
13.00 |
Delta II Sieniawa |
- |
Zorza Kadłubia |
20/21.03 |
13.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
Nysa Trzebiel |
20/21.03 |
13.00 |
OSK Partner Złotnik |
- |
Motor Koło |
20/21.03 |
13.00 |
Nobiles Olszyniec |
- |
Huragan Lubomyśł |
20/21.03 |
13.00 |
ŁKS II Łęknica |
- |
Błękitni Olbrachtów |
20/21.03 |
13.00 |
Kolejka |
XIX |
|
| |
ŁKS II Łęknica |
- |
Tupliczanka Tuplice |
27/28.03 |
13.00 |
Błękitni Olbrachtów |
- |
Nobiles Olszyniec |
27/28.03 |
13.00 |
Huragan Lubomyśł |
- |
OSK Partner Złotnik |
27/28.03 |
13.00 |
Motor Koło |
- |
Budowlani II Lubsko |
27/28.03 |
13.00 |
Delta II Sieniawa Ż. |
- |
Nysa Trzebiel |
27/28.03 |
13.00 |
Zorza Kadłubia |
- |
Nysa Przewóż |
27/28.03 |
13.00 |
Hamar Górzyn |
- |
Nysa Brody |
27/28.03 |
13.00 |
Iskra Jabłoniec |
- |
Zieloni Drożków |
27/28.03 |
13.00 |
Kolejka |
XX |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Iskra Jabłoniec |
10/11.04 |
14.00 |
Zieloni Drożków |
- |
Hamar Górzyn |
10/11.04 |
14.00 |
Nysa Brody |
- |
Zorza Kadłubia |
10/11.04 |
14.00 |
Nysa Przewóz |
- |
Nysa Trzebiel |
10/11.04 |
14.00 |
Delta II Sieniawa |
- |
Motor Koło |
10/11.04 |
14.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
Huragan Lubomyśł |
10/11.04 |
14.00 |
OSK Partner Złotnik |
- |
Błękitni Olbrachtów |
10/11.04 |
14.00 |
Nobiles Olszyniec |
- |
ŁKS II Łęknica |
10/11.04 |
14.00 |
Kolejka |
XXI |
|
| |
Nobiles Olszyniec |
- |
Tupliczanka Tuplice |
17/18.04 |
14.00 |
ŁKS II Łęknica |
- |
OSK Partner Złotnik |
17/18.04 |
14.00 |
Błękitni OLbrachtów |
- |
Budowlani II Lubsko |
17/18.04 |
14.00 |
Huragan Lubomyśł |
- |
Delta II Sieniawa Ż. |
17/18.04 |
14.00 |
Motor Koło |
- |
Nysa Przewóz |
17/18.04 |
14.00 |
Nysa Trzebiel |
- |
Nysa Brody |
17/18.04 |
14.00 |
Zorza Kadłubia |
- |
Zieloni Drożków |
17/18.04 |
14.00 |
Hamar Górzyn |
- |
Iskra Jabłoniec |
17/18.04 |
14.00 |
Kolejka |
XXII |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Hamar Górzyn |
24/25.04 |
14.00 |
Iskra Jabłoniec |
- |
Zorza Kadłubia |
24/25.04 |
14.00 |
Zieloni Drożków |
- |
Nysa Trzebiel |
24/25.04 |
14.00 |
Nysa Brody |
- |
Motor Koło |
24/25.04 |
14.00 |
Nysa Przewóz |
- |
Huragan Lubomyśł |
24/25.04 |
14.00 |
Delta II Sieniawa |
- |
Błękitni Olbrachtów |
24/25.04 |
14.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
ŁKS II Łęknica |
24/25.04 |
14.00 |
OSK Partner Złotnik |
- |
Nobiles Olszyniec |
24/25.04 |
14.00 |
Kolejka |
XXIII |
|
| |
OSK Partner Złotnik |
- |
Tupliczanka Tuplice |
1.05 |
15.00 |
Nobiles Olszyniec |
- |
Budowlani II Lubsko |
1.05 |
15.00 |
ŁKS II Łęknica |
- |
Delta II Sieniawa Ż. |
1.05 |
15.00 |
Błękitni Olbrachtów |
- |
Nysa Przewóz |
1.05 |
15.00 |
Huragan Lubomyśł |
- |
Nysa Brody |
1.05 |
15.00 |
Motor Koło |
- |
Zieloni Drożków |
1.05 |
15.00 |
Nysa Trzebiel |
- |
Iskra Jabłoniec |
1.05 |
15.00 |
Zorza Kadłubia |
- |
Hamar Górzyn |
1.05 |
15.00 |
Kolejka |
XXIV |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Zorza Kadłubia |
8/9.05 |
15.00 |
Hamar Górzyn |
- |
Nysa Trzebiel |
8/9.05 |
15.00 |
Iskra Jabłoniec |
- |
Motor Koło |
8/9.05 |
15.00 |
Zieloni Drożków |
- |
Huragan Lubomyśł |
8/9.05 |
15.00 |
Nysa Brody |
- |
Błękitni Olbrachtów |
8/9.05 |
15.00 |
Nysa Przewóz |
- |
ŁKS II Łęknica |
8/9.05 |
15.00 |
Delta II Sieniawa |
- |
Nobiles Olszyniec |
8/9.05 |
15.00 |
OSK- Partner Złotnik |
- |
Budowlani II Lubsko |
8/9.05 |
15.00 |
Kolejka |
XXV |
|
| |
Budowlani II Lubsko |
- |
Tupliczanka Tuplice |
15/16.05 |
16.00 |
OSK Partner Złotnik |
- |
Delta II Sieniawa |
15/16.05 |
16.00 |
Nobiles Olszyniec |
- |
Nysa Przewóz |
15/16.05 |
16.00 |
ŁKS II Łęknica |
- |
Nysa Brody |
15/16.05 |
16.00 |
Błękitni Olbrachtów |
- |
Zieloni Drożków |
15/16.05 |
16.00 |
Huragan Lubomyśl |
- |
Iskra Jabłoniec |
15/16.05 |
16.00 |
Motor Koło |
- |
Hamar Górzyn |
15/16.05 |
16.00 |
Nysa Trzebiel |
- |
Zorza Kadłubia |
15/16.05 |
16.00 |
Kolejka |
XXVI |
|
| |
Tupliczanka tuplice |
- |
Nysa trzebiel |
22/23.05 |
16.00 |
Zorza Kadłubia |
- |
Motor Koło |
22/23.05 |
16.00 |
Hamar Górzyn |
- |
Huragan Lubomyśl |
22/23.05 |
16.00 |
Iskra Jabłoniec |
- |
Błękitni Olbrachtów |
22/23.05 |
16.00 |
Zieloni Drożków |
- |
ŁKS II Łęknica |
22/23.05 |
16.00 |
Nysa Brody |
- |
Nobiles Olszyniec |
22/23.05 |
16.00 |
Nysa Przewóz |
- |
OSK Partner Złotnik |
22/23.05 |
16.00 |
Delta II Sieniawa Ż. |
- |
Budowlani II Lubsko |
22/23.05 |
16.00 |
Kolejka |
XXVII |
|
| |
Delta II Sieniawa Ż. |
- |
Tupliczanka Tuplice |
29/30.05 |
17.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
Nysa Przewóz |
29/30.05 |
17.00 |
OSK Partner Złotnik |
- |
Nysa Brody |
29/30.05 |
17.00 |
Nobiles Olszyniec |
- |
Zieloni Złotnik |
29/30.05 |
17.00 |
ŁKS II Łęknica |
- |
Iskra Jabłoniec |
29/30.05 |
17.00 |
Błękitni Olbrachtów |
- |
Hamar Górzyn |
29/30.05 |
17.00 |
Motor Koło |
- |
Nysa Trzebiel |
29/30.05 |
17.00 |
Huragan Lubomyśł |
- |
Zorza Kadłubia |
29/30.05 |
17.00 |
Kolejka |
XXVIII |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Motor Koło |
3.06 |
17.00 |
Nysa Trzebiel |
- |
Huragan Lubomyśł |
3.06 |
17.00 |
Zorza Kadłubia |
- |
Błękitni Olbrachtów |
3.06 |
17.00 |
Hamar Górzyn |
- |
ŁKS II łęknica |
3.06 |
17.00 |
Iskra Jabłoniec |
- |
Nobiles Olszyniec |
3.06 |
17.00 |
Zieloni Drożków |
- |
OSK Partner Złotnik |
3.06 |
17.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
Nysa Brody |
3.06 |
17.00 |
Nysa Przewóz |
- |
Delta II Sieniawa Ż. |
3.06 |
17.00 |
Kolejka |
XXIX |
|
| |
Nysa Przewóz |
- |
Tupliczanka Tuplice |
6.06 |
17.00 |
Delta II Sieniawa Ż. |
- |
Nysa Brody |
6.06 |
17.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
Zieloni Złotnik |
6.06 |
17.00 |
OSK Partner Złotnik |
- |
Iskra Jabłoniec |
6.06 |
17.00 |
Nobiles Olszyniec |
- |
Hamar Górzyn |
6.06 |
17.00 |
ŁKS II Łęknica |
- |
Zorza Kadłubia |
6.06 |
17.00 |
Błękitni Olbrachtów |
- |
Nysa Trzebiel |
6.06 |
17.00 |
Huragan Lubomyśł |
- |
Motor Koło |
6.06 |
17.00 |
Kolejka |
XXX |
|
| |
Tupliczanka Tuplice |
- |
Huragan Lubomyśł |
12.06 |
16.00 |
Motor Koło |
- |
Błękitni Olbrachtów |
12.06 |
16.00 |
Nysa Trzebiel |
- |
ŁKS II Łęknica |
12.06 |
16.00 |
Zorza Kadłubia |
- |
Nobiles Olszyniec |
12.06 |
16.00 |
Hamar Górzyn |
- |
OSK Partner Złotnik |
12.06 |
16.00 |
Budowlani II Lubsko |
- |
Iskra Jabłoniec |
12.06 |
16.00 |
Zieloni Drożków |
- |
Delta II Sieniawa Ż.z |
12.06 |
16.00 |
Nysa Przewóz |
- |
Nysa Brody |
12.06 |
16.00 |
Terenowa Klasa Juniorów Młodszych PODOKRĘG LZPN Żary - SEZON 2009/2010 „Wiosna”
Kolejka |
XIV |
Pauza - Sparta Mierków |
| ||||
Granica Żarki Wielkie |
- |
Budowlani Gozdnica |
13.03 |
11.00 | |||
Łużyczanka Lipinki Łuż. |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
13.03 |
11.00 | |||
Unia Żary Kunice |
- |
Fax Bieniów |
13.03 |
11.00 | |||
Tupliczanka Tuplice |
- |
Hamar Górzyn |
13.03 |
11.00 | |||
Nysa Przewóz |
0-3 |
Sparta Grabik v.o |
13.03 |
11.00 | |||
Stal Jasień |
- |
ŁKS Łęknica |
13.03 |
11.00 | |||
Kolejka |
XV |
Pauza - Nysa Przewóz | |||||
Stal Jasień |
- |
Granica Żarki Wielkie |
20.03 |
11.00 | |||
ŁKS Łęknica |
- |
Sparta Mierków |
20.03 |
11.00 | |||
Sparta Grabik |
- |
Tupliczanka Tuplice |
20.03 |
11.00 | |||
Hamar Górzyn |
- |
Unia Żary Kunice |
20.03 |
11.00 | |||
Fax Bieniów |
- |
Łużyczanka Lipinki Łuż. |
20.03 |
11.00 | |||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Budowlani Gozdnica |
20.03 |
11.00 | |||
Kolejka |
XVI |
Pauza - Tupliczanka Tuplice | |||||
Granica Żarki Wielkie |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
27.03 |
11.00 | |||
Fax Bieniów |
- |
Budowlani Gozdnica |
27.03 |
11.00 | |||
Łużyczanka Lipinki Łuż. |
- |
Hamar Górzyn |
27.03 |
11.00 | |||
Unia Żary Kunice |
- |
Sparta Grabik |
27.03 |
11.00 | |||
ŁKS Łęknica v.o |
3-0 |
Nysa Przewóz |
27.03 |
11.00 | |||
Sparta Mierków |
- |
Stal Jasień |
27.03 |
11.00 | |||
Kolejka |
XVII |
Pauza - Unia Żary Kunice | |||||
Sparta Mierków |
- |
Granica Żarki Wielkie |
10.04 |
11.00 | |||
Nysa Przewóz |
0-3 |
Stal Jasień v.o |
10.04 |
11.00 | |||
ŁKS Łęknica |
- |
Tupliczanka Tuplice |
10.04 |
11.00 | |||
Sparta Grabik |
- |
Łużyczanka Lipinki Łuż |
10.04 |
11.00 | |||
Budowlani Gozdnica |
- |
Hamar Górzyn |
10.04 |
11.00 | |||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Fax Bieniów |
10.04 |
11.00 | |||
Kolejka |
XVIII |
Pauza - Łużyczanka Lipinki Łuż | |||||
Fax Bieniów |
- |
Granica Żarki Wielkie |
17.04 |
11.00 | |||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Hamar Górzyn |
17.04 |
11.00 | |||
Budowlani Gozdnica |
- |
Sparta Grabik |
17.04 |
11.00 | |||
Unia Żary Kunice |
- |
ŁKS Łęknica |
17.04 |
11.00 | |||
Tupliczanka Tuplice |
- |
Stal Jasień |
17.04 |
11.00 | |||
Nysa Przewóz |
0-3 |
Sparta Mierków v.o |
17.04 |
11.00 | |||
Kolejka |
XIX |
Pauza - Budowlani Gozdnica | |||||
Granica Żarki Wielkie |
3-0 |
Nysa Przewóz v.o |
24.04 |
11.00 | |||
Sparta Mierków |
- |
Tupliczanka Tuplice |
24.04 |
11.00 | |||
Stal Jasień |
- |
Unia Żary Kunice |
24.04 |
11.00 | |||
ŁKS Łęknica |
- |
Łużyczanka Lipinki Łuż |
24.04 |
11.00 | |||
Sparta Grabik |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
24.04 |
11.00 | |||
Hamar Górzyn |
- |
Fax Bieniów |
24.04 |
11.00 | |||
Kolejka |
XX |
Pauza - Vitrosilicon Iłowa | |||||
Granica Żarki Wielkie |
- |
Hamar Górzyn |
1.05 |
12.00 | |||
Fax Bieniów |
- |
Sparta Grabik |
1.05 |
12.00 | |||
Budowlani Gozdnica |
- |
ŁKS Łęknica |
1.05 |
12.00 | |||
Łużyczanka Lipinki Łuż |
- |
Stal Jasień |
1.05 |
12.00 | |||
Unia Żary Kunice |
- |
Sparta Mierków |
1.05 |
12.00 | |||
Tupliczanka Tuplice v.o |
3-0 |
Nysa Przewóz |
1.05 |
12.00 | |||
Kolejka |
XXI |
Pauza - Fax Bieniów | |||||
Granica Żarki Wielkie |
- |
Tupliczanka Tuplice |
8.05 |
12.00 | |||
Nysa Przewóz |
- |
Unia Żary Kunice |
8.05 |
12.00 | |||
Sparta Mierków |
- |
Łużyczanka Lipinki Łuż |
8.05 |
12.00 | |||
Stal Jasień |
- |
Budowlani Gozdnica |
8.05 |
12.00 | |||
ŁKS Łęknica |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
8.05 |
12.00 | |||
Sparta Grabik |
- |
Hamar Górzyn |
8.05 |
12.00 | |||
Kolejka |
XXII |
Pauza - Hamar Górzyn | |||||
Granica Żarki Wielkie |
- |
Sparta Grabik |
15.05 |
12.00 | |||
Fax Bieniów |
- |
ŁKS Łęknica |
15.05 |
12.00 | |||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Stal Jasień |
15.05 |
12.00 | |||
Budowlani Gozdnica |
- |
Sparta Mierków |
15.05 |
12.00 | |||
Łużyczanka Lipinki Ł. v.o |
3-0 |
Nysa Przewóz |
15.05 |
12.00 | |||
Tupliczanka Tuplice |
- |
Unia Żary Kunice |
15.05 |
12.00 | |||
Kolejka |
XXIII |
Pauza - Sparta Grabik | |||||
Unia Żary Kunice |
- |
Granica Żarki Wielkie |
22.05 |
12.00 | |||
Łużyczanka Lipinki Łuż |
- |
Tupliczanka Tuplice |
22.05 |
12.00 | |||
Budowlani Gozdnica v.o |
3-0 |
Nysa Przewóz |
22.05 |
12.00 | |||
Sparta Mierków |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
22.05 |
12.00 | |||
Stal Jasień |
- |
Fax Bieniów |
22.05 |
12.00 | |||
ŁKS Łęknica |
- |
Hamar Górzyn |
22.05 |
12.00 | |||
Kolejka |
XXIV |
Pauza - Granica Żarki Wielkie | |||||
Sparta Grabik |
- |
ŁKS Łęknica |
29.05 |
13.00 | |||
Hamar Górzyn |
- |
Stal Jasień |
29.05 |
13.00 | |||
Fax Bieniów |
- |
Sparta Mierków |
29.05 |
13.00 | |||
Nysa Przewóz |
0-3 |
Vitrosilicon Iłowa v.o |
29.05 |
13.00 | |||
Tupliczanka Tuplice |
- |
Budowlani Gozdnica |
29.05 |
13.00 | |||
Łużyczanka Lipinki Łuż |
- |
Unia Żary Kunice |
29.05 |
13.00 | |||
Kolejka |
XXV |
Pauza - ŁKS Łęknica | |||||
Łużyczanka Lipinki Łuż |
- |
Granica Żarki Wielkie |
5.06 |
13.00 | |||
Unia Żary Kunice |
- |
Budowlani Gozdnica |
5.06 |
13.00 | |||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Tupliczanka Tuplice |
5.06 |
13.00 | |||
Nysa Przewóz |
0-3 |
Fax Bieniów v.o |
5.06 |
13.00 | |||
Hamar Górzyn |
- |
Sparta Mierków |
5.06 |
13.00 | |||
Sparta Grabik |
- |
Stal Jasień |
5.06 |
13.00 | |||
Kolejka |
XXVI |
Pauza - Stal Jasień | |||||
Granica Żarki Wielkie |
|
ŁKS Łęknica |
12.06 |
13.00 | |||
Sparta Grabik |
- |
Sparta Mierków |
12.06 |
13.00 | |||
Hamar Górzyn v.o |
3-0 |
Nysa Przewóz |
12.06 |
13.00 | |||
Fax Bieniów |
- |
Tupliczanka Tuplice |
12.06 |
13.00 | |||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Unia Żary Kunice |
12.06 |
13.00 | |||
Budowlani Gozdnica |
- |
Łużyczanka Lipinki Łuż |
12.06 |
13.00 | |||
|
Terenowa Klasa Trampkarzy Starszych PODOKRĘG LZPN Żary - Sezon 2009/2010 „Wiosna”
Kolejka |
XI |
Pauza - UKS Promień Żary | ||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Sparta Grabik |
10.04 |
11.00 |
Stal Jasień |
- |
ŁKS Łęknica |
10.04 |
11.00 |
Kolejka |
XII |
Pauza - Sparta Grabik | ||
Stal Jasień |
- |
UKS Promień Żary |
17.04 |
11.00 |
ŁKS Łęknica |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
17.04 |
11.00 |
Kolejka |
XIII |
Pauza - ŁKS Łęknica | ||
Sparta Grabik |
- |
UKS Promień Żary |
24.04 |
11.00 |
Vitrosilicon Iłowa |
- |
Stal Jasień |
24.04 |
11.00 |
Kolejka |
XIV |
Pauza - Stal Jasień | ||
Vitrosilicon Iłowa |
- |
UKS Promień Żary |
1.05 |
12.00 |
ŁKS Łęknica |
- |
Sparta Grabik |
1.05 |
12.00 |
Kolejka |
XV |
Pauza - Vitrosilicon Iłowa | ||
UKS Promień Żary |
- |
ŁKS Łęknica |
8.05 |
12.00 |
Sparta Grabik |
- |
Stal Jasień |
8.05 |
12.00 |
Kolejka |
XVI |
Pauza - UKS Promień Żary | ||
Sparta Grabik |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
15.05 |
12.00 |
ŁKS Łęknica |
- |
Stal Jasień |
15.05 |
12.00 |
Kolejka |
XVII |
Pauza - Sparta Grabik | ||
UKS Promień Żary |
- |
Stal Jasień |
22.05 |
12.00 |
Vitrosilicon Iłowa |
- |
ŁKS Łęknica |
22.05 |
12.00 |
Kolejka |
XVIII |
Pauza - ŁKS Łęknica | ||
UKS Promień Żary |
- |
Sparta Grabik |
29.05 |
13.00 |
Stal Jasień |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
29.05 |
13.00 |
Kolejka |
XIX |
Pauza - Stal Jasień | ||
UKS Promień Żary |
- |
Vitrosilicon Iłowa |
5.06 |
13.00 |
Sparta Grabik |
- |
ŁKS Łęknica |
5.06 |
13.00 |
Kolejka |
XX |
Pauza - Vitrosilicon Iłowa | ||
ŁKS Łęknica |
- |
UKS Promień Żary |
12.06 |
13.00 |
Stal Jasień |
- |
Sparta Grabik |
12.06 |
13.00 |
|
|
|
|
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|