IV TURNIEJ ŻAKÓW

LESZEK KAPERA ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ

• autor: KK, 2012-10-15 19:31

14 października 2012 roku długoletni sędzia piłkarski Kol. Leszek Kapera, prowadził ostatni mecz w swojej karierze, rozegrany pomiędzy drużynami Granicy Żarki Wielkie a WKS-em Łaz.

Przed zawodami Przewodniczący Podokręgu Krzysztof Kujawski i Przewodniczący Podkolegium Sędziów Jerzy Więckowicz wręczyli Kol. Leszkowi Kaperze odznaczenie KS PZPN „Sędzia zasłużony”, pamiątkowe podziękowanie, upominek i wiązankę kwiatów. W uroczystości tej uczestniczyli również przedstawiciele obydwu rywalizujących drużyn wręczając kwiaty i upominki.

Kol. Leszek Kapera nie będzie prowadził już zawodów jako sędzia piłkarski, ale na pewno pozostanie działaczem piłkarskim w tut. Podokręgu. Dużo zawdzięcza sędziom, którzy wprowadzali go w arkana sędziowskie profesji , a długoletnie doświadczenie pozwoli mu przekazywać to wszystko , co najlepsze w pełnieniu funkcji sędziego piłkarskiego, młodszym kolegom.

Zarząd Podokręgu i Podkolegium Sędziów LZPN w Żarach życzy Koledze jeszcze wielu lat w zdrowiu ,pomyślności i satysfakcji w realizacji sił i zapału do dalszej pracy w szkoleniu młodych sędziów oraz wiele szczęścia w życiu osobistym.