"PASOWANIE TERMINARZY"

MAJOWE ŚWIĘTA

• autor: th, 2014-04-25 23:33

Z uwagi na nadchodzące majowe święta : Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i 223 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja weryfikacja rozrywek piłkarskich Podokręgu LZPN Żary odbędzie się 8 maja.

Komunikat dotyczy meczy kolejek 20, 21, 22 klasy „B” oraz meczy i turniejów młodzieżowych w dniach 26 kwietnia do 4 maja włącznie.

Wyniki turnieju Żaków - Grupa „średnia” - 26.04 g. 11.00  -  Gospodarz: Promień Żary

1.   Weryfikacja 20 , 21 i 22 kolejki oraz meczy i turniejów młodzieżowych odbędzie się 8 maja. Zawodnicy ukarani w tych kolejkach czerwoną kartką nie mogą występować w drużynie do czasu orzeczenia i opublikowania wysokości dyskwalifikacji.

2.   Kierownicy klubów w stosunku do zawodników ukaranych żółtymi kartkami skutkującymi pauzą lub karą pieniężną wykonują postanowienia regulaminu rozgrywek nakazując pauzę lub deklarując wpłatę kary e-mailem lub telefonicznie z terminem zapłaty do dnia 8. maja.

3. Mecz Huragan Lubomyśl – Tupliczanka Tuplice odbędzie się zgodnie z terminarzem w dn. 27.04 o godz. 17.00 na stadionie „Syrena” w Żarach. Gospodarzem jest Huragan Lubomyśl.

4.  Obowiązuje zmiana terminarza III ligi Trampkarzy w meczach:

-   Unia Żary Kunice - Budowlani Gozdnica z dn. 3.05 g. 11.00 na godz. 14.00

-    Zorza Kadłubia - Budowlani Gozdnica z dn. 25.05 g. 10.30 na godz. 14.30

Przypomina się także, o zmianie terminu turnieju Żaków (grupa średnia) który będzie rozegrany na „Syrenie” w dn. 26.04 o godz. 11.00. Gospodarzem turnieju jest Promień Żary.

1. Zespół APMT Żary wycofał się z rozgrywek i za wszystkie mecze zaplanowane w terminarzu „Wiosna” będą otrzymywać walkower  0: 3. Swoją drogą  piłkarze tej drużyny kształceni za pieniądze rodziców tylko w meczach mogą podnosić swoje umiejętności i określać po tym stan swoich postępów. Rozgrywki są sponsorowane przez LZPN, koszt sędziów można obniżyć, więc rezygnacja z uczestnictwa w rozgrywkach nie ma logicznego uzasadnienia.
  2. Odnotowano wpłaty kar za żółte kartki: Lipiński Daniel, Tomasz Jaszczyszyn (przelew) , Wszerad Wojciech (KP 08) , Mrózek Szymon (KP 09).

Turniej Żaków - Grupa „średnia” - 26.04 g. 11.00  -  Gospodarz: Promień Żary

Zestaw par turnieju wg terminarza

Nazwa drużyny

Wynik