dzisiaj: 391, wczoraj: 343
ogółem: 2 302 432
statystyki szczegółowe
W związku z obudzeniem się "śpiących rycerzy" z wielkiego klubu dla dobra krzewienia kultury fizycznej została zmieniona propozycja terminarza Klasy "B" dla Podokręgu LZPN w Żarach na sezon 2014/2015 - runda jesienna. Wszystkie inne ustalenia pozostają bez zmian.
Komunikat informacyjno - organizacyjny nr 4 / 2014
1. Zarząd Podokręgu LZPN w Żarach zawiadamia że, w czasie spotkania informacyjno – organizacyjnego dotyczącego rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2014/2015 w siedzibie Podokręgu LZPN w Żarach, w dniu 14.08.2014 r. g. 16.00 ustalony zostanie ostateczny terminarz rozgrywanych meczy.
2. Przedstawicielom Klubów którzy nie nadeślą swoich propozycji na e-mail : ianbud@o2.pl , lub nie będą obecne na spotkaniu, przydzielone zostaną obligatoryjne terminy rozegrania meczy, ich zmiana mogła będzie odbyć się tylko zgodnie z regulaminem rozgrywek i z bardzo ważnego powodu po wniesieniu opłaty regulaminowej.
3. Terminarz obowiązuje od dnia publikacji go na stronie internetowej w dn. 15.08.2014 r. www.ozpnzary.futbolowo.pl/ozpnzary/. Wszelkie w nim zmiany oznaczone kolorem czerwonym są ostateczne.
4. Rozgrywki Klasy „B” zostaną zakończone w dniu 16.11.2014 r. w związku z czym wszelkie zmiany terminów rozgrywania meczy w cyklu sobota – niedziela mogą być rozgrywane tylko w środy przed w/w datą, wyłącznie za zgodą obu drużyn i powiadomieniem pisemnym przez oba Kluby , Komisji Gier i Ewidencji Podokręgu na 21 dni przed planowaną zmianą.
5. Rozgrywki młodzieżowe rozpoczną się spotkaniem organizacyjnym w siedzibie Podokręgu przy ul. Myśliwskiej 5, w dn. 28.08.2014 r. o godz. 16.00 z przedstawicielami Klubów, terminarze zostaną opracowane po ustaleniu jakie drużyny przystąpią do rozgrywek które będzie prowadził Podokręg LZPN w Żarach i zostaną opublikowane na stronie internetowej po tym terminie.
6. Wszelką korespondencję dotyczącą rozgrywek wszystkich klas należy kierować na e-mail : ianbud@o2.pl , gdzie będą ewidencjonowane i kierowane do właściwych osób funkcyjnych. Każdy Klub musi posiadać adres pocztowy na który będą kierowane informacje dotyczące statystyk zawodników i stawiennictwa się na posiedzenia np. komisji dyscypliny.
7. Każdy zawodnik musi posiadać aktualne badania lekarskie podpisane przez lekarza medycyny. Termin ważności badania lekarskiego , licząc od daty badania wynosi 6 miesięcy. Zawodnik bez aktualnego badania lekarskiego nie zostanie przez sędziego dopuszczony do gry. Dodatkowym wymogiem dla zawodników jest posiadanie dowodu tożsamości ze zdjęciem, jego brak jest równoznaczny z sytuacją braku badania lekarskiego. Osobą funkcyjną którego obecność i posiadanie licencji trenerskiej odnotowuje sędzia meczu w sprawozdaniu jest trener, a jego brak skutkuje nakładaniem na Klub progresywnych kar do wykluczenia z rozgrywek – włącznie.
8. Ulega anulowaniu terminarz (propozycja) ogłoszony w dniu 9.08.20114 r.
Terminarz (propozycja) rozgrywek klasy „B” Podokręgu LZPN Żary na sezon 2014 / 2015 r. „J"
1. Budowlani III Lubsko, 2. ŁKS Łęknica, 3. Piast Lubanice, 4. Motor Koło, 5. Granica Żarki Wielkie, 6. Łużyczanka Lipinki Łużyckie, 7. Fax Bieniów, 8. Tupliczanka Tuplice, 9. Huragan Lubomyśl, 10. Nysa Brody, 11. WKS Łaz, 12. Sparta Grabik, 13. Iskra Jabłoniec, 14. Zorza Kadłubia, 15. Zieloni Drożków.
Kolejka 1 - 23-24 sierpnia
Budowlani III Lubsko | - | pauza |
|
ŁKS Łęknica | - | Zieloni Drożków | 24 sierpnia, 17:00 |
Piast Lubanice | - | Zorza Kadłubia | 24 sierpnia, 17:00 |
Motor Koło | - | Iskra Jabłoniec | 24 sierpnia, 17:00 |
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | WKS Łaz | 23 sierpnia, 17:00 |
Granica Żarki Wielkie | - | Sparta Grabik | 24 sierpnia, 17:00 |
Fax Bieniów | - | Nysa Brody | 24 sierpnia, 17:00 |
Tupliczanka Tuplice | - | Huragan Lubomyśl | 23 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 30-31 sierpnia | |||
pauza | - | Huragan Lubomyśl |
|
Nysa Brody | - | Tupliczanka Tuplice | 31 sierpnia, 17:00 |
WKS Łaz | - | Fax Bieniów | 30 sierpnia, 17:00 |
Sparta Grabik |
| Łużyczanka Lipinki Łużyckie | 31 sierpnia, 17:00 |
Iskra Jabłoniec | - | Granica Żarki Wielkie | 31 sierpnia, 17:00 |
Zorza Kadłubia | - | Motor Koło | 31 sierpnia, 17:00 |
Zieloni Drożków | - | Piast Lubanice | 31 sierpnia, 17:00 |
Budowlani III Lubsko | - | ŁKS Łęknica | 31 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 3 września | ||||
ŁKS Łęknica | - | pauza |
|
|
Piast Lubanice | - | Budowlani III Lubsko | 3 września , 17.00 |
|
Motor Koło | - | Zieloni Drożków | 3 września , 17.00 |
|
Granica Żarki Wielkie | - | Zorza Kadłubia | 3 września , 17.00 |
|
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | Iskra Jabłoniec | 3 września , 17.00 |
|
Fax Bieniów | - | Sparta Grabik | 3 września , 17.00 |
|
Tupliczanka Tuplice | - | WKS Łaz | 3 września , 17.00 |
|
Huragan Lubomyśl | - | Nysa Brody | 3 września , 17.00 |
|
Kolejka 4 - 6-7 września | ||||
pauza | - | Nysa Brody |
|
|
Sparta Grabik | - | Tupliczanka Tuplice | 7 września , 17.00 |
|
WKS Łaz | - | Huragan Lubomyśl | 7 września , 14.00 |
|
Iskra Jabłoniec |
| Fax Bieniów | 6 września , 17.00 |
|
Zorza Kadłubia | - | Łużyczanka Lipinki Łużyckie | 7 września , 17.00 |
|
Zieloni Drożków | - | Granica Żarki Wielkie | 6 września , 17.00 |
|
Budowlani III Lubsko | - | Motor Koło | 7 września , 17.00 |
|
ŁKS Łęknica | - | Piast Lubanice | 7 września , 17.00 |
|
Kolejka 5 - 13-14 września | ||||
Piast Lubanice | - | pauza |
|
|
Granica Żarki Wielkie | - | Budowlani III Lubsko | 14 września , 17.00 |
|
Motor Koło | - | ŁKS Łęknica | 14 września , 17.00 |
|
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | Zieloni Drożków | 13 września , 17.00 |
|
Fax Bieniów | - | Zorza Kadłubia | 13 września , 17.00 |
|
Tupliczanka Tuplice | - | Iskra Jabłoniec | 13 września , 17.00 |
|
Huragan Lubomyśl | - | Sparta Grabik | 14 września , 17.00 |
|
Nysa Brody | - | WKS Łaz | 14 września , 17.00 |
|
Kolejka 6 - 17 września | |||
Tupliczanka Tuplice | - | pauza |
|
Huragan Lubomyśl | - | Fax Bieniów | 17 września , 14.00 |
Nysa Brody | - | Łużyczanka Lipinki Łużyckie | 17 września , 17.00 |
WKS Łaz | - | Granica Żarki Wielkie | 17 września , 17.00 |
Sparta Grabik | - | Motor Koło | 17 września , 17.00 |
Iskra Jabłoniec | - | Piast Lubanice | 17 września , 17.00 |
Zorza Kadłubia | - | ŁKS Łęknica | 17 września , 17.00 |
Zieloni Drożków | - | Budowlani III Lubsko | 17 września , 17.00 |
Kolejka 8 - 27-28 września | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Motor Koło | - | pauza |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | ŁKS Łęknica | 27 września , 17.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Fax Bieniów | - | Budowlani III Lubsko | 28 września , 17.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Granica Żarki Wielkie | - | Piast Lubanice | 28 września , 17.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tupliczanka Tuplice | - | Zieloni Drożków | 27 września , 17.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Huragan Lubomyśl | - | Zorza Kadłubia | 28 września , 17.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nysa Brody | - | Iskra Jabłoniec | 28 września , 17.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
WKS Łaz | - | Sparta Grabik | 28 września , 14.00 |
Kolejka 9 - 4-5 października | |||
pauza | - | Sparta Grabik |
|
Iskra Jabłoniec | - | WKS Łaz | 4 października , 16.00 |
Zorza Kadłubia | - | Nysa Brody | 5 października , 16.00 |
Zieloni Drożków | - | Huragan Lubomyśl | 4 października , 16.00 |
Budowlani III Lubsko |
| Tupliczanka Tuplice | 5 października , 16.00 |
ŁKS Łęknica | - | Fax Bieniów | 5 października , 16.00 |
Piast Lubanice | - | Łużyczanka Lipinki Łużyckie | 5 października , 16.00 |
Motor Koło | - | Granica Żarki Wielkie | 5 października , 16.00 |
Kolejka 10 - 11-12 października | ||||
Granica Żarki Wielkie | - | pauza |
|
|
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | Motor Koło | 11 października , 16.00 |
|
Fax Bieniów | - | Piast Lubanice | 12 października , 16.00 |
|
Tupliczanka Tuplice | - | ŁKS Łęknica | 11 października , 16.00 |
|
Huragan Lubomyśl | - | Budowlani III Lubsko | 12 października , 16.00 |
|
Nysa Brody | - | Zieloni Drożków | 12 października , 16.00 |
|
WKS Łaz | - | Zorza Kadłubia | 12 października , 16.00 |
|
Sparta Grabik | - | Iskra Jabłoniec | 11 października , 16.00 |
|
Kolejka 11 - 18-19 października | ||||
pauza | - | Iskra Jabłoniec |
|
|
Zorza Kadłubia | - | Sparta Grabik | 19 października , 16.00 |
|
Zieloni Drożków | - | WKS Łaz | 18 października , 16.00 |
|
Budowlani III Lubsko | - | Nysa Brody | 19 października , 16.00 |
|
ŁKS Łęknica |
| Huragan Lubomyśl | 18 października , 16.00 |
|
Piast Lubanice | - | Tupliczanka Tuplice | 19 października , 16.00 |
|
Motor Koło | - | Fax Bieniów | 19 października , 16.00 |
|
Granica Żarki Wielkie | - | Łużyczanka Lipinki Łużyckie | 18 października , 16.00 |
|
Kolejka 12 - 25-26 października | |||
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | pauza |
|
Fax Bieniów | - | Granica Żarki Wielkie | 25 października , 16.00 |
Tupliczanka Tuplice | - | Motor Koło | 25 października , 16.00 |
Huragan Lubomyśl | - | Piast Lubanice | 26 października , 16.00 |
Nysa Brody | - | ŁKS Łęknica | 26 października , 16.00 |
WKS Łaz | - | Budowlani III Lubsko | 26 października , 16.00 |
Sparta Grabik | - | Zieloni Drożków | 25 października , 16.00 |
Iskra Jabłoniec | - | Zorza Kadłubia | 26 października , 16.00 |
Kolejka 13 - 29 października | |||
pauza | - | Zorza Kadłubia |
|
Zieloni Drożków | - | Iskra Jabłoniec | 29 października, 16.00 |
Budowlani III Lubsko | - | Sparta Grabik | 29 października, 16.00 |
ŁKS Łęknica | - | WKS Łaz | 29 października, 16.00 |
Piast Lubanice | - | Nysa Brody | 29 października, 16.00 |
Motor Koło | - | Huragan Lubomyśl | 29 października, 16.00 |
Granica Żarki Wielkie | - | Tupliczanka Tuplice | 29 października, 16.00 |
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | Fax Bieniów | 29 października, 16.00 |
Kolejka 14 - 9 listopada | |||
Fax Bieniów | - | pauza | 9 listopada, 16.00 |
Tupliczanka Tuplice | - | Łużyczanka Lipinki Łużyckie | 9 listopada, 16.00 |
Huragan Lubomyśl | - | Granica Żarki Wielkie | 9 listopada, 16.00 |
Nysa Brody | - | Motor Koło | 9 listopada, 16.00 |
WKS Łaz | - | Piast Lubanice | 9 listopada, 16.00 |
Sparta Grabik | - | ŁKS Łęknica | 9 listopada, 16.00 |
Iskra Jabłoniec | - | Budowlani III Lubsko | 9 listopada, 16.00 |
Zorza Kadłubia | - | Zieloni Drożków | 9 listopada, 16.00 |
Kolejka 15 - 16 listopada | |||
pauza | - | Zieloni Drożków | 16 listopada, 12.00 |
Budowlani III Lubsko | - | Zorza Kadłubia | 16 listopada, 15.00 |
ŁKS Łęknica | - | Iskra Jabłoniec | 16 listopada, 15.00 |
Piast Lubanice | - | Sparta Grabik | 16 listopada, 15.00 |
Motor Koło | - | WKS Łaz | 16 listopada, 15.00 |
Granica Żarki Wielkie | - | Nysa Brody | 16 listopada, 15.00 |
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | - | Huragan Lubomyśl | 16 listopada, 15.00 |
Fax Bieniów | - | Tupliczanka Tuplice | 16 listopada, 15.00 |
………………………………………………………………………………………………………………..
Bardzo proszę o wnoszenie do propozycji terminarza swoich poprawek (jako gospodarze spotkań) do dnia 14.08 g.14.00 wg wzoru: Nazwa Klubu, Nazwisko i Imię zgłaszającego poprawki do terminarza. Przykład:
K. 1 | ŁKS Łęknica | Zieloni Drożków | 23 sierpnia, 17:00 |
K. 4 | ŁKS Łęknica | Piast Lubanice | 7 września, 17.00 |
K. 7 | ŁKS Łęknica | Granica Żarki Wielkie | 20 września, 17.00 |
K. 9 | ŁKS Łęknica | Fax Bieniów | 5 października,16.00 |
K. 11 | ŁKS Łęknica | Huragan Lubomyśl | 18 października,16.00 |
K. 13 | ŁKS Łęknica | Sparta Grabik | 29 października, 16.00 |
K. 15 | ŁKS Łęknica | Zorza Kadłubia | 16 listopada, 15.00 |
Kolejki 14 i 15 są obligatoryjne.
Sekretarz Podokręgu LZPN w Żarach
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|