dzisiaj: 163, wczoraj: 130
ogółem: 2 301 861
statystyki szczegółowe
Wydział Gier i Ewidencji Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zakończył został wstępny przydział do klas rozgrywkowych młodzieży piłkarskiej zgłoszonej do rozgrywek sezonu 2014/2015 ( przydział do grup - poniżej). W dalszym etapie sporządzone zostaną i ogłoszone terminarze, a rozgrywki w klasach prowadzonych przez Podokręg LZPN w Żarach rozpoczną się 6-7 września.Jest jeszcze możliwość zgłoszenia drużyny do sezonu.
Rozgrywki Prowadzi Podokręg LZPN w ŻARACH
TERENOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH /B1-B2/- 3 liga
ROCZNIK 1998-2000 (sporadycznie – 2001)
Lp. | Nazwa klubu | Uwagi |
1. | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
|
2. | ŁKS ŁĘKNICA |
|
3. | ŁUZYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
|
4. | GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
|
5. |
|
|
UWAGA: Rozgrywki cztero-rundowe (W rundzie jesiennej mecz i rewanż – 12 SPOTKAŃ i runda wiosenna 12 spotkań)
TERENOWA LIGA TRAMPKARZY /C1-C2/ - 3 liga
ROCZNIK 2000 -2002 (sporadycznie – 2003)
Lp. | Nazwa klubu | Uwagi |
1. | FAX BIENIÓW |
|
2. | AP MŁODY TALENT ŻARY |
|
3. | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
|
4. | UNIA KUNICE ŻARY |
|
5. | ZORZA KADŁUBIA |
|
6. |
|
|
UWAGA: Rozgrywki cztero-rundowe (W rundzie jesiennej mecz i rewanż – 10 SPOTKAŃ i runda wiosenna 10 spotkań)
LIGA ORLIKÓW /E1-E2/
ROCZNIK 2004 – 2006 (sporadycznie – 2007)
GRUPA - 1
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | AP MŁODY TALENT ŻARY |
|
2. | UNIA KUNICE ŻARY |
|
3. | UKS PROMIEŃ I ŻARY |
|
4. | UKS PROMIEŃ II ŻARY |
|
5. |
|
|
LIGA ORLIKÓW /E1-E2/- ROCZNIK 2004 – 2006 (Sporadycznie – 2007)
GRUPA - 2
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | BUDOWLANI LUBSKO |
|
2. | UKS VICTORIA JASIEŃ |
|
3. | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
|
4. |
|
|
LIGA ŻAKÓW /F1-F2/- ROCZNIK 2006 – 2008 /WARUNEK UKOŃCZENIA 7 LAT/
GRUPA -1
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | UKS PROMIEŃ I ŻARY |
|
2. | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
|
3. | UKS PROMIEŃ II ŻARY |
|
4. | AP MŁODY TALENT ŻARY |
|
LIGA ŻAKÓW /F1-F2/- ROCZNIK 2006 – 2008 /WARUNEK UKOŃCZENIA 7 LAT/
GRUPA -1
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | PROMIEŃ ŻARY |
|
2. | UKS VICTORIA JASIEŃ |
|
3. | BUDOWLANI LUBSKO |
|
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Inne rozgrywki w których występują drużyny z siedzibą Klubu w powiecie żarskim
OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH /A1-A2/ 2 liga lubuska – POŁUDNIOWA
ROCZNIK 1996-1998 (Sporadycznie -1999)
Lp. | Nazwa klubu | I zespół gra w lidze/klasie |
1. | PROMIEŃ ŻARY | IV liga |
2. | KSF ZIELONA GÓRA | IV liga |
3. | ODRA BYTOM ODRZAŃSKI | IV liga |
4. | PIAST IŁOWA | IV liga |
5. | SPROTAVIA SZPROTAWA | IV liga |
6. | CARGOVIA KARGOWA | Klasa A |
7. | ORZEŁ STARE STRĄCZE |
|
8. | LECH SULECHÓW | Klasa B |
UWAGA: Rozgrywki cztero-rundowe (W rundzie jesiennej mecz i rewanż – 14 SPOTKAŃ i runda wiosenna 14 spotkań)
LUBUSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH /B1-B2/ 1 liga lubuska
ROCZNIK 1998-2000 (Sporadycznie – 2001)
Lp. | Nazwa klubu | I zespół gra w lidze/klasie |
1. | STELMET UKP I ZIELONA GÓRA | III liga |
2. | PROMIEŃ ŻARY | IV liga |
3. | STILON GORZÓW | III liga |
4. | KORONA WSCHOWA | Klasa A |
5. | WARTA GORZÓW | Klasa Okręgowa |
6. | TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE | Klasa Okręgowa |
7. | POLONIA SŁUBICE | Klasa A |
8. | BUDOWLANI LUBSKO | IV liga |
UWAGA: Rozgrywki cztero-rundowe (W rundzie jesiennej mecz i rewanż – 14 SPOTKAŃ i runda wiosenna 14 spotkań)
OKREGOWA LIGA TRAMPKARZY /C1-C2/ 2 liga lubuska – południe
ROCZNIK 2000 -2002 (sporadycznie – 2003)
Grupa2
Lp. | Nazwa klubu | Uwagi |
1. | BUDOWLANI LUBSKO |
|
2. | UKS PROMIEŃ ŻARY |
|
3. | UKS CZARNI ŻAGAŃ |
|
4. | CARINA GUBIN |
|
5. | STAL JASIEŃ |
|
6. | STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
|
UWAGA: Rozgrywki cztero-rundowe (W rundzie jesiennej mecz i rewanż – 10 SPOTKAŃ). Po rundzie jesiennej po 2 zespoły z każdej grupy awansują do Lubuskiej Ligi Trampkarzy. Pozostałe zespoły z obu grup utworzą 1-ną grupę okręgową –(OLTr).
OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW /D1-D2/ 2 liga lubuska – południe
ROCZNIK 2002 -2004 (sporadycznie – 2005)
Grupa 3
Lp. | Nazwa klubu | Uwagi |
1. | UKS CZARNI ŻAGAŃ |
|
2. | PIAST IŁOWA |
|
3. | SPROTAVIA SZPROTAWA |
|
4. | ISKRA MAŁOMICE |
|
5. | ŁKS ŁĘKNICA |
|
6. | CARINA GUBIN |
|
Grupa 4
Lp. | Nazwa klubu | Uwagi |
1. | UKS PROMIEŃ I ŻARY |
|
2. | UKS PROMIEŃ II ŻARY |
|
3. | AP MŁODY TALENT ŻARY |
|
4. | BUDOWLANI LUBSKO |
|
5. | UKS VICTORIA JASIEŃ |
|
6. | DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
|
Podokręg LZPN w ŻAGANIU
TERENOWA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH /A1-A2/ - 3 liga
ROCZNIK 1996-1998 (sporadycznie – 1999)
Lp. | Nazwa klubu | Uwagi |
1. | BUDOWLANI GOZDNICA |
|
2. | GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
|
3. | ZORZA BRZEŹNICA |
|
4. | HAMAR GÓRZYN |
|
5. | STAL JASIEŃ |
|
6. | NYSA PRZEWÓZ |
|
7. | MOTOR KOŁO |
|
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|