NYSA CUP 2011

NABÓR NA KURS DLA KANDYDATÓW NA SĘDZIÓW

• autor: ph, 2014-11-26 11:18

Podkolegium Sędziów LZPN w Żarach przyjmuje zgłoszenia na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Wszystkich chętnych, poszukujących nowych wyzwań prosimy o przesyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres podkolegiumzary@gmail.com z podaniem poniższych danych.

Kurs zostanie przeprowadzony od stycznia do początku marca 2015 roku. A zatem, wiele osób, w tym wielu zawodników lub działaczy piłkarskich, korzystając z przerwy zimowej, bez przeszkód może przystąpić do tego kursu. Co więcej, zajęcia odbywać się będą w „blokach weekendowych”.
Warto zaznaczyć, że zajęcia będą miały nowoczesną formę. Uczestnicy kursu nie tylko zapoznają się z „teorią” Przepisów Gry w Piłkę Nożną, ale także wezmą udział we wspólnej obserwacji meczu piłkarskiego oraz wezmą udział w dyskusjach dotyczących wielu materiałów multimedialnych.

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać na adres e-mail: podkolegiumzary@gmail.com w terminie do 31 grudnia 2014.

W celu zostania przyjętym na Kurs Sędziowski 2014 należy:

• Wypełnić formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr 1)

Druk formularza zgłoszeniowego: TUTAJ

• Wypełnić oświadczenie o niekaralności (Załącznik nr 2)

Druk oświadczenia o niekaralności: TUTAJ

Kandydaci podczas pierwszych zajęć winni dostarczyć kserokopię dokumentu dotyczącego poziomu wykształcenia. Osoby przystępujące do kursu powinny posiadać wykształcenie minimum średnie. W przypadku kandydatów kontynuujących naukę należy przedstawić ostatni dokument (świadectwo maturalne lub zaświadczenie o kontynuacji nauki).

Przystępując do Kursu Sędziowskiego, uczestnik musi mieć ukończony 16 rok życia lub zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie (dot. Kandydatów poniżej 18 roku życia).