dzisiaj: 203, wczoraj: 343
ogółem: 2 302 244
statystyki szczegółowe
1. Projekt terminarza Klasy "B" do pobrania ze strony. Klasa-B-Żary-Kolejka-13-26
2. W załączeniu podział drużyn młodzieżowych w rozgrywkach grup młodzieżowych Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015.
3. Działaczy klubowych uprasza się o przesyłanie odpowiadających Klubowi terminów rozegrania meczy czy turniejów ( w dniach zaproponowanych w projekcie i dogodnych godzinach) jako gospodarz na email: ianbud@o2.pl do dnia 28.02.2015 r. celem przygotowania obowiązujących terminarzy.
4.Kluby uczestniczące do tej pory w rozgrywkach a planujące wycofanie się z nich, winne złożyć przed opublikowaniem terminarzy (5.03.2015) stosowne pisemne oświadczenia (e-mail j.w.) w celu uniknięcia regulaminowych kar finansowych.
UDZIAŁ KLUBÓW Z SIEDZIBĄ W PODOKRĘGU W ŻARACH W ROZGRYWKACH GRUP MŁODZIEŻOWYCH LUBUSKIEGO ZPN NA SEZON 2014/2015 Wiosna
oraz
PROJEKT TERMINARZY I TURNIEJÓW ROZGRYWEK PROWADZONYCH PRZEZ PODOKRĘG LZPN ŻARY
Prowadzi Okręg Zielona Góra
1. LUBUSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH /A1-A2/- 1 liga lubuska (bez zmian cd.) ROCZNIK 1996-1998 (Sporadycznie -1999
2. | PROMIEŃ ZARY | 33 |
2. OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH /A1-A2/ - 3 liga Żagań ROCZNIK 1996-1998 (Sporadycznie -1999
2. | NYSA PRZEWÓZ | 21 |
5. | STAL JASIEŃ | 10 |
3. LUBUSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH /B1-B2/ - 1 LIGA ROCZNIK 1998-2000 (Sporadycznie – 2001)
7. | BUDOWLANI LUBSKO | 5 |
8. | PROMIEŃ ŻARY | 4 |
4. OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH /B1-B2/ - 2 liga lubuska ROCZNIK 1998-2000 (Sporadycznie – 2001- max. 2-3 zawodników)
7. | ŁKS ŁĘKNICA | Awans z 3 ligi Żagań 18 punktów |
5. LUBUSKA LIGA TRAMPKARZY /C1-C2/ - 1 LIGA ROCZNIK 2000 -2002 (Sporadycznie – 2003)
3. | UKS PROMIEŃ ŻARY | 30 |
6. OKREGOWA LIGA TRAMPKARZY /C1-C2/ - 2 liga Grupa 2 ROCZNIK 2000 -2002 (Sporadycznie – 2003)
4. | STAL JASIEŃ | 11 |
5. | BUDOWLANI LUBSKO | 8 |
7. OKREGOWA LIGA TRAMPKARZY /C1-C2/ - 3 liga - KROSNO ODRZAŃSKIE/Z. Góra ROCZNIK 2000 -2002 (Sporadycznie – 2003)
2. | FADOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | 9 |
6. | HAMAR GÓRZYN | 0 |
Prowadzi Podokręg – Żary
7. OKREGOWA LIGA TRAMPKARZY /C1-C2/ - 3 liga - ROCZNIK 2000 -2002 (Sporadycznie – 2003)
Lp. | Nazwa klubu | Uwagi |
1. | PIAST IŁOWA | 15 |
2. | UNIA KUNICE ŻARY | 12 |
3. | AP MŁODY TALENT ŻARY | 9 |
4. | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 6 |
5. | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE D. | 3 |
6. | ZORZA KADŁUBIA | 0 |
Terminarz
Okręgowej Ligi Trampkarzy Podokręgu LZPN Żary na sezon 2014 / 2015 r. „ Wiosna ”
Gospodarze | Wynik | Goście | J-2014 | Data | Godz. | |||||
Kolejka 8 - 18-19 kwietnia | ||||||||||
Zorza Kadłubia | - | Garbarnia Leszno Górne | 2-6 | 18-19 kwietnia | 11:00 | |||||
Unia Kunice Żary | - | Sprotavia | 1-6 | 18-19 kwietnia | 11:00 | |||||
Piast Iłowa | - | Mirostowiczanka Mirostowice D | 13-1 | 18-19 kwietnia | 11:00 | |||||
AMPT Żary | - | pauza |
| 18-19 kwietnia | 11:00 | |||||
Kolejka 9 - 25-26 kwietnia | ||||||||||
AMPT Żary | - | Garbarnia Leszno Górne | 2-0 | 25-26 kwietnia | 11:00 | |||||
Piast Iłowa | - | Unia Kunice Żary | 9-2 | 25-26 kwietnia | 11:00 | |||||
Sprotavia | - | Zorza Kadłubia | 16-1 | 25-26 kwietnia | 11:00 | |||||
Mirostowiczanka Mirostowice D | - | pauza |
| 25-26 kwietnia | 11:00 | |||||
Kolejka 10 - 02-03 maja | ||||||||||
Sprotavia | - | Garbarnia Leszno Górne | 9-0 | 02-03 maja | 11:00 | |||||
Zorza Kadłubia | - | Piast Iłowa | 0-3 | 02-03 maja | 11:00 | |||||
Mirostowiczanka Mirostowice D. | - | AMPT Żary | 1-5 | 02-03 maja | 11:00 | |||||
Unia Kunice Żary | - | pauza |
| 02-03 maja | 11:00 | |||||
Kolejka 11 - 09-10 maja | ||||||||||
Garbarnia Leszno Górne | - | Mirostowiczanka Mirostowice D. | 8-1 | 09-10 maja | 11:00 | |||||
AMPT Żary | - | Unia Kunice Żary | 3-7 | 09-10 maja | 11:00 | |||||
Piast Iłowa | - | Sprotavia | 2-3 | 09-10 maja | 11:00 | |||||
Zorza Kadłubia | - | pauza |
| 09-10 maja | 11:00 | |||||
Kolejka 12 - 16-17 maja | ||||||||||
Piast Iłowa | - | Garbarnia Leszno Górne | 3-0 | 16-17 maja | 11:00 | |||||
Zorza Kadłubia | - | AMPT Żary | 0-9 | 16-17 maja | 11:00 | |||||
Unia Kunice Żary | - | Mirostowiczanka Mirostowice D. | 9-0 | 16-17 maja | 11:00 | |||||
Sprotavia | - | pauza |
| 16-17 maja | 11:00 | |||||
Kolejka 13 - 23-24 maja | ||||||||||
Garbarnia Leszno Górne | - | Unia Kunice Żary | 0-10 | 23-24 maja | 11:00 | |||||
Mirostowiczanka Mirostowice D. | - | Zorza Kadłubia | 5-1 | 23-24 maja | 11:00 | |||||
AMPT Żary | - | Sprotavia | 1-6 | 23-24 maja | 11:00 | |||||
Piast Iłowa | - | pauza |
| 23-24 maja | 11:00 | |||||
Kolejka 14 - 30-31 maja | ||||||||||
Piast Iłowa | - | AMPT Żary (na Syrenie) | 5-0 | 30-31 maja | 11:00 | |||||
Sprotavia Szprotawa | - | Mirostowiczanka Mirostowice D. | 16-0 | 30-31 maja | 11:00 | |||||
Zorza Kadłubia | - | Unia Kunice Żary | 0-10 | 30-31 maja | 11:00 | |||||
Garbarnia Leszno Górne | - | pauza |
| 30-31 maja | 11:00 | |||||
Prowadzi Okręg Zielona Góra
8. LIGA MŁODZIKÓW /D1-D2/ MISTRZOWSKA – GRUPA „B” ROCZNIK 2002 -2004 (Sporadycznie – 2005)
4. | ŁKS ŁĘKNICA | 19 |
5. | UKS PROMIEŃ I ŻARY | 21 |
6. | UKS PROMIEŃ II ŻARY | 19 |
GRUPY ŚREDNIO i SŁABO ZAAWANSOWANE Grupa - „C”
3. | UKS VICTORIA JASIEŃ | 0 |
5. | BUDOWLANI LUBSKO | 9 |
Prowadzi Podokręg Żagań
9. LIGA ORLIKÓW /E1-E2/ ROCZNIK – 2004 – 2006 (Sporadycznie – 2007)
GRUPA MISTRZOWSKA - 1
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | UKS VICTORIA JASIEŃ |
|
2. | UKS CZARNI I ZAGAŃ |
|
3. | BUDOWLANI GOZDNICA |
|
4. | BUDOWLANI LUBSKO |
|
GRUPA ŚREDNIA - 2
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | PIAST IŁOWA |
|
2. | SPROTAVIA SZPROTAWA |
|
3. | ŁKS ŁĘKNICA |
|
4. | UKS PROMIEŃ I ŻARY |
|
Prowadzi Podokręg – Żary
10. ROZGRYWKI TURNIEJOWE - LIGA ORLIKÓW /E1-E2/ ROCZNIK – 2004 – 2006 (Sporadycznie – 2007)
GRUPA SŁABA - 3
Lp. | Nazwa klubu/Gospodarz | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | UKS PROMIEŃ II ŻARY | 11/12 kwietnia godz. 11.00 |
2. | UNIA KUNICE | 18/19 kwietnia godz. 11.00 |
3. | BŁEKITNI OLBRACHTÓW | 25/26 kwietnia godz. 11.00 |
4. | UKS CZARNI II ŻAGAŃ | 2/3 maja godz. 11.00 |
1. | UKS PROMIEŃ II ŻARY | 9/10 maja godz. 11.00 |
2. | UNIA KUNICE | 16/17 maja godz. 11.00 |
3. | BŁEKITNI OLBRACHTÓW | 23/24 maja godz. 11.00 |
4. | UKS CZARNI II ŻAGAŃ | 3/4 czerwca godz. 11.00 |
Prowadzi Podokręg Krosno Odrzańskie
11. ROZGRYWKI TURNIEJOWE - LIGA ŻAKÓW /F1-F2/ ROCZNIK – 2006 – 2008 /warunek ukończone 7 lat/
GRUPA MISTRZOWSKA - 1
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | CARINA GUBIN |
|
2. | PERŁA CYBINKA |
|
3. | UKS PROMIEŃ I ŻARY |
|
4. | UKS VICTORIA JASIEŃ |
|
GRUPA ŚREDNIA - 2
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | BUDOWLANI LUBSKO |
|
2. | PROMIEŃ ŻARY |
|
3. | FADOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI |
|
4. | TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
|
Prowadzi Podokręg – Żary
12. ROZGRYWKI TURNIEJOWE - LIGA ŻAKÓW /F1-F2/ ROCZNIK – 2006 – 2008 /warunek ukończone 7 lat/
GRUPA SŁABA
Lp. | Nazwa klubu | Data turnieju/miejsce/godzina |
1. | PROMIEŃ ŻARY | 18/19 kwietnia godz. 11.00 |
2. | UKS PROMIEŃ II ŻARY | 25/26 kwietnia godz. 11.00 |
3. | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2/3 maja godz. 11.00 |
4. | PROMIEŃ ŻARY | 9/10 maja godz. 11.00 |
5. | UKS PROMIEŃ II ŻARY | 16/17 maja godz. 11.00 |
6. | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 23/24 maja godz. 11.00 |
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|