Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 448
ogółem: 1 534 065

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

Żary - Gardony (23-06-2012 )
Ładowanie...

Aktualności

ZMIANA TERMINARZY MŁODZIKÓW

  • autor: jb, 2015-08-14 02:32

Turnieje drużyn młodzieżowych Podokręgu LZPN Żary w ramach Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2015/2016 "Jesień 2015" w systemie mecz i rewanż : PROPOZYCJA TERMINARZA  - TUTAJ

1.MŁODZIK 2003-2005 : (Fiamp Iskra Wymiarki - wycofali się, Unia Kunice Żary, ŁKS Łęknica,Budowlani Gozdnica, Motor Koło)   2. ORLIK 2005 - 2007 : Grupa I (ŁKS Łęknica, UKS Promień Żary, UKS Promień II Żary) ; Grupa II (UKS Victoria Jasień, UKS Victoria II Jasień, Budowlani Lubsko, Błękitni Olbrachtów)  3. ŻAK 2007 -2009 : Grupa I (Budowlani Lubsko, UKS Promień Żary, UKS Promień II Żary, Delta Sieniawa Żarska, Delta II Sieniawa Żarska) ; Grupa II (Fundacja Młody Talent Żary, UKS Victoria Jasień, ŁKS Łęknica, Błękitni Olbrachtów)

Prośba do Klubów o jak najszybsze podanie terminów gospodarza turnieju (email: ianbud@o2.pl) .

Żary , dnia 14.08.2015 r.

Nr dz.: PŻ/08/W/2015 r.

KOMUNIKAT   informacyjno - organizacyjny nr 8 / 2015

Dot. terminarza rozgrywek młodzieżowych rundy „Jesień 2015”   

                                                                                                         Kluby

Kategoria   „Młodzik” „Orlik”, „Żak”

 

1. Rozgrywki młodzieżowe rozpoczną się 29/30.08.2015 r. według uzgodnionych i opublikowanych terminarzy na stronie internetowej www.ozpnzary.futbolowo.pl  . W związku z powyższym należy podać jakie terminy turniejów akceptuje Klub  oraz na ilu boiskach będzie on rozgrywany, w formie pisemnej na e-mail: ianbud@o2.pl w terminie do 22.08.2015 r.

2. W sezonie 2015/2016  w rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg obowiązują następujące kategorie wiekowe:

                  a/   Młodzik         rocznik 2003-2005 /maksymalnie do rocznika 2006

                  b/   Orlik                 rocznik 2005-2007 /maksymalnie do rocznika 2008

                  c/    Żak                  rocznik 2007-2009

Rozgrywki młodzieżowe zostaną zakończone do dnia 07.11.2015 r. w związku z czym wszelkie zmiany terminów rozgrywania meczy w cyklu sobota – niedziela mogą być rozgrywane tylko w poniedziałki przed w/w datą, wyłącznie za zgodą wszystkich drużyn i powiadomieniem pisemnym Klubów

i Kierownika Gier i Ewidencji Podokręgu na 21 dni przed planowaną zmianą. Dla Klubu w grupach 5-cio zespołowych który z ważnych przyczyn nie mógłby zorganizować turnieju w nakazanym terminie, ustala się termin rezerwowy - 07.11.2015 r

                5. Wszelką korespondencję dotyczącą rozgrywek wszystkich klas należy kierować na e-mail : ianbud@o2.pl , gdzie będą ewidencjonowane i kierowane do właściwych osób funkcyjnych. Każdy Klub musi posiadać adres pocztowy na który będą kierowane informacje dotyczące statystyk, kar zawodników i stawiennictwa się na posiedzenia np. komisji dyscypliny.

          6. Każdy zawodnik musi posiadać aktualne badania lekarskie podpisane przez lekarza medycyny. Termin ważności badania lekarskiego , licząc od daty badania wynosi 6 miesięcy. Zawodnik bez aktualnego badania lekarskiego nie zostanie przez sędziego dopuszczony do gry. Dodatkowym wymogiem dla zawodników jest posiadanie dowodu tożsamości ze zdjęciem, jego   brak jest równoznaczny z sytuacją braku badania lekarskiego.

        Uwaga dla sędziów Podkolegium żarsko-żagańskiego : ustala się miejsce składania sprawozdań

do skrzynki pocztowej (oznaczonej symbolem piłki nożnej) z turniejów: adres bez zmian

Terminarz Turniejów „Młodzików”   „J-2015”

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

I.

ŁKS Łęknica

29/30 sierpnia

11.00

II.

Fiamp Iskra Małomice

05/06 września

11.00

III.

KP Unia Kunice Żary

12/13 września

11.00

IV.

Motor Koło

19/20 września

11.00

V.

Budowlani Gozdnica

26/27 września

11.00

VI.

Fiamp Iskra Małomice

03/04 października

11.00

VII.

ŁKS Łęknica

10/11 października

11.00

VIII.

Motor Koło

17/18 października

11.00

IX.

KP Unia Kunice Żary

24/25 października

11.00

X.

Budowlani Gozdnica

31 października

11.00

 

Terminarz Turniejów „Orlików”   „J-2015”

Grupa I

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

I.

UKS Promień I Żary

05/06 września

11.00

II.

UKS Promień II Żary

12/13 września

11.00

III.

ŁKS Łęknica

19/20 września

11.00

IV.

UKS Promień I Żary

26/27 września

11.00

V.

ŁKS Łęknica

03/04 października

11.00

VI.

UKS Promień II Żary

10/11 października

11.00

 

Grupa II

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

I.

UKS Victoria Jasień

05/06 września

11.00

II.

Budowlani Lubsko

12/13 września

11.00

III.

Błękitni Olbrachtów

19/20 września

11.00

IV.

UKS Victoria II Jasień

26/27 września

11.00

V.

UKS Victoria Jasień

03/04 października

11.00

VI.

Budowlani Lubsko

10/11 października

11.00

VII.

Błękitni Olbrachtów

17/18 października

11.00

VIII.

UKS Victoria II Jasień

24/25 października

11.00

Terminarz Turniejów „Żaków”   „J-2014”

Grupa I

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

I.

UKS Promień I Żary

29/30 sierpnia

11.00

II.

Delta Sieniawa Żarska

05/06 września

11.00

III.

Delta II Sieniawa Żarska

12/13 września

11.00

IV.

Budowlani Lubsko

19/20 września

11.00

V.

UKS Promień II Żary

26/27 września

11.00

VI.

Delta Sieniawa Żarska

03/04 października

11.00

VII.

UKS Promień II Żary

10/11 października

11.00

VIII.

Budowlani Lubsko

17/18 października

11.00

IX.

Delta II Sieniawa Żarska

24/25 października

11.00

X.

UKS Promień II Żary

31 października

11.00

Grupa II

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

 

 

 

I.

Błękitni Olbrachtów

05/06 września

11.00

II.

ŁKS Łęknica

12/13 września

11.00

III.

UKS Victoria Jasień

19/20 września

11.00

IV.

Fundacja Młody Talent Żary

26/27 września

11.00

V.

Błękitni Olbrachtów

03/04 października

11.00

VI.

ŁKS Łęknica

10/11 października

11.00

VII.

UKS Victoria Jasień

17/18 października

11.00

VIII.

Fundacja Młody Talent Żary

24/25 października

11.00

Przewodniczący Podokręgu LZPN w Żarach

Jan Budowski

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROZGRYWKI DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

Podział oraz zestaw drużyn  w poszczególnych ligach - na sezon 2015/2016

LIGA JUNIOR STARSZY (A1-A2)

rocznik 1997-1999

L. p

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

L. p

1 LIGA – OKRĘGOWA

JUNIORÓW STARSZYCH

L. p

3 LIGA – TERENOWA JUNIOR ST.

(prowadzi Podokręg Nowa Sól)

L. P

3 LIGA – TERENOWA JUNIOR ST.

(prowadzi Podokręg Żagań)

1.

UKP ZIELONA GÓRA

1.

BUDOWLANI LUBSKO

1.

LECH SULECHÓW

1.

PIAST IŁOWA

2.

ARKA NOWA SÓL

2.

FORMACJA PORT 2000

2.

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2.

KADO GÓRZYN

3.

 

3.

SPROTAVIA SZPROTAWA

3.

KORONA KOZUCHÓW

3.

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

4.

 

4.

SKP KISIELIN

4.

AMATOR BOBROWNIKI

4.

STAL JASIEŃ

5.

 

5.

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

5.

TS PRZYLEP

5.

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

6.

 

6.

UKP II ZIELONA GÓRA

6.

CARGOVIA KARGOWA

6.

 

7.

 

7.

CARINA GUBIN

7.

 

7.

 

8.

 

8.

UKS CZARNI ŻAGAŃ

8.

 

8.

 

LIGA JUNIOR MŁODSZY (B1-B2)

rocznik 1999-2001

L. p

1 LIGA - WOJEWÓDZKA

L. p

2 LIGA OKRĘGOWA

1.

UKP FALUBAZ ZIELONA GÓRA

1.

UKP FALUBAZ II ZIELONA GÓRA

2.

PROMIEŃ ŻARY

2.

FADOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

3.

STILON GORZÓW WLKP.

3.

ARKA NOWA SÓL

4.

KORONA WSCHOWA

4.

PERŁA CYBINKA

5.

WARTA GORZÓW WLKP.

5.

ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK

6.

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

6.

FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY

7.

POLONIA SŁUBICE

7.

 

8.

SANTOS ŚWIEBODZIN

8.

 

 

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Żagań)

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Świebodzin)

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Zielona Góra)

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Nowa Sól)

1.

POGROM POŻARÓW

1.

BŁĘKITNI OŁOBOK

1.

POGOŃ WĘŻYSKA

1.

KORONA KOŻUCHÓW

2.

UNIA KUNICE ŻARY

2.

ZRYW RZECZYCA

2.

PIAST CZERWIEŃSK

2.

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

3.

CZARNI JELENIN

3.

SCHNUG CHOCIULE

3.

ODRA NIETKÓW

3.

DĄB PRZYBYSZÓW

4.

NYSA PRZEWÓZ

4.

KLON BABIMOST

4.

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

4.

MIESZKO KONOTOP

5.

ZORZA BRZEŹNICA

5.

SOKÓŁ KALSK

5.

LIWNO ZAWÓR

5.

ORZEŁ STARE STRĄCZE

6.

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

6.

ODRA GLIŃSK

6.

ZIELONI ŁAGÓW

6.

TOPOLA ŁUPICE

7.

MOTOR KOŁO

7.

 

7.

 

7.

 

8.

HUSARIA NIEGOSŁAWICE

8.

 

8.

 

8.

 

LIGA TRAMPKARZY (C1-C2)

rocznik 2001-2003

L. p

1 LIGA - OKRĘGOWA

L. p

2 LIGA OKRĘGOWA

GRUPA 1

L. p

2 LIGA OKRĘGOWA

GRUPA 2

1.

ARKA NOWA SÓL

1.

UKP FALUBAZ II ZIELONA GÓRA

1.

SPROTAVIA SZPROTAWA

2.

UKS AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA

2.

SANTOS ŚWIEBODZIN

2.

BUDOWLANI LUBSKO

3.

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

3.

TS PRZYLEP

3.

PIAST IŁOWA

4.

KORONA WSCHOWA

4.

LECH SULECHÓW

4.

ISKRA MAŁOMICE

5.

UKS CZARNI ŻAGAŃ

5.

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

5.

STAL JASIEŃ

6.

UKP FALUBAZ I ZIELONA GÓRA

6.

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

6.

FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY

7.

SPARTAKUS ZIELONA GÓRA

7.

MKS NOWE MIASTECZKO

7.

FADOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

8.

UKS PROMIEŃ ZARY

8.

 

8.

ŁKS ŁĘKNICA

 

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Świebodzin)

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Krosno Odrzańskie)

1.

ZJEDNOCZENI LUBRZA

1.

CARINA GUBIN

2.

ODRA GLIŃSK

2.

START ZIEL- BRUK PŁOTY

3.

BIZON WILKOWO

3.

KADO GÓRZYN

4.

RADOŚĆ STAROPOLE

4.

RELAX GRABICE

5.

POLONIA NOWE KRAMSKO

5.

BŁĘKITNI ZABŁOCIE

6.

JEDNOŚĆ PODMOKLE

6.

KP ŚWIDNICA

7.

UKS DĄBRÓWKA KARGOWA

7.

 

8.

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP.

8.

 

Uwaga:  Skład poszczególnych grup  3-cio ligowych w każdej kategorii wiekowej może być zmieniony po uzgodnieniu pomiędzy Przewodniczącymi Podokręgów. Zakłada się aby grupa liczyła minimum 6 zespołów a nie więcej niż 8. W rundzie jesiennej prowadzone są rozgrywki dwurundowo tzn. mecz i rewanż. Po rundzie jesiennej najlepszy zespół z grupy uzyska awans do wyższej ligi rozgrywek wiosennych.

2 LIGA MŁODZIKÓW - OKRĘGOWA (D1-D2)

rocznik 2003-2005

L. p

2 LIGA OKRĘGOWA

GRUPA 1

L. p

2 LIGA OKRĘGOWA

GRUPA 2

L. p

2 LIGA OKRĘGOWA

GRUPA 3

L. P

2 LIGA OKRĘGOWA

GRUPA 4

1.

UKP FALUBAZ I ZIELONA GÓRA

1.

UKS FAL KROSNO  ODRZAŃSKIE

1.

DĄB PRZYBYSZÓW

1.

UKS PROMIEŃ I ŻARY

2.

CARINA GUBIN

2.

SANTOS SWIEBODZIN

2.

SPROTAVIA SZPROTAWA

2.

PIAST IŁOWA

3.

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

3.

ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK

3.

ARKA I NOWA SÓL

3.

UKS PROMIEŃ II ŻARY

4.

UKS VICTORIA JASIEŃ

4.

UKP FALUBAZ II ZIELONA GÓRA

4.

KORONA I WSCHOWA

4.

BUDOWLANI LUBSKO

5.

UKS AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA

5.

SPARTAKUS ZIELONA GÓRA

5.

ARKA II NOWA SÓL

5.

UKS CZARNI I ŻAGAŃ

6.

SKP KISIELIN

6.

UKP FALUBAZ III ZIELONA GÓRA

6.

KORONA II WSCHOWA

6.

UKS CZARNI II ŻAGAŃ

Po rundzie jesiennej z każdej grupy awansują dwie drużyny. W rundzie wiosennej utworzona będzie jedna grupa mistrzowska składająca się z 8-miu drużyn, które rozegrają między sobą mecz i rewanż. Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce rozgrywa baraż (mecz i rewanż) z drużyną z Okręgu Północ o Mistrza Województwa Lubuskiego.

3 LIGA MŁODZIKÓW - TERENOWA(D1-D2)

rocznik 2003-2005

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Świebodzin)

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Krosno Odrzańskie)

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Żary)

L. p

3 LIGA – TERENOWA

(prowadzi Podokręg Nowa Sól)

1.

BŁĘKITNI OŁOBOK

1.

PIAST CZERWIEŃSK

1.

FIAMP ISKRA WYMIARKI

1.

KORONA KOŻUCHÓW

2.

ZRYW RZECZYCA

2.

PERŁA CYBINKA

2.

UNIA KUNICE ŻARY

2.

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

3.

MEDYK CIBÓRZ

3.

RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

3.

ŁKS ŁĘKNICA

3.

POGOŃ PRZYBORÓW

4.

AP LECH SULECHÓW

4.

BÓBR SOKÓŁ BOBROWICE

4.

BUDOWLANI GOZDNICA

4.

UKS SOKÓŁ CIOSANIEC

5.

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

5.

PŁOMIEŃ CHLEBOWO

5.

MOTOR KOŁO

5.

LIWNO ZABÓR

6.

OBRA TRZCIEL

6.

SPARTA ŁĘŻYCA

6.

 

6.

 

7.

FORMACJA PORT 2000

7.

 

7.

 

7.

 

TURNIEJE ORLIKA I ŻAKA

Prowadzi Podokręg Zielona Góra

Prowadzi Podokręg Krosno Odrzańskie

L. p

ORLIK – rocznik 2005-2007

L. p

ŻAK – rocznik 2007-2009

L. p

ORLIK – rocznik 2005-2007

L. P

ŻAK – rocznik 2007-2009

1.

UKP FALUBAZ I ZIELONA GÓRA

1.

UKP FALUBAZ I ZIELONA GÓRA

1.

TĘCZA  KROSNO ODRZAŃSKIE

1.

TĘCZA  KROSNO ODRZAŃSKIE

2.

UKP FALUBAZ II ZIELONA GÓRA

2.

UKP FALUBAZ II ZIELONA GÓRA

2.

SPARTAK BUDACHÓW

2.

PERŁA I CYBINKA

3.

PIAST CZERWIEŃSK

3.

CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA

3.

PERŁA CYBINKA

3.

PERŁA II CYBINKA

4.

ODRA NIETKÓW

4.

FADOM NOWOGRÓD BOBRZANSKI

4.

DWÓJKA MOS GUBIN

4.

PERŁA III CYBINKA

5.

START ZIEL- BRUK PŁOTY

5.

ZRYW ZIELONA GÓRA

5.

UKS FAL KROSNO ODRZAŃSKIE

5.

DWÓJKA MOS GUBIN

6.

FADOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

6.

SKP KISIELIN

6.

TRAMP KARP OSIECZNICA

6.

UKS FAL I KROSNO ODRZAŃSKIE

7.

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

7.

 

7.

 

7.

UKS FAL II KROSNO ODRZAŃSKIE

8.

ZRYW I ZIELONA GÓRA

8.

 

8.

 

8.

UKS FAL III KROSNO ODRZAŃSKIE

9.

ZRYW II ZIELONA GÓRA

9.

 

9.

 

9.

TRAMP KARP OSIECZNICA

10.

SKP KISIELIN

10.

 

10.

 

10.

CZARNI CZARNOWO

 

             

Prowadzi Podokręg Nowa Sól

Prowadzi Podokręg Świebodzin

L. p

ORLIK – rocznik 2005-2007

L. p

ŻAK – rocznik 2007-2009

L. p

ORLIK – rocznik 2005-2007

L. P

ŻAK – rocznik 2007-2009

1.

DĄB PRZYBYSZÓW

1.

SPROTAVIA SZPROTAWA

1.

FORMACJA PORT 2000

1.

SANTOS I ŚWIEBODZIN

2.

SPROTAVIA SZPROTAWA

2.

ARKA I NOWA SÓL

2.

ZJEDNOCZENI LUBRZA

2.

SANTOS II ŚWIEBODZIN

3.

KORONA I WSCHOWA

3.

KORONA I WSCHOWA

3.

RADOŚĆ STAROPOLE

3.

ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK

4.

KORONA II WSCHOWA

4.

KORONA II WSCHOWA

4.

ZORZA MOSTKI

4.

ZENIT ŁUGÓW

5.

ARKA I NOWA SÓL

5.

KORONA III WSCHOWA

5.

SANTOS I ŚWIEBODZIN

5.

AVIA WĘGRZYNICE

6.

ARKA II NOWA SÓL

6.

UKS AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA

6.

SANTOS II ŚWIEBODZIN

6.

MEDYK CIBÓRZ

7.

GKS I SIEDLISKO

7.

POGOŃ PRZYBORÓW

7.

BIZON WILKOWO

7.

AP LECH SULECHÓW

8.

GKS II SIEDLISKO

8.

 

8.

MEDYK CIBÓRZ

8.

UŚLKS VICTORIA SZCZANIEC

9.

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

9.

 

9.

ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK

9.

 

10.

CZARNI I RUDNO

10.

 

10.

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP.

10.

 

11.

CZARNI II RUDNO

11.

 

11.

BŁĘKITNI OŁOBOK

11.

 

12.

KORA NIEDORADZ

12.

 

12.

ZRYW RZECZYCA

12.

 

13.

UKS AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA

13.

 

13.

SOKÓŁ ROZŁOGI

13.

 

14.

 

14.

 

14.

AP LECH SULECHÓW

14.

 

15.

 

15.

 

15.

UŚLKS VICTORIA SZCZANIEC (od wiosny)

15.

 

 

Prowadzi Podokręg Żary

Prowadzi Podokręg Żagań

L. p

ORLIK – rocznik 2005-2007

L. p

ŻAK – rocznik 2007-2009

L. p

ORLIK – rocznik 2005-2007

L. P

ŻAK – rocznik 2007-2009

1.

BUDOWLANI LUBSKO

1.

UKS PROMIEŃ I ŻARY

1.

PIAST IŁOWA

1.

PIAST IŁOWA

2.

UKS PROMIEŃ I ŻARY

2.

UKS PROMIEŃ II ŻARY

2.

UKS CZARNI I ŻAGAŃ

2.

UKS CZARNI I ŻAGAŃ

3.

UKS PROMIEŃ II ŻARY

3.

BUDOWLANI LUBSKO

3.

UKS CZARNI II ŻAGAŃ

3.

FIAMP ISKRA WYMIARKI

4.

UKS VICTORIA I JASIEŃ

4.

DELTA I SIENIAWA ŻARSKA

4.

KP TOMASZOWO

4.

 

5.

UKS VICTORIA II JASIEŃ

5.

DELTA II SIENIAWA ŻARSKA

5.

FIAMP ISKRA WYMIARKI

5.

 

6.

ŁKS ŁĘKNICA

6.

FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY

6.

 

6.

 

7.

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

7.

UKS VICTORIA I JASIEŃ

7.

 

7.

 

8.

 

8.

ŁKS ŁĘKNICA

8.

 

8.

 

9.

 

9.

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

9.

 

9.

 

 

             

Uwaga: Przewodniczący Podokręgów mogą uzgodnić między sobą przynależność danego klubu do odpowiedniej grupy. Zaleca się aby grupa liczyła 4 drużyny (maksymalnie 5). Po zakończeniu rundy jesiennej 16 najlepszych drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy po 4 drużyny, które rozegrają w swoich grupach turnieje. Mistrzowie (4 drużyny) awansują do grupy mistrzowskiej  i rozegrają między sobą turniej o Mistrza Okręgu Południe. Dwie drużyny awansują do turnieju Wojewódzkiego.


 

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku