Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 448
ogółem: 1 534 118

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

SZKOLENIE SEDZIÓW PODOKRĘGU (24-09-2009)
Ładowanie...

Aktualności

ZMIANY TERMINARZA

  • autor: ph, 2015-08-10 10:31

                     PONIŻEJ OSTATECZNA I AKTUALNA WERSJA TERMINARZA KLASY "B" GRUPA ŻARY "JESIEŃ" 2015/2016

Prośba o sprawdzenie i aktualizację posiadanych terminarzy. Rozpoczęcie sezonu 2015/2016 w dniach 22/23 sierpnia od kolejki drugiej. Zmiany dotyczą meczu nr 18 i 41 oraz kolejki I przełożonej na 07-08 listopada, wyznaczono czas ich  rozegrania. 31 października jest terminem rezerwowym dla meczy które z różnych powodów nie odbyłyby się w zaplanowanym czasie. W ostatniej chwili wycofała się także drużyna ŁKS ŁĘKNICA. Zaplanowane dla innych z nią mecze, wpisać "pauza"  do terminarza. 

TERMINARZ JESIEŃ 2015 KLASA "B"

Oficjalny terminarz Klasy „B” Podokręgu LZPN w Żarach na sezon 2015/2016 „Jesień – 2015”

                                      Drużyny  zgłoszone do rozgrywek

 

❶Fax Bieniów

❺Łużyczanka Lipinki Łużyckie

❾ Sparta Grabik

 

 

❷Huragan Lubomyśl

❻Motor Koło

❿ Tupliczanka Tuplice

 

 

❸Iskra Jabłoniec

❼Nysa Trzebiel

⓫WKS Łaz

 

 

❹pauza

❽Piast Lubanice

⓬Zieloni Drożków

 

 

 

 

Nr

Gospodarz

Wynik

Goście

Data

Godz.

 

 

 

Kolejka   II              22 - 23 sierpnia

 

7

Zieloni Drożków

-

Nysa Trzebiel

23 sierpnia

17.00

 

8

Piast Lubanice

-

Motor Koło

23 sierpnia

17.00

 

9

Sparta Grabik

-

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

23 sierpnia

16.00

 

10

Tupliczanka Tuplice

-

pauza

22 sierpnia

17.00

 

11

WKS Łaz

-

Iskra Jabłoniec

23 sierpnia

17.00

 

12

Fax Bieniów

-

Huragan Lubomyśl

23 sierpnia

17.00

 

 

 

Kolejka   III             29 - 30 sierpnia

 

13

Huragan Lubomyśl

-

Zieloni Drożków

30 sierpnia

17.00

14

Iskra Jabłoniec

-

Fax Bieniów

30 sierpnia

17.00

15

pauza

-

WKS Łaz

29 sierpnia

17.00

16

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

-

Tupliczanka Tuplice

29 sierpnia

17.00

17

Motor Koło

-

Sparta Grabik

29  sierpnia

14.00

18

Nysa Trzebiel

-

Piast Lubanice

29 sierpnia

14.30

 

 

Kolejka   IV             05 - 06 września

 

19

Zieloni Drożków

-

Piast Lubanice

06 września

17.00

20

Sparta Grabik

-

Nysa Trzebiel

06 września

16.00

21

Tupliczanka Tuplice

-

Motor Koło

05 września

17.00

22

WKS Łaz

-

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

06 września

17.00

23

Fax Bieniów

-

pauza

06 września

17.00

24

Huragan Lubomyśl

-

Iskra Jabłoniec

06 września

17.00

 

 

Kolejka   V              12 - 13 września

 

25

Iskra Jabłoniec

-

Zieloni Drożków

13 września

16.30

26

pauza

-

Huragan Lubomyśl

12 września

16.30

27

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

-

Fax Bieniów

12 września

16.30

28

Motor Koło

-

WKS Łaz

13 września

16.30

29

Nysa Trzebiel

-

Tupliczanka Tuplice

12 września

16.30

30

Piast Lubanice

-

Sparta Grabik

13 września

16.30

 

 

Kolejka   VI             19 - 20 września

 

31

   Zieloni Drożków

-

   Sparta Grabik

20 września

16.00

32

  Tupliczanka Tuplice

-

   Piast Lubanice

19 września

16.00

33

   WKS Łaz

-

   Nysa Trzebiel

20 września

16.00

34

   Fax Bieniów

-

   Motor Koło

20 września

16.00

35

  Huragan Lubomyśl

-

   Łużyczanka Lipinki      Łużyckie

20 września

16.00

36

   Iskra Jabłoniec

-

     pauza

20 września

16.00

 

 

Kolejka   VII            26 - 27 września

 

37

    pauza

 

   Zieloni Drożków

26  września

16.00

38

   Łużyczanka Lipinki    Łużyckie

-

   Iskra Jabłoniec

26 września

16.00

39

   Motor Koło

-

   Huragan Lubomyśl

27 września

16.00

40

   Nysa Trzebiel

-

   Fax Bieniów

26 września

16.00

41

   Piast Lubanice

-

  WKS Łaz

27 września

16.00

42

   Sparta Grabik

-

   Tupliczanka Tuplice

27 września

16.00

 

 

Kolejka   VIII           03 - 04 października

 

43

Zieloni Drożków

-

Tupliczanka Tuplice

04 października

15.30

44

WKS Łaz

-

Sparta Grabik

04 października

15.30

45

Fax Bieniów

-

Piast Lubanice

04 października

15.30

46

Huragan Lubomyśl

-

Nysa Trzebiel

04 października

15.30

47

Iskra Jabłoniec

-

Motor Koło

04 października

15.30

48

pauza

 

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

03 października

15.30

 

 

Kolejka   IX             10 - 11 października

 

49

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

-

Zieloni Drożków

10 października

15.00

50

Motor Koło

-

pauza

11 października

15.00

52

Nysa Trzebiel

-

Iskra Jabłoniec

10 października

15.00

52

Piast Lubanice

-

Huragan Lubomyśl

11 października

15.00

53

Sparta Grabik

-

Fax Bieniów

11 października

15.00

54

Tupliczanka Tuplice

-

WKS Łaz

10 października

15.00

 

 

Kolejka   X              17 - 18 października

 

55

Zieloni Drożków

-

WKS Łaz

18 października

15.00

 

56

Fax Bieniów

-

Tupliczanka Tuplice

18 października

15.00

 

57

Huragan Lubomyśl

-

Sparta Grabik

18 października

15.00

 

58

Iskra Jabłoniec

-

Piast Lubanice

18 października

15.00

 

59

pauza

 

Nysa Trzebiel

17 października

15.00

 

60

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

-

Motor Koło

17 października

15.00

 

 

 

Kolejka   XI             24 - 25 października

 

61

Motor Koło

-

Zieloni Drożków

25 października

15.00

 

62

Nysa Trzebiel

-

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

24 października

15.00

 

64

Piast Lubanice

-

pauza

25 października

11.00

 

65

Sparta Grabik

-

Iskra Jabłoniec

25 października

15.00

 

66

Tupliczanka Tuplice

-

Huragan Lubomyśl

24 października

15.00

 

67

WKS Łaz

-

Fax Bieniów

25 października

15.00

 

 

 

     Kolejka  I           07 - 08 listopada  

 

1

Fax Bieniów 

-

Zieloni Drożków

08 listopada

14.00

 

2

Huragan Lubomyśl

-

WKS Łaz

08 listopada

14.00

 

3

Iskra Jabłoniec

-

Tupliczanka Tuplice

08 listopada

14.00

 

4

pauza

-

Sparta Grabik

07 listopada

14.00

 

5

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

-

Piast Lubanice

07 listopada

14.00

 

6

Motor Koło

-

Nysa Trzebiel

08 listopada

14.00

 

                       


                                                                                                                                                           

                                                          Przewodniczący Podokręgu LZPN w Żarach

                                                                          Jan   Budowski


 

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku