Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 204, wczoraj: 237
ogółem: 1 459 367

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

J-2015 Sparta Fax 1-3
Ładowanie...

Aktualności

NIE TYLKO BORSKI SIĘ MYLI

  • autor: jb, 2015-09-15 19:37

W tym newsie do końca rozgrywek będą umieszczane wyniki i aktualne tabele turniejów ORLIKÓW I ŻAKÓW "Jesień 2015". Poniższe linki prowadzą do galerii fotek z tych turniejów.

Tutaj : I TURNIEJ ŻAKÓW G1  30.08.2015 

Tutaj : III TURNIEJ ŻAKÓW G1 13.09.2015

Tutaj : V TURNIEJ ŻAKÓW G1 27.09.2015

FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY W AKCJI

 

Rozgrywki turniejowe  Podokręgu LZPN Żary na sezon 2015 / 2016 r. „ Jesień ”

Liga Orlików /E1-E2/   Rocznik 2005 – 2007 

Grupa I

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

I.

UKS Promień I Żary

05 września

12.00

II.

UKS Promień II Żary

12 września

12.30

III.

ŁKS Łęknica

19 września

11.00

IV.

UKS Promień I Żary

27 września

11.00

V.

ŁKS Łęknica

03 października

11.00

VI.

UKS Promień II Żary

11 października

11.00

 

Tabele

Nazwa Klubu

I  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

6

16-0

6

16-0

I

UKS Promień II Żary

1

1-9

1

1-9

II-III

ŁKS Łęknica

1

1-9

1

1-9

II-III

 

 

18:18

 

18:18

 

Nazwa Klubu

II  Turniej

Po turniejach

Miejsce

UKS Promień I Żary

6

20-2

12

36-2

I

UKS Promień II Żary

3

9-13

4

10-22

II

ŁKS Łęknica

0

4-18

1

5-27

III

 

 

33:33

 

51:51

 

Nazwa Klubu

III  Turniej

Po turniejach

Miejsce

UKS Promień I Żary

6

10-3

18

46-5

I

UKS Promień II Żary

1

4-8

5

14-30

II

ŁKS Łęknica

1

5-8

2

10-35

III

  

 

 

 

70:70

 

Nazwa Klubu

IV  Turniej

Po turniejach

Miejsce

UKS Promień I Żary

6

19-2

24

65-7

I

UKS Promień II Żary

3

4-11

8

18-41

II

ŁKS Łęknica

0

0-10

2

10-45

III

  

 

23:23

 

93:93

 

Nazwa Klubu

V  Turniej

Po turniejach

Miejsce

UKS Promień I Żary

6

15-0

30

80-7

 

UKS Promień II Żary

0

1-15

8

19-56

 

ŁKS Łęknica

3

3-4

5

13-49

 

  

 

19:19

 

112:112

 

Nazwa Klubu

VI  Turniej

Po turniejach

Miejsce

UKS Promień I Żary

      6

   23-2

    36

   103-9

    I

UKS Promień II Żary

     1

   4-14

     9

  23-70

    II

ŁKS Łęknica

     1

   2-13

    6

  15-62

   III

  

 

  29:29

 

 141:141

 

 

Grupa II

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

I.

UKS Victoria Jasień

06 września

10.00

II.

Budowlani Lubsko

13 września

11.00

III.

Błękitni Olbrachtów  (1 boisko)

20 września

11.00

IV.

UKS Victoria II Jasień

26 września

10.00

V.

UKS Victoria Jasień

04 października

13.00

VI.

Budowlani Lubsko  

11 października

11.00

VII.

Błękitni Olbrachtów  (1 boisko)

18 października

11.00

VIII.

UKS Victoria II Jasień

25 października

13.00

 

Tabele

Nazwa Klubu

I  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

  Błękitni Olbrachtów 

1

0-9

1

0-9

IV

  Budowlani Lubsko  

7

7-1

7

7-1

II

  UKS Victoria Jasień

7

12-2

7

12-2

I

  UKS Victoria II Jasień

1

1-8

1

1-8

IV

 

 

20:20

 

20:20

 

Nazwa Klubu

II  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

3

6-10

4

6-19

III

  Budowlani Lubsko  

6

8-5

13

15-6

II

  UKS Victoria Jasień

9

16-1

16

28-3

I

  UKS Victoria II Jasień

0

2-16

1

3-24

IV

 

 

32:32

 

52:52

 

Nazwa Klubu

III  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

4

2-6

8

8-25

III

  Budowlani Lubsko  

4

4-4

17

19-10

II

  UKS Victoria Jasień

7

13-1

23

41-4

I

  UKS Victoria II Jasień

1

3-11

2

6-35

IV

 

 

22:22

 

74:74

 

Nazwa Klubu

IV  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

3

3-8

11

11-33

III

  Budowlani Lubsko  

0

0-9

17

19-19

II

  UKS Victoria Jasień

9

20-2

32

61-6

I

  UKS Victoria II Jasień

6

5-9

8

11-44

IV

 

 

28:28

 

102:102

 

Nazwa Klubu

V  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

3

3-10

14

14-43

III

  Budowlani Lubsko  

0

2-6

17

21-25

II

  UKS Victoria Jasień

9

22-3

41

83-9

I

  UKS Victoria II Jasień

6

3-11

14

14-45

IV

 

 

30:30

 

132:132

 

Nazwa Klubu

VI  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

3

4-12

17

18-55

III

  Budowlani Lubsko  

3

5-4

20

26-29

II

  UKS Victoria Jasień

9

15-1

50

98-10

I

  UKS Victoria II Jasień

3

3-10

17

17-65

IV

 

 

27:27

 

159:159

 

Nazwa Klubu

VII  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

6

7-4

23

25-59

II

  Budowlani Lubsko  

1

0-5

21

26-34

III

  UKS Victoria Jasień

9

12-3

59

110-13

I

  UKS Victoria II Jasień

1

1-8

18

18-73

IV

 

 

20:20

 

179:179

 

Nazwa Klubu

VIII  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

0

1-6

23

26-65

III

  Budowlani Lubsko  

6

4-7

27

30-41

II

  UKS Victoria Jasień

9

15-1

68

125-14

I

  UKS Victoria II Jasień

3

4-10

21

19-83

IV

                                                                              24:24                   203:203

Rozgrywki turniejowe  Podokręgu LZPN Żary na sezon 2015 / 2016 r. „ Jesień ”

Liga Żaków /F1-F2/   Rocznik 2007 – 2009 (ukończone 7 lat)

Terminarz Turniejów „Żaków”  

Grupa I

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

I.

UKS Promień I Żary

30 sierpnia

11.00

II.

Delta Sieniawa Żarska

06 września

12.30

III.

Delta II Sieniawa Żarska

13 września

11.00

IV.

Budowlani Lubsko

20 września

11.00

V.

UKS Promień II Żary

27 września

13.00

VI.

Delta Sieniawa Żarska

04 października

13.00

VII.

UKS Promień I Żary

11 października

13.00

VIII.

Budowlani Lubsko

18 października

11.00

IX.

Delta II Sieniawa Żarska

25 października

11.00

X.

UKS Promień II Żary

31 października

   12.30
 

Tabele

Nazwa Klubu

I  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

Delta I Sieniawa Żarska

3

3-22

3

3-22

IV

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-12

0

0-12

V

Budowlani Lubsko

6

9-6

6

9-6

III

UKS Promień I Żary

12

15-1

12

15-1

I

UKS Promień II Żary

9

17-3

9

17-3

II

 

 

44:44

 

44:44

 

Nazwa Klubu

II  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

0

0-12

3

3-34

V

Delta II Sieniawa Żarska

3

3-13

3

3-25

IV

Budowlani Lubsko

7

9-2

13

18-8

III

UKS Promień I Żary

7

10-3

19

25-4

II

UKS Promień II Żary

12

9-1

21

26-4

I

 

31:31

75:75

 

Nazwa Klubu

III  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

0

0-12

3

3-46

V

Delta II Sieniawa Żarska

3

4-23

6

7-48

IV

Budowlani Lubsko

8

14-3

21

32-11

III

UKS Promień I Żary

10

14-2

29

39-6

I

UKS Promień II Żary

7

13-5

28

39-9

II

 

 

45:45

 

120:120

 

Nazwa Klubu

IV  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

3

5-18

6

8-64

V

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-12

6

7-60

IV

Budowlani Lubsko

6

11-10

27

43-21

III

UKS Promień I Żary

12

20-2

41

59-8

I

UKS Promień II Żary

9

13-7

37

52-16

II

 

 

49:49

 

169:169

 

Nazwa Klubu

V  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

3

7-14

9

15-78

IV

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-32

6

7-92

V

Budowlani Lubsko

6

12-7

33

55-28

III

UKS Promień I Żary

12

21-0

53

80-8

I

UKS Promień II Żary

9

17-4

46

69:

20

                                                                              57:57                                  226:226          

Nazwa Klubu

VI  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

3

3-15

9

18-93

IV

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-23

6

7-115

V

Budowlani Lubsko

6

14-4

39

69-32

III

UKS Promień I Żary

12

14-1

65

94-9

I

UKS Promień II Żary

9

15-3

55

84-23

II

 

 

46:46

 

272:272

 

Nazwa Klubu

VII  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

3

3-31

12

21-124

 

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-12

6

7-127

 

Budowlani Lubsko

9

17-7

48

86-39

 

UKS Promień I Żary

12

22-2

77

116-11

 

UKS Promień II Żary

6

17-7

61

101-30

 

 

 

59:59

 

331:331

 

Nazwa Klubu

VIII  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

0

0-12

12

21-136

IV

Delta II Sieniawa Żarska

3

3-24

9

10-151

V

Budowlani Lubsko

7

12-4

55

98-43

III

UKS Promień I Żary

8

13-2

85

129-13

I

UKS Promień II Żary

10

15-1

71

116-31

II

 

 

43:43

 

374:374

 

Nazwa Klubu

IX  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

1

3-28

13

24-164

IV

Delta II Sieniawa Żarska

1

5-32

10

15-183

V

Budowlani Lubsko

6

14-7

61

112-50

III

UKS Promień I Żary

12

22-2

97

151-15

I

UKS Promień II Żary

9

29-4

80

145-35

II

 

 

73:73

 

447:447

 

Nazwa Klubu

X  Turniej

Po turniejach

Miejsce

Delta I Sieniawa Żarska

3

6-21

16

30-185

 

Delta II Sieniawa Żarska

0

2-32

10

17-215

 

Budowlani Lubsko

6

14-6

67

126-56

 

UKS Promień I Żary

12

18-0

109

169-15

 

UKS Promień II Żary

9

21-2

89

166-37

 

 

 

61:61

 

508:508

 

 

Grupa II

Nr

Organizator turnieju

Termin

Godz.

 

 

 

 

I.

Błękitni Olbrachtów     (1 boisko)

05 września

10.00

II.

ŁKS Łęknica

13 września

11.00

III.

UKS Victoria Jasień

20 września

11.00

IV.

Fundacja Młody Talent Żary (Syrena)

26 września

14.30

V.

Błękitni Olbrachtów    (1 boisko)

03 października

10.00

VI.

ŁKS Łęknica

10 października

11.00

VII.

UKS Victoria Jasień

17 października

11.00

VIII.

Fundacja Młody Talent Żary (Syrena)

24 października

14.00

 

 

Tabele

Nazwa Klubu

I  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

  Błękitni Olbrachtów 

7

6-3

7

6-3

I

  Fundacja Młody Talent Żary

5

8-4

5

8-4

II

  ŁKS Łęknica

0

6-14

0

6-14

III

  UKS Victoria Jasień

3

9-8

3

9-8

IV

 

 

29:29

 

29:29

 

Nazwa Klubu

II  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

6

4-3

13

10-6

I

  Fundacja Młody Talent Żary

0

1-5

5

9-9

III

  ŁKS Łęknica

3

5-8

3

11-22

IV

  UKS Victoria Jasień

9

9-3

12

18-11

II

 

 

19:19

 

48:48

 

Nazwa Klubu

III  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

3

7-6

16

17-12

II

  Fundacja Młody Talent Żary

7

6-4

12

15-13

III

  ŁKS Łęknica

1

3-7

4

14-29

IV

  UKS Victoria Jasień

6

6-5

18

24-16

I

 

 

22:22

 

70:70

 

Nazwa Klubu

IV  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

7

10-3

23

27-15

 

  Fundacja Młody Talent Żary

6

10-5

18

25-18

 

  ŁKS Łęknica

4

4-8

8

18-37

 

  UKS Victoria Jasień

0

6-14

18

30-30

 

 

 

30:30

 

100:100

 

Nazwa Klubu

V  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

1

2-8

24

29-23

 

  Fundacja Młody Talent Żary

7

10-5

25

35-23

 

  ŁKS Łęknica

6

9-7

14

27-44

 

  UKS Victoria Jasień

2

7-8

20

37-38

 

 

 

28:28

 

128:128

 

Nazwa Klubu

VI  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

7

10-5

31

39-28

 

  Fundacja Młody Talent Żary

7

9-4

32

44-27

 

  ŁKS Łęknica

3

7-8

17

34-52

 

  UKS Victoria Jasień

0

3-12

20

40-50

 

 

 

29:29

 

157:157

 

Nazwa Klubu

VII  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

9

12-2

40

51-30

I

  Fundacja Młody Talent Żary

6

5-3

38

49-30

II

  ŁKS Łęknica

1

4-9

18

38-61

IV

  UKS Victoria Jasień

1

3-10

21

43-60

III

 

 

24:24

 

181:181

 

Nazwa Klubu

VIII  Turniej

Po turniejach

Miejsce

  Błękitni Olbrachtów 

6

7-5

46

58-35

I

  Fundacja Młody Talent Żary

6

7-4

44

56-34

II

  ŁKS Łęknica

3

5-6

21

43-67

IV

  UKS Victoria Jasień

3

6-10

24

49-70

III

 

 

25:25

 

206:206

 

 

 

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku