dzisiaj: 176, wczoraj: 343
ogółem: 2 302 217
statystyki szczegółowe
TERMINARZ WIOSNA-2016 PODOKRĘGU LZPN w ŻARACH : ORLIK + ŻAK
Poniżej informacje o przydziale drużyn młodzieżowych do grup rozgrywkowych "Wiosna 2015" sezonu 2015/2016. Działaczom którym nie odpowiada rozstawienie drużyn, winni zgłosić swoje sugestie do dnia 10.12.2015 r na e-mail: ianbud@o2.pl
W dniu dzisiejszym drużyny Żaków z naszego Podokręgu uczestniczyły w turniejach mikołajkowych organizowanych w Iłowej ( zwyciężył Promień II Radosława Babija), oraz w Gubinie rocznik 2008 Piotra Makowskiego zajął III miejsce (relacja na stronie Podkolegium Sędziów).
Niedziela 13, to też wszystkie wygrane zespołu Żaków z rocznika 2008, na powiatowych eliminacjach Tymbarka, i awans na kwietniowy końcowy finał wojewódzki.
1. MŁODZICY powalczą wiosną z innymi rywalami:
ŁKS Łęknica - 2 Liga Okręgowa Grupa IV ;
KP Unia Kunice - 2 Liga Okręgowa Grupa II - terminarze przesyła Wydział Gier LZPN Zielona Góra.
Motor Koło - 3 liga Podokręgu LZPN Krosno Odrzańskie, i stamtąd rywale i terminarze. Powodzenia !
2. GRUPY MISTRZOWSKIE - KATEGORIA ORLIKA – rocznik 2005 – 2007 (prowadzący WG Zielona Góra)
L. p | GRUPA 3 Żary - Żagań |
1. | UKS PROMIEŃ I ŻARY |
2. | UKS VICTORIA I JASIEŃ |
3. | PIAST IŁOWA |
4. | DWÓJKA MOS GUBIN |
3. GRUPY MISTRZOWSKIE - KATEGORIA ŻAKA – rocznik 2007 – 2009 (prowadzący WG Zielona Góra)
L. p | GRUPA 3 Żary - Żagań | L. p | GRUPA 4 Nowa Sól |
1. | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 1. | UKS AP FALUBAZ I ZIELONA GÓRA |
2. | UKS PROMIEŃ I ŻARY | 2. | KORONA I WSCHOWA |
3. | UKS PROMIEŃ II ŻARY (2 m) | 3. | FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY (2m – 44) |
4. | UKS AP FALUBAZ ŻAGAŃ | 4. | BUDOWLANI LUBSKO (3m - 67 pkt) |
4. TURNIEJE ORLIKA I ŻAKA PROWADZONE PRZEZ PODOKRĘGI Lubuskiego ZPN
Prowadzi Podokręg Żary |
| |||
L. p | ORLIK – rocznik 2005-2007 | L. p | ŻAK – rocznik 2007-2009 | |
| GRUPA 1 |
| GRUPA 1 | |
1. | UKS PROMIEŃ II ŻARY | 1. | ŁKS ŁĘKNICA | |
2. | ŁKS ŁĘKNICA | 2. | DELTA II SIENIAWA ŻARSKA | |
3. | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 3. | DELTA I SIENIAWA ŻARSKA | |
4. | UKS VICTORIA II JASIEŃ | 4. | UKS VICTORIA I JASIEŃ | |
5. | BUDOWLANI LUBSKO | 5. | BŁĘKITNI II OLBRACHTÓW | |
RUNDA WIOSENNA ORLIK
Jedna grupa Mistrzowska – od 4-6 zespołów
Klub, który do rozgrywek zgłosił więcej jak jeden zespół w przypadku zakwalifikowania się do dalszej fazy rozgrywek na szczeblu Okręgu bądź województwa może wystawić tylko jeden zespół z najlepszych zawodników swojego klubu w danej kategorii wiekowej. Listę z uprawnionymi zawodnikami należy przesłać do Wydziału Gier prowadzącego rozgrywki.
Mistrz i wicemistrz z poszczególnego Okręgu rozegrają turniej o mistrza Województwa w kategorii ORLIKA. Data i miejsce rozegrania turnieju podana będzie oddzielnym Komunikatem WG po uzgodnieniu z Wydziałem Szkolenia Lubuskiego ZPN.
RUNDA WIOSENNA ŻAK
Jedna grupa MISTRZOWSKA – od 4-6 zespołów
Klub, który do rozgrywek zgłosił więcej jak jeden zespół w przypadku zakwalifikowania się do dalszej fazy rozgrywek na szczeblu Okręgu bądź województwa może wystawić tylko jeden zespół z najlepszych zawodników swojego klubu w danej kategorii wiekowej. Listę z uprawnionymi zawodnikami należy przesłać do Wydziału Gier prowadzącego rozgrywki.
Mistrz i wicemistrz z poszczególnego Okręgu rozegrają turniej o mistrza Województwa w kategorii ORLIKA. Data i miejsce rozegrania turnieju podana będzie oddzielnym Komunikatem WG po uzgodnieniu z Wydziałem Szkolenia Lubuskiego ZPN.
Zawodnicy w kategorii „Orlik” oraz „Żak” uczestniczą w zawodach na podstawie potwierdzonej listy zgłoszeń przez WG Lubuskiego ZPN lub GOZPN.
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|