Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 69, wczoraj: 390
ogółem: 1 474 701

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

GWIAZDKA 2010
Ładowanie...

Aktualności

WIOSNA MŁODZIEŻY

  • autor: jb, 2015-12-06 23:44

 TERMINARZ  WIOSNA-2016 PODOKRĘGU LZPN w ŻARACH : ORLIK + ŻAK

Poniżej informacje o przydziale drużyn młodzieżowych do grup rozgrywkowych "Wiosna 2015" sezonu 2015/2016.  Działaczom którym nie odpowiada rozstawienie drużyn, winni zgłosić swoje sugestie do dnia 10.12.2015 r na e-mail: ianbud@o2.pl

W dniu dzisiejszym drużyny Żaków z naszego Podokręgu uczestniczyły w turniejach mikołajkowych organizowanych w Iłowej ( zwyciężył Promień II Radosława Babija),  oraz w Gubinie  rocznik 2008 Piotra Makowskiego zajął III miejsce (relacja na stronie Podkolegium Sędziów).

Niedziela 13, to też wszystkie wygrane zespołu Żaków z rocznika 2008, na powiatowych eliminacjach Tymbarka, i awans na kwietniowy końcowy finał wojewódzki.

Dzisiejszy Mikołajkowy Turniej Żaków w Gubinie

Ostatki roku - Tymbark w Świdnicy

1.  MŁODZICY  powalczą wiosną z innymi rywalami:

ŁKS Łęknica - 2 Liga Okręgowa Grupa IV ;

KP Unia Kunice - 2 Liga Okręgowa Grupa II - terminarze przesyła Wydział Gier LZPN Zielona Góra.

Motor Koło  - 3 liga Podokręgu LZPN Krosno Odrzańskie, i stamtąd rywale i terminarze. Powodzenia !

2.  GRUPY MISTRZOWSKIE - KATEGORIA ORLIKA – rocznik 2005 – 2007 (prowadzący WG Zielona Góra)

L. p

GRUPA 3

Żary - Żagań

1.

   UKS PROMIEŃ I ŻARY

2.

   UKS VICTORIA I JASIEŃ

3.

   PIAST IŁOWA

4.

   DWÓJKA MOS GUBIN

3.  GRUPY MISTRZOWSKIE - KATEGORIA ŻAKA – rocznik 2007 – 2009 (prowadzący WG Zielona Góra)

L. p

GRUPA 3

Żary - Żagań

L. p

GRUPA 4

Nowa Sól

1.

   BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

1.

   UKS AP FALUBAZ I ZIELONA GÓRA

2.

   UKS PROMIEŃ I ŻARY        

2.

   KORONA I WSCHOWA

3.

   UKS PROMIEŃ II ŻARY (2 m)       

3.

   FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY (2m – 44)

4.

   UKS AP FALUBAZ ŻAGAŃ

4.

   BUDOWLANI LUBSKO (3m - 67 pkt)

 

4.  TURNIEJE ORLIKA I ŻAKA PROWADZONE PRZEZ PODOKRĘGI Lubuskiego ZPN

Prowadzi Podokręg Żary

 

L. p

ORLIK – rocznik 2005-2007

L. p

ŻAK – rocznik 2007-2009

 

GRUPA 1

 

GRUPA 1

1.

   UKS PROMIEŃ II ŻARY       

1.

  ŁKS ŁĘKNICA

2.

   ŁKS ŁĘKNICA                       

2.

   DELTA II SIENIAWA ŻARSKA

3.

   BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

3.

   DELTA I SIENIAWA ŻARSKA

4.

   UKS VICTORIA II JASIEŃ

4.

   UKS VICTORIA I JASIEŃ

5.

   BUDOWLANI LUBSKO

5.

   BŁĘKITNI II OLBRACHTÓW

         

RUNDA WIOSENNA   ORLIK

Jedna grupa Mistrzowska – od 4-6 zespołów

  •  Rozegrany będzie  jeden turniej, który wyłoni najlepszą drużynę  Okręgu w kategorii „ORLIK”. Do rozgrywek szczebla wojewódzkiego awansują dwie drużyny, które na szczeblu Okręgu zajęły 1 i 2 miejsce.

Klub, który do rozgrywek zgłosił więcej jak jeden zespół w przypadku zakwalifikowania się do dalszej fazy rozgrywek na szczeblu Okręgu bądź województwa może wystawić tylko jeden zespół z najlepszych zawodników swojego klubu w danej kategorii wiekowej. Listę z uprawnionymi zawodnikami należy przesłać do Wydziału Gier prowadzącego rozgrywki.

Mistrz i wicemistrz z poszczególnego Okręgu rozegrają turniej o mistrza Województwa w kategorii ORLIKA. Data i miejsce rozegrania turnieju podana będzie oddzielnym Komunikatem WG po uzgodnieniu z Wydziałem Szkolenia Lubuskiego ZPN.

RUNDA WIOSENNA     ŻAK

Jedna grupa MISTRZOWSKA – od 4-6 zespołów

  •  Rozegrany będzie  jeden turniej, który wyłoni najlepszą drużynę  Okręgu w kategorii „ŻAK”. Do rozgrywek szczebla wojewódzkiego awansują dwie drużyny, które na szczeblu Okręgu zajęły 1 i 2 miejsce.

Klub, który do rozgrywek zgłosił więcej jak jeden zespół w przypadku zakwalifikowania się do dalszej fazy rozgrywek na szczeblu Okręgu bądź województwa może wystawić tylko jeden zespół z najlepszych zawodników swojego klubu w danej kategorii wiekowej. Listę z uprawnionymi zawodnikami należy przesłać do Wydziału Gier prowadzącego rozgrywki.

Mistrz i wicemistrz z poszczególnego Okręgu rozegrają turniej o mistrza Województwa w kategorii ORLIKA. Data i miejsce rozegrania turnieju podana będzie oddzielnym Komunikatem WG po uzgodnieniu z Wydziałem Szkolenia Lubuskiego ZPN.

Zawodnicy w kategorii „Orlik” oraz „Żak” uczestniczą w zawodach na podstawie potwierdzonej listy zgłoszeń przez WG Lubuskiego ZPN lub GOZPN.


 

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku