FINAŁ TYMBARKA

WIOSNA MŁODZIEŻY

• autor: jb, 2015-12-06 23:44

TERMINARZ  WIOSNA-2016 PODOKRĘGU LZPN w ŻARACH : ORLIK + ŻAK

Poniżej informacje o przydziale drużyn młodzieżowych do grup rozgrywkowych "Wiosna 2015" sezonu 2015/2016.  Działaczom którym nie odpowiada rozstawienie drużyn, winni zgłosić swoje sugestie do dnia 10.12.2015 r na e-mail: ianbud@o2.pl

W dniu dzisiejszym drużyny Żaków z naszego Podokręgu uczestniczyły w turniejach mikołajkowych organizowanych w Iłowej ( zwyciężył Promień II Radosława Babija),  oraz w Gubinie  rocznik 2008 Piotra Makowskiego zajął III miejsce (relacja na stronie Podkolegium Sędziów).

Niedziela 13, to też wszystkie wygrane zespołu Żaków z rocznika 2008, na powiatowych eliminacjach Tymbarka, i awans na kwietniowy końcowy finał wojewódzki.

Dzisiejszy Mikołajkowy Turniej Żaków w Gubinie

Ostatki roku - Tymbark w Świdnicy

1.  MŁODZICY  powalczą wiosną z innymi rywalami:

ŁKS Łęknica - 2 Liga Okręgowa Grupa IV ;

KP Unia Kunice - 2 Liga Okręgowa Grupa II - terminarze przesyła Wydział Gier LZPN Zielona Góra.

Motor Koło  - 3 liga Podokręgu LZPN Krosno Odrzańskie, i stamtąd rywale i terminarze. Powodzenia !

2.  GRUPY MISTRZOWSKIE - KATEGORIA ORLIKA – rocznik 2005 – 2007 (prowadzący WG Zielona Góra)

GRUPA 3

Żary - Żagań

UKS PROMIEŃ I ŻARY

UKS VICTORIA I JASIEŃ

PIAST IŁOWA

DWÓJKA MOS GUBIN

3.  GRUPY MISTRZOWSKIE - KATEGORIA ŻAKA – rocznik 2007 – 2009 (prowadzący WG Zielona Góra)

GRUPA 3

Żary - Żagań

GRUPA 4

Nowa Sól

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

UKS AP FALUBAZ I ZIELONA GÓRA

UKS PROMIEŃ I ŻARY

KORONA I WSCHOWA

3.

UKS PROMIEŃ II ŻARY (2 m)

3.

FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY (2m – 44)

UKS AP FALUBAZ ŻAGAŃ

4.

BUDOWLANI LUBSKO (3m - 67 pkt)

4.  TURNIEJE ORLIKA I ŻAKA PROWADZONE PRZEZ PODOKRĘGI Lubuskiego ZPN

Prowadzi Podokręg Żary

ORLIK – rocznik 2005-2007

ŻAK – rocznik 2007-2009

GRUPA 1

UKS PROMIEŃ II ŻARY

ŁKS ŁĘKNICA

ŁKS ŁĘKNICA

DELTA II SIENIAWA ŻARSKA

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

DELTA I SIENIAWA ŻARSKA

UKS VICTORIA II JASIEŃ

UKS VICTORIA I JASIEŃ

5.

BUDOWLANI LUBSKO

5.

BŁĘKITNI II OLBRACHTÓW

RUNDA WIOSENNA   ORLIK

Jedna grupa Mistrzowska – od 4-6 zespołów

•  Rozegrany będzie  jeden turniej, który wyłoni najlepszą drużynę  Okręgu w kategorii „ORLIK”. Do rozgrywek szczebla wojewódzkiego awansują dwie drużyny, które na szczeblu Okręgu zajęły 1 i 2 miejsce.

Klub, który do rozgrywek zgłosił więcej jak jeden zespół w przypadku zakwalifikowania się do dalszej fazy rozgrywek na szczeblu Okręgu bądź województwa może wystawić tylko jeden zespół z najlepszych zawodników swojego klubu w danej kategorii wiekowej. Listę z uprawnionymi zawodnikami należy przesłać do Wydziału Gier prowadzącego rozgrywki.

Mistrz i wicemistrz z poszczególnego Okręgu rozegrają turniej o mistrza Województwa w kategorii ORLIKA. Data i miejsce rozegrania turnieju podana będzie oddzielnym Komunikatem WG po uzgodnieniu z Wydziałem Szkolenia Lubuskiego ZPN.

RUNDA WIOSENNA     ŻAK

Jedna grupa MISTRZOWSKA – od 4-6 zespołów

•  Rozegrany będzie  jeden turniej, który wyłoni najlepszą drużynę  Okręgu w kategorii „ŻAK”. Do rozgrywek szczebla wojewódzkiego awansują dwie drużyny, które na szczeblu Okręgu zajęły 1 i 2 miejsce.

Zawodnicy w kategorii „Orlik” oraz „Żak” uczestniczą w zawodach na podstawie potwierdzonej listy zgłoszeń przez WG Lubuskiego ZPN lub GOZPN.