Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 93, wczoraj: 390
ogółem: 1 474 725

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

GWIAZDKA 2010
Ładowanie...

Aktualności

Czy zobaczymy Polska- Irlandia ?

  • autor: jb, 2016-04-21 02:52

KOLEJKA XII - termin pierwotny 12 czerwca godz. 17.00 (niedziela) została przeniesiona na sobotę 11 czerwca godz. 16.00  

Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku 24 najlepsze drużyny Europy będą rywalizować o tytuł na boiskach Francji. Tu znajdziecie daty i godziny rozpoczęcia wszystkich meczów. Jest też terminarz fazy pucharowej.

Terminarz mistrzostw Europy 2016:

grupa C

12 czerwca
Polska - Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy - Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina - Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy - Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina - Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. - Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

grupa A

10 czerwca
Francja - Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania - Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca 
Rumunia - Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja - Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria - Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia - Albania (Lyon, godz. 21.00)

grupa B

11 czerwca 
Walia - Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia - Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja - Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia - Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja - Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja - Walia (Tuluza, godz. 21.00)

grupa D

12 czerwca
Turcja - Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca 
Hiszpania - Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca   
Czechy - Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania - Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja - Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy - Turcja (Lens, godz. 21.00)

grupa E

13 czerwca 
Irlandia - Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia - Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy - Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia - Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy - Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja - Belgia (Nicea, godz. 21.00)

grupa F

14 czerwca
Austria - Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia - Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia - Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia - Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry - Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia - Austria (St. Denis, godz. 18.00)

1/8 finału

25 czerwca

1. mecz  A2 - C2 (St. Etienne, godz. 15.00)
2. mecz  D1 - B/E/F3 (Lens, godz. 21.00)
3. mecz  B1 - A/C/D3 (Paryż, godz. 18.00)

26 czerwca
4. mecz  F1 - E2 (Tuluza, godz. 21.00) 
5. mecz  C1 - A/B/F3 (Lille, godz. 18.00)
7. mecz  A1 - C/D/E3 (Lyon, godz. 15.00)

27 czerwca
6. mecz  E1 - D2 (St. Denis, godz. 18.00)
8. mecz  B2 - F2 (Nicea, godz. 21.00)

1/4 finału

30 czerwca
1. ćwierćfinał A2 lub C2 - D1 lub B/E/F3 (Marsylia, godz. 21.00)

1 lipca
2. ćwierćfinał B1 lub A/C/D3 - F1 lub E2 (Lille, godz. 21.00)

2 lipca
3. ćwierćinał C1 lub A/B/F3 - E1 lub D2 (Bordeaux, godz. 21.00)

3 lipca
4. ćwierćfinał A1 lub C/D/E3 - B2 lub F2 (St. Denis, godz. 21.00)

1/2 finału

6 lipca
półfinał: zwycięzca 1. ćwierćfinału - zwycięzca 2. ćwierćfinału (Lyon, godz. 21.00)

7 lipca
półfinał: zwycięzca 3. ćwierćfinału - zwycięzca 4. ćwierćfinału (Marsylia, godz. 21.00)

Finał

10 lipca
finał: zwycięzcy półfinałów (St. Denis, godz. 21.00).


 

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku