Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Ładowanie...

WYBORY !!!!!!

• autor: jb, 2016-04-29 22:59

WYBORY Podsumowanie 16 k. ; Dyskwalifikacje ; Nowe terminy turniejów młodzieżowych;  Najlepsi strzelcy ;  Zmiana siedziby Podokręgu LZPN w Żarach

WYBORY

W związku z końcem kadencji obecnego Zarządu LZPN, OZPN w Gorzowie Wlkp. i podległych Podokręgów LZPN zostały zarządzone Walne Zebrania Sprawozdawczo – Wyborcze z okres 2013 – 2016. W Podokręgu LZPN w Żarach Walne Zebrania Sprawozdawczo – Wyborcze zostało zaplanowane na dzień 03 czerwca  2016 r. (piątek) godzina 17.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Żary. Dokumentacja dotycząca przebiegu zebrania oraz nowy statut podokręgów przesłany zostanie do dnia 2.05.2016 r. na adresy e-mailowe Klubów – Delegatów.

Podsumowanie 16 k.

1. Weryfikacja meczy i zmiany terminarza

1.   WKS Łaz – Motor Koło w dniu 24.04. godz. 17.00 . Prezes Klubu Motor Koło ok. g. 16.30 powiadomił organ rozgrywkowy oraz gospodarza meczu WKS Łaz, że środek transportu którym przemieszczała się drużyna motoru Koło do m. Łaz uległ awarii ok. 3 km przed m. Lubsko i nie jest w stanie dojechać na mecz zgodnie z regulaminem i w chwili obecnej organizuje transport zastępczy powrotny do miejsca zamieszkania. Sędziów spotkania nie powiadomił z uwagi na to, że byli oni z powiatu żagańskiego. Sędziowie po odczekaniu 15 min, z obecną na boisku drużyną WKS Łaz , odgwizdali zakończenie spotkania. Spotkanie zweryfikowano jako 3:0 v.o dla WKS Łaz, Klub Motor Koło upomniano i poinformowano, iż po następnym takim przypadku bez względu na przyczynę zostaną relegowani z rozgrywek i ukarani regulaminową karą finansową. Odległość przejazdu wynosiła ok. 50 km w jedną stronę.

2.   Klub Promień Żary nie stawił się do uczestnictwa w turnieju Orlików rozgrywek prowadzonych przez Podokręg w Żarach, rozgrywanego w m. Łęknica w dniu 16.04 o godz.11.00  Klub przedstawił oświadczenie firmy transportowej o awarii autokaru zamówionego przez Klub przed zaplanowanym wyjazdem i niemożliwości podstawienia innego. Argumentację Klubu przyjęto za wiarygodną, odstąpiono od ukarania.

3. Za zgodą Klubów dokonano zmiany terminu XII (ostatniej) kolejki obligatoryjnej, z uwagi na mecz reprezentacji Polski na ME we Francji, z dnia 12 czerwca g. 17.00 na dzień 11 czerwca g. 16.00

4. Piast Lubanice jako gospodarz spotkania zgodnie z Regulaminem Rozgrywek zmienia termin meczu z Fax-em Bieniów z dnia 16 maja godz. 17.00 na dzień 26 maja godz. 17.00. Zmiana podyktowana jest zaplanowanymi na dzień 16 maja przez władze samorządowe zawodami gminnych strażaków na boisku Piasta Lubanice.

5.  Nowe terminy turniejów młodzieżowych:

Orlik:     -  gospodarz  UKS Victoria Jasień  01 maja godz. 16.00

-  gospodarz   Budowlani Lubsko   08 maja godz. 11.00

-  gospodarz   Promień Żary 14 maja godz. 13.00

-  gospodarz   ŁKS Łęknica 21 maja godz. 10.00

-  gospodarz   Błękitni Olbrachtów 29 maja godz. 09.00

-  gospodarz   UKS Victoria Jasień  04 czerwca godz. 10.00

-  gospodarz   Budowlani Lubsko   11 czerwca  godz. 11.00

Żak :     -  gospodarz   ŁKS Łęknica 01 maja godz. 11.00

-  gospodarz   Delta II Sieniawa Żarska  07  maja godz. 10.00

- gospodarz  UKS Victoria II Jasień  15 maja godz. 11.00

-  gospodarz   Delta I Sieniawa Żarska  21  maja godz. 13.00

-  gospodarz   Błękitni Olbrachtów 29 maja godz. 13.00

-  gospodarz   ŁKS Łęknica 04 czerwca godz. 15.00

-  gospodarz   Delta II Sieniawa Żarska  11  czerwca godz. 10.00

II. Dyskwalifikacje i kary

1. W meczu Tupliczanka Tuplice - Nysa Trzebiel z dnia 23.04 sędzia spotkania udzielił w 34 min. czerwoną kartkę zawodnikowi Tupliczanki Tuplice Tomaszowi Rutkowskiemu za agresywne , pchnięcie przeciwnika.

Klub Tupliczanka Tuplice złożył zażalenie na otrzymanie czerwonej kartki przez zawodnika, przedstawił na tą okoliczność dwa klipy filmowe z różnych kamer dotyczące zdarzenia. Wstępna analiza przedstawionego materiału filmowego potwierdza zasadność złożonego zażalenia. Z uwagi na potrzebę przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego i wydania decyzji o zatwierdzeniu lub uchyleniu decyzji sędziego na następnym posiedzeniu zarządu w terminie 7 dni, przesuwa się ewentualną karę dyskwalifikacji na czas po zakończeniu postępowania wyjaśniającego. Zawodnik może uczestniczyć w rozgrywkach w terminie 30 kwietnia – 03 maja.

2. W meczu 16 k. Tupliczanka Tuplice - Nysa Trzebiel pięciu zawodników Tupliczanki Tuplice otrzymało czerwoną i żółte kartki. Zgodnie z regulaminem rozgrywek jest to naruszenie zasad gry z art. 57 i podlega nałożeniu kary finansowej dla Klubu.Wynosi ona 100,00 zł , termin płatności - 14 dni.

IIIAktywne  kary - Brak

Rutkowski Tomasz

Tupliczanka Tuplice

V.   Zmiana siedziby Podokręgu LZPN w Żarach

Od dnia 29.04.2016 r. posiedzenia Zarządu, przyjmowanie interesantów, załatwianie spraw regulaminowych, wpłaty, odbywać się będzie pod adresem ul. Górnośląska 2/2 ( I piętro). – patrz : ilustracja newsa. Budynek Hufca Pracy jest zabezpieczony instalacją alarmową i można się spotkać z zamkniętymi drzwiami,  stąd w tym przypadku  wskazany jest kontakt telefoniczny z Przewodniczącym lub Zastępcą.  Czynne w czwartek w godzinach od 16.00 do 17.30.

Sprawozdania sędziowskie oraz ewentualną korespondencję przesyłać na adres Zastępcy - ul. Kurpińskiego 1/7 ; 68-200 Żary.

Zostań sędzią

Nasze strony