Lubuski Związek Piłki Nożnej; Podokręg Żary - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 198, wczoraj: 237
ogółem: 1 459 361

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kontakty email


Przewodniczący:
 
Kier. Gier i Ewidencji:
 
Sekretarz :
 

Losowa galeria

J-2015 Sparta Fax 1-3
Ładowanie...

Aktualności

WIOSENNE WYNIKI ORLIKÓW I ŻAKÓW

  • autor: ozpn_zary, 2016-05-03 18:27

Klasyfikacja Orlików i Żaków i wyniki turniejów prowadzonych przez Podokręg LZPN w Żarach.

ORLIKI BUDOWLANYCH LUBSKO - MISTRZEM   77 pkt., 93-50  bramki

ŻAKI  - W OSTATNIM TURNIEJU - ŁKS ŁĘKNICA  99 pkt., 149-36  bramki

I. Kategoria Orlik    - rocznik 2005-2007  

Nazwa Klubu

I  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

6

9-7

6

9-7

III

ŁKS Łęknica

1

4-14

1

4-14

V

Błękitni Olbrachtów

3

5-10

3

5-10

IV

UKS Victoria I Jasień

10

10-3

10

10-3

I

Budowlani Lubsko

8

11-5

8

11-5

II

 

39:39

 

39:39

 

Nazwa Klubu

II  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

0

0-12

6

9-19

V

ŁKS Łęknica

8

12-7

9

16-21

III

Błękitni Olbrachtów

4

6-11

7

11-21

IV

UKS Victoria I Jasień

6

10-11

16

20-14

II

Budowlani Lubsko

10

15-2

18

26-7

I

 

43:43

 

82:82

 

Nazwa Klubu

III Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

  1
 0-7

7

9-26

V

ŁKS Łęknica

  5
 8-6

14

24-27

III

Błękitni Olbrachtów

  3
 7-11

10

18-32

IV

UKS Victoria I Jasień

  7
 5-6

23

25-20

II

Budowlani Lubsko

  12
 12-2

30

38-9

I

 

 

 

 

114:114

 

Nazwa Klubu

IV  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

8

8-1

15

17-27

IV

ŁKS Łęknica

0

0-12

14

24-39

V

Błękitni Olbrachtów

6

7-9

16

25-41

III

UKS Victoria I Jasień

7

5-2

30

30-22

II

Budowlani Lubsko

7

8-4

37

46-13

I

 

 

28:28

 

142:142

 

Nazwa Klubu

V  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

4

8-9

19

25-36

IV

ŁKS Łęknica

7

8-7

21

32-46

III

Błękitni Olbrachtów

0

3-12

16

28-53

V

UKS Victoria I Jasień

6

6-6

36

36-28

II

Budowlani Lubsko

12

14-5

49

60-18

I

 

 

 

 

181:181

 

Nazwa Klubu

VI  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

9

11-8

28

36-44

III

ŁKS Łęknica

7

6-7

28

38-53

IV

Błękitni Olbrachtów

6

7-9

22

35-62

V

UKS Victoria I Jasień

7

9-3

43

45-31

II

Budowlani Lubsko

3

4-10

52

64-28

I

 

 

37:37

 

218:218

 

Nazwa Klubu

VII  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

3

3-10

31

39-54

IV

ŁKS Łęknica

9

9-5

37

47-58

III

Błękitni Olbrachtów

3

6-8

25

41-70

V

UKS Victoria I Jasień

6

5-6

49

50-37

II

Budowlani Lubsko

9

9-3

61

73-31

I

 

 

32:32

 

250:250

 

Nazwa Klubu

VIII  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

7

6-7

35

45-61

IV

ŁKS Łęknica

4

3-7

41

50-65

III

Błękitni Olbrachtów

3

6-12

28

47-82

V

UKS Victoria I Jasień

10

13-2

59

63-39

II

Budowlani Lubsko

4

7-7

65

80-38

I

 

 

35:35

 

285:285

 

Nazwa Klubu

IX Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

4

3-7

39

48-68

IV

ŁKS Łęknica

4

6-7

45

56-72

IIII

Błękitni Olbrachtów

9

13-6

37

60-88

V

UKS Victoria I Jasień

12

13-3

71

76-42

I

Budowlani Lubsko

0

0-12

65

80-50

II

 

 

36:35

 

320:320

 

Nazwa Klubu

X  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Promień I Żary

9

9-4

48

57-72

III

ŁKS Łęknica

0

0-6

45

56-78

IV

Błękitni Olbrachtów

0

0-6

37

66-94

V

UKS Victoria I Jasień

0

0-6

71

69-45

Ii

Budowlani Lubsko

12

13-0

77

93-50

I

 

 

4:4

 

324:324

 

 
II. Kategoria Żak     - rocznik 2007-2009   
 

Tabela

Nazwa Klubu

I  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

9

20-9

9

20-9

II

Delta I Sieniawa Żarska

4

15-23

4

15-23

III

Błękitni Olbrachtów

3

10-21

3

10-21

IV

ŁKS Łęknica

12

26-7

12

26-7

I

Delta II Sieniawa Żarska

1

2-13

1

2-13

V

 

 

73:73

 

73:73

 

Nazwa Klubu

II  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

12

10-4

21

30-13

I

Delta I Sieniawa Żarska

4

10-9

8

25-32

IV

Błękitni Olbrachtów

5

9-8

8

19-29

III

ŁKS Łęknica

7

11-8

19

37-15

II

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-11

1

2-24

V

 

 

40:40

 

113:113

 

Nazwa Klubu

III Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

10

12-2

31

42-15

I

Delta I Sieniawa Żarska

3

4-10

11

29-42

IV

Błękitni Olbrachtów

6

5-9

14

24-38

III

ŁKS Łęknica

10

14-2

29

51-17

II

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-12

1

2-36

V

 

 

35:35

 

148:148

 

Nazwa Klubu

IV  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

10

14-1

41

56-16

I

Delta I Sieniawa Żarska

0

0-12

11

29-54

IV

Błękitni Olbrachtów

3

4-13

17

28-51

III

ŁKS Łęknica

10

16-1

39

67-18

II

Delta II Sieniawa Żarska

6

6-13

7

8-49

V

 

 

40:40

 

188:188

 

Nazwa Klubu

V  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

9

13-2

50

69-18

II

Delta I Sieniawa Żarska

3

4-10

14

33-64

IV

Błękitni Olbrachtów

6

7-11

23

35-62

III

ŁKS Łęknica

12

12-1

51

79-19

I

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-12

7

8-61

V

 

 

 

 

224:224

 

Nazwa Klubu

VI  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

12

18-4

62

87-22

I

Delta I Sieniawa Żarska

0

0-15

14

33-79

IV

Błękitni Olbrachtów

6

13-7

29

48-69

III

ŁKS Łęknica

9

11-3

60

90-22

II

Delta II Sieniawa Żarska

3

3-16

10

11-77

V

 

 

45:45

 

269:269

 

Nazwa Klubu

VII  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

7

11-7

69

98-29

I

Delta I Sieniawa Żarska

0

0-12

14

33-91

IV

Błękitni Olbrachtów

10

16-6

39

64-75

III

ŁKS Łęknica

8

14-3

68

104-25

II

Delta II Sieniawa Żarska

3

5-18

13

16-95

V

 

 

46:46

 

315:315

 

Nazwa Klubu

VIII  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

12

14-2

81

112-31

I

Delta I Sieniawa Żarska

3

4-13

17

37-104

IV

Błękitni Olbrachtów

6

7-8

45

71-83

III

ŁKS Łęknica

9

15-5

77

119-30

II

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-12

13

16-107

V

 

 

40:40

 

355:355

 

Nazwa Klubu

IX  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

9

13-4

90

125-35

I

Delta I Sieniawa Żarska

3

10-15

20

47-119

IV

Błękitni Olbrachtów

6

10-8

51

81-91

III

ŁKS Łęknica

12

13-2

89

132-32

II

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-17

13

16-124

V

 

 

46:46

 

401:401

 

Nazwa Klubu

X  Turniej

Po turnieju

Miejsce

Punkty

Bramki

Punkty

Bramki

UKS Victoria II Jasień

7

8-6

97

133-41

II

Delta I Sieniawa Żarska

3

7-18

23

54-137

IV

Błękitni Olbrachtów

8

14-4

59

95-95

III

ŁKS Łęknica

10

17-4

99

149-36

I

Delta II Sieniawa Żarska

0

0-14

13

16-121

V

 

 

46:46

 

447:447

 

 
 

 

Zostań sędzią

Reklama

Wyszukiwarka

Nasze strony


 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Zieloni Drożków 1:8 Fax Bieniów
WKS Łaz 0:3 Huragan Lubomyśl
Tupliczanka Tuplice 6:1 Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice 2:0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Nysa Trzebiel 3:0 Motor Koło

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Polub nas na Facebooku