dzisiaj: 98, wczoraj: 193
ogółem: 2 306 085
statystyki szczegółowe
22 października na godz. 16.30 Wydział Gier i Ewidencji Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zaplanował 33 spotkania pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Runda pierwsza i dalsze poniżej.
Runda III sezonu 2010/2011 Lubuskiego Pucharu Polski terenu południowego w dn.27.10.2010 r o godz.15.30
1 KP Tomaszowo - ALFA Jaromirowice 3:0 v.o
2 MIESZKO Konotop - BIZON Wilkowo 8:5 pd. (4:1, 5:5)
3 MEWA Cigacice - SYRENA Zbąszynek 6:0
4 BUDOWLANI II Lubsko - UKP Zielona Góra 1:3
5 FORMACJA-PORT 2000 Mostki - ŁKS Łęknica 0:2
6 ZENIT Ługów - POGOŃ Świebodzin 0:6
7 MODRZEW Modrzyca - START Płoty 6:3
8 KORONA Wschowa - ARKA Nowa Sól 3:4
9 CZARNI Jelenin - SPARTA Grabik 1:2
10 STAL Jasień - PROMIEŃ ŻARY 1:12
POPRZEDNIE RUNDY: 22.09.2010r o godz.1630
1 BESKID Bożnów - KP Tomaszowo 2:6
2 MIESZKO Konotop - TRAMP Osiecznica 3:0
3 SPARTA Sława - SYRENA Zbąszynek 0:3 v.o
4 MEWA Cigacice - WOLNY LOS
5 BUDOWLANI II Lubsko - BŁĘKITNI Świdnica 3:0 v.o
6 RYWAL Stargard Gubiński - ŁKS Łęknica - przełożony na 13.10.2010 r.
7 ZJEDNOCZENI Lubrza - BIZON Wilkowo 0:1
8 MEDYK II Cibórz - FORMACJA-PORT 2000 Mostki 0:4
9 ZRYW Rzeczyca - ZENIT Ługów 0:3
10 ALFA Jaromirowice - TĘCZA Krosno Odrzańskie 2:1
11 AMATOR Bobrowniki - START Płoty 2:3
12 MODRZEW Modrzyca - TS Przylep 3:1
13 UKP Zielona Góra - CARINA Gubin 4:1
14 KORONA Wschowa - DĄB Przybyszów 1:0
15 STAL Jasień - SPROTAVIA Szprotawa 3:0 v.o
16 CZARNI Jelenin - ŁUŻYCZANKA Lipinki Łużyckie 2:0
17 UNIA KUNICE - SPARTA Grabik 0:7
1 TRAPER Chichy - KP Tomaszowo 0:5
2 BESKID Bożnów - HUSARIA Dzietrzychowice 3:1
3 MIESZKO Konotop - BŁĘKITNI Lubięcin 3:1
4 SPARTA Sława - PIAST-PARKOVIA Trzebiechów 3:1
5 SPARTA Łężyca - TKKF CHYNOWIANKA Zielona Góra - obie wycofały się z gry w Pucharze
6 MEWA Cigacice - SPARTA Nietkowice 7:0
7 BUDOWLANI II Lubsko - SPARTA Mierków 9:3
8 ŻENISZ Żenichów - RYWAL Stargard Gubiński 1:6
9 ZIELONI Łagów - BŁĘKITNI Świdnica 3:5
10 SANTOS Świebodzin - BIZON Wilkowo 0:3
11 MEDYK II Cibórz - BŁĘKITNI Toporów 3:1
12 POGOŃ Świebodzin Jun. - ZENIT Ługów 23.09. 16:30 2:5
13 WKS Łaz - ŁKS Łęknica 0:3
14 NAFTA Rybaki - ALFA Jaromirowice 1:3
15 BŁĘKITNI Ołobok - FORMACJA-PORT 2000 Mostki 1:3 po dogrywce
16 ZJEDNOCZENI Lubrza - PIAST Czerwieńsk 2:1
17 ZENIT Myszęcin - SYRENA Zbąszynek 1:10
18 BŁYSKAWICA Lubinicko - TĘCZA Krosno Odrzańskie 0:3 v.o
19 KRUSZYWO Raduszec St. - TRAMP Osiecznica 1:6
20 AMATOR Bobrowniki - VITROSILICON-INTRA Iłowa 3:0 v.o
21 MODRZEW Modrzyca - ODRA Bytom Odrzański 2:2 karne 4:3
22 ODRA Nietków - TS. Przylep 2:3
23 MKS Nowe Miasteczko - UKP Zielona Góra 2:3
24 AVIA Siedlnica - DĄB Przybyszów 4:6
25 ORZEŁ Otyń - START Płoty 0:3 v.o
26 KORONA Wschowa - ORZEŁ Szlichtyngowa 6:0
27 STAL Jasień - BE-BETON Nowogród Bobrzański 3:0 v.o
28 CZARNI Jelenin - KORONA Kożuchów 1:1 karne 5:4
29 FAX Bieniów - CARINA Gubin 3:5
30 ISKRA Małomice - SPARTA Grabik 1:3
31 DELTA Sieniawa Żarska - ŁUŻYCZANKA Lipinki Łużyckie 1:2
32 GARBARNIA Leszno Górne - SPROTAVIA Szprotawa 0:3 v.o
33 UNIA Kunice-Żary - BUDOWLANI Lubsko 2:3
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|