Żary - Gardony (23-06-2012 )

KOLEJKA 18

• autor: th, 2011-04-08 21:39

Obradował Zarząd Podokręgu LZPN w Żarach w związku z weryfikacją XVIII kolejki klasy „B”.

(na zdjęciu : obiekty sportowe - w Drożkowie i  w Lubanicach)

Podjęto następujące uchwały i ustalenia:

1. W związku z przyznaniem dotacji przez LZPN na rozgrywki orlików , trenerem koordynatorem dwóch grup szkoleniowych piłkarzy urodzonych w latach 2000 – 2001 został Pan Edward Klikuszowian. Kwota 1000,00 zł będzie wydatkowana na organizację i udział drużyn w turniejach zgodnie z opracowanym harmonogramem.
  2. W związku z nieuregulowaniem przez Kluby zaległości finansowych na posiedzenie Komisji Dyscypliny do siedziby Podokręgu LZPN w dn. 14.04.2011 o godz. 16.00 wzywa się przedstawicieli : Nysy Trzebiel , Nobilesu Olszyniec i Huraganu Lubomyśl. W przypadku nieobecności w/w działaczy zostaną podjęte decyzje zaocznie. Dla Klubu Huragan Lubomyśl oznacza to : być albo nie być w rozgrywkach.
  3. Uprasza się prezesów Klubów o podanie na e-mail: wkslaz@o2.pl  aktualnych danych adresowych , /telefonów kontaktowych / które są niezbędne do wysyłania korespondencji , zmian w terminarzach , informacji o krótkich dyskwalifikacjach i przesłania do Klubów stosownego informatora .W danych prosimy o wskazanie osób funkcyjnych dla poszczególnych klas rozgrywkowych oraz adresów poczty internetowej.
  4. Zobowiązuje się sędziów głównych rozgrywanych spotkań o obowiązkowe przekazywanie wyniku meczu na tel. 662611601 w ciągu 1 godziny od jego zakończenia /wskazany s-ms/. Sędziowie nie respektujący tego ustalenia będą odsuwani od obsady w następnych meczach.
  5. Przewodniczący Podkolegium Sędziów posiada jeszcze do odsprzedaży 6 egz. /30 ,00 zł/ najnowszych przepisów gry w piłkę nożną.
  6. Aktualny wykaz zaległości finansowych na dzień 09.04.2011 r. /wymienieni zawodnicy nie mogą    uczestniczyć w rozgrywkach/.

●  Nobiles Olszyniec : Mankiewicz Sławomir - 3 żk. -  25 zl - nz

●  Nysa Trzebiel  : Pruski Paweł  - cz.k. (1 mecz dyskw. 31.10.) - 35 zł - nz

●  KS Huragan Lubomyśl - Jarmolonek Dariusz - 3 żk. -  25 zl - nz

●  KS Huragan Lubomyśl -  Janikowski Marek - 3 żk. -  25 zl - nz