dzisiaj: 189, wczoraj: 193
ogółem: 2 306 176
statystyki szczegółowe
Komunikat obsady sędziowskiej zawodów mistrzowskich LKS Żary na dzień 3 maja (wtorek) br.
KLASA A Gr. III Zielona Góra | |||||||||||
Gospodarze | Goście | Data | Godzina | Sędzia Główny | Asystent 1 | Asystent 2 | |||||
Orzeł Konin Żagański | LZS Tomaszowo | 03.05 | 18.00 | Zabojszczyk | Zamkotowicz | Witkowski |
Klasa B Grupa I Żary
Gospodarze | Goście | Data | Godz. | Główny | Asystent I | Asystent II |
Budowlani II Lubsko | Nobiles Olszyniec | odwołane | Kuczak | Kaczmarczyk | Budowski | |
Nysa Brody | Nysa Przewóz | 03.05. | 17.00 | Kapera | Migas | Jeremicz |
ŁKS Łęknica | pauza |
| ||||
Delta II Sieniawa Ż. | Zieloni Drożków | 03.05. | 16.00 | Maćko | Łuczak | Gembala |
Błękitni Olbrachtów | Tupliczanka Tuplice | 03.05. | 16.00 | Kwieciński | Bryjak | Kuś |
Iskra Jabłoniec | Nysa Trzebiel | 03.05. | 16.00 | Goc | Gałązka | Bett |
Huragan Lubomyśl | Zorza Kadłubia | 03.05. | 16.00 | Musielak | Kowalski | Bielecki K. |
Granica Żarki Wielkie | Piast Lubanice | 03.05. | 17.00 | Horożaniecki | Zaleszczak W. | Dworczak |
Terenowa liga trampkarzy starszych | ||||||
Gospodarze | Goście | Data | Godz. | Główny | Asystent I | Asystent II |
Piast Lubanice | UKS Promień Żary | 03.05. | 11.00 | Słobodzian | Potaszyński |
|
Terenowa liga juniorów młodszych | ||||||
Gospodarze | Goście | Data | Godz. | Główny | Asystent I | Asystent II |
Sparta Grabik | Unia Kunice Żary | 04.05. | 16.30 | Litwiński | Mierzwiak F. | Droszczak |
DOKUMENTACJA SEZONU 2015 - 2016
TERMINARZ KLASY "B" WIOSNA - 2016 (11)
TURNIEJE ORLIKÓW TERMINARZ W-2016
TURNIEJE ŻAKÓW TERMINARZ W-2016
REJESTR KARTEK SEZON 2015-2016
REJESTR BRAMEK SEZON 2015-2016
Klasy rozgrywkowe i drużyny seniorów sezonu 2015 - 2016
Rejestr kar i kartek sezonu 2014-15
SZCZEGÓŁOWE ZASADY DLA DRUŻ. MŁODZIEŻOWYCH
Kontakty klasa "B"
Kluby młodzieżowe
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
B-klasa » Żary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|